Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za dodaniem Pauzy w walce z Bossami?

Głosujących
37. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Jestem za!

    10 27.03%
  • Niepotrzebne!

    23 62.16%
  • Zawsze walcze z Bossami auto

    2 5.41%
  • Jest mi to obojętne

    2 5.41%
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 25 z 25

Temat: Pauza w walce z Bossami.

  1. #16
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,524

    Kciuk w dół

    Cytat Napisał def Zobacz post
    Czemu ludzie są takimi egoistami?
    Jeżeli ta zmiana zostanie zaakceptowana to ona pomoże więcej niż jednemu graczowi. Ci którzy jej nie chcą to nie muszą korzystać z tej zmiany bo przecież nie jest to przymusowe jak robienie Questu głównego żeby móc robić Questy poboczne lub płacenie prowizji przy wkładaniu złota do depozytu
    Czemu jesteś takim egoistą? Zrobienie tej zmiany opóźni update, a niektórzy wolą aktualizację niż jakieś bzdury, które przydadzą się może dziewięciu osobom w grze.
    To nawet widać z ankiet ponieważ te same osoby głosują ,,Na nie". Kiedy była ostatnia propozycja zaakceptowana?
    Bo może większość propozycji jest głupich. Ludzie bez powodu nie głosują na nie.

  2. #17
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał def Zobacz post
    Czemu ludzie są takimi egoistami? To nawet widać z ankiet ponieważ te same osoby głosują ,,Na nie". Kiedy była ostatnia propozycja zaakceptowana? Spójrzcie:
    Załącznik 8910
    Załącznik 8911
    Jeżeli ta zmiana zostanie zaakceptowana to ona pomoże więcej niż jednemu graczowi. Ci którzy jej nie chcą to nie muszą korzystać z tej zmiany bo przecież nie jest to przymusowe jak robienie Questu głównego żeby móc robić Questy poboczne lub płacenie prowizji przy wkładaniu złota do depozytu
    Zmiana ta przyczyni się do rozwoju gry moze nie tak jak dodanie Nordii ale coć zmieni
    Proszę Głosujcie na tak
    No nie jest im to potrzebne, to głosują na nie. Czemu jesteś egoistą i wymagasz od innych głosowania wbrew swoim przekonaniom?

  3. #18
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    576
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    No nie jest im to potrzebne, to głosują na nie. Czemu jesteś egoistą i wymagasz od innych głosowania wbrew swoim przekonaniom
    Cytat Napisał YourShadow Zobacz post
    Czemu jesteś takim egoistą? Zrobienie tej zmiany opóźni update, a niektórzy wolą aktualizację niż jakieś bzdury, które przydadzą się może dziewięciu osobom w grze.
    Nie jestem egoistą bo pomyślałem o graczach którzy nie maja konta na forum.
    Te 9 głosów było z własnej woli nikogo nie przekupywałem ani nie namawiałem
    Czy pisze ze ZRÓBCIE TO PRZED NORDIĄ? Nie. Mogą to zrobić po nowy mieście. mogą to tak jak wiele propozycji odłozyć do zaakceptowanych i zrobić jak ludzie bedą zajęci fabułą Nordii
    Chciałbym żebyście zauważyli że wśród graczy MFO nie ma samych ludzi 18+. Tylko większość to mniej niz 18. (dla udowodnienia zaraz zrobie taki temat) Tacy gracze nie moga ślęczeć nad monitorem cały dzień bez przerwy ponieważ rodzice mogą czegoś od nich chcieć w każdej chwili.

  4. #19
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,524
    Te 9 głosów było z własnej woli nikogo nie przekupywałem ani nie namawiałem
    Nikt temu nie zaprzeczał, ale większość z własnej woli zagłosowała na nie.
    Chciałbym żebyście zauważyli że wśród graczy MFO nie ma samych ludzi 18+. Tylko większość to mniej niz 18. (dla udowodnienia zaraz zrobie taki temat) Tacy gracze nie moga ślęczeć nad monitorem cały dzień bez przerwy ponieważ rodzice mogą czegoś od nich chcieć w każdej chwili.
    Nie wiem, czy wiesz, ale dorośli pracują/studiują, więc to nieprawda, że dorośli siedzą bez przerwy. Zresztą uważasz, że dorośli nie pomagają swoim rodzicom?

  5. #20
    Super Moderator
    Dołączył
    05-03-2012
    Postów
    2,709
    Tacy gracze nie moga ślęczeć nad monitorem cały dzień bez przerwy ponieważ rodzice mogą czegoś od nich chcieć w każdej chwili
    Gracze 18+ też nie mogą ślęczeć nad monitorem cały dzień bez przerwy ponieważ pracują albo studiują

  6. #21
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    576
    ,,Kiedy bylem młodszy miałem czas żeby grać ale nie mogłem ,teraz nie mam czasu żeby grać ale mogę"
    To mi kiedyś ktoś mówił
    Do tych dwóch wyżej
    Jak tak bardzo chcecie tracć graczy prosze bardzo za kilka dni sie pewnie usune lub poprostu bede się logował raz na miesiąc
    Ostatnio edytowane przez Lucy Gray ; 22-07-2019 o 16:52

  7. #22
    Falafel
    Konto usunięte
    Jak niby pauza w walce miała by tu pomóc? Ubiłeś zapewne wszystkie bossy, które jesteś w stanie ubić, a mini wymienia się auto. Czy możliwość zatrzymania walki aż tak by ci pomogła, że grałbyś dalej pomimo tego, że byś jej nie używał?

  8. #23
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    576
    Cytat Napisał Falafel Zobacz post
    Jak niby pauza w walce miała by tu pomóc? Ubiłeś zapewne wszystkie bossy, które jesteś w stanie ubić, a mini wymienia się auto. Czy możliwość zatrzymania walki aż tak by ci pomogła, że grałbyś dalej pomimo tego, że byś jej nie używał?
    Nie ubiłem jeszcze wsyzskich Bossów które był bym wstanie Na arenie podziemnych walk ubiłbym jeszcze kilke
    + mam jeszcze 2 postacie a planowałem 3 więc zegnam nie bedzie paru dodatkowych złoty które planowałem wydać

  9. #24
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Zapomnieliście chyba o czym był ten temat.

    Propozycja na nie, bo po co. Zbędny dodatek. Skoro nie masz czasu na walkę z bossem to jej nie zaczynaj lub wyjdź z gry i "strać" 1 turę.

    Zdecydowana większość graczy ubiła już wszystkie dostępne bossy w grze lub planuje je zrobić zaraz po wydaniu Nordii (arena podziemnych walk. Ogrom "straconego" expa podczas bicia na limicie poziomowym)

    Nikt nie będzie za tobą płakał ani prosił Cię o granie w tę grę.

  10. #25
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    ta propozycja to syf, propozycje zaakceptowane juz sa bardzo potrzebne typu klany, nordia a nie pauza w walce z bosem ktora jest totalnie bezuzyteczna, zmarnuje czas ktory mozna poswiecic na cos przydatnego a i tak nikt jej nie bedzie uzywal oprocz jakiegos 7latka ktoremu raz podczas walki z nimfa mama powiedziala ze ma sie isc myc i nie mogl zaplanowac tego ze majac 200hp skrypt uzyje mikstury 2 ((

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •