Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za dodaniem Pauzy w walce z Bossami?

Głosujących
37. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Jestem za!

    10 27.03%
  • Niepotrzebne!

    23 62.16%
  • Zawsze walcze z Bossami auto

    2 5.41%
  • Jest mi to obojętne

    2 5.41%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 25

Temat: Pauza w walce z Bossami.

  1. #1
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    576

    Pauza w walce z Bossami.

    Tak jak w tytule proponuję dodać pauzowanie walki z Bossami.
    Propozycja stąd że często walcząc z Bossem muszę np pójść do ubikacji ,sprawdzić taktykę ,załatwić coś wgl nie spodziewanego w realu lub coś w tym stylu. A Ponieważ w walce z Bossem trzeba walczyć samemu więc pauza mocno ułatwi rozgrywkę . Było by to też dobre na potowy unikatowe i Mini Bossy jak się bije solo PvP jakby obaj gracze się zgadali.
    Jest już może taka pseudo pauza (wyjście na panel gracza) ale wtedy nasza postać wykonuje jeden ruch ,a jest to czasem bolesne jak nasz postać uleczy się zawczesnie i godzina grania na marne. Wydaje mi się że wielu graczom sie to przyda i raczej nie będzie trudne w wykonaniu

    Zapraszam do oddania głosu w ankiecie i dyskutowania na ten temat


    Mam nadzieje że głosy na niepotrzebne nie poleciały z powodu napisu PvP. Mi chodzi głownie o Bossy

    Życzę Miłego dnia!!!
    Ostatnio edytowane przez Lucy Gray ; 19-07-2019 o 22:10

  2. #2
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał def Zobacz post
    Tak jak w tytule proponuję dodać pauzowanie walki z Bossami.
    Propozycja stąd że często walcząc z Bossem muszę np pójść do ubikacji ,sprawdzić taktykę ,załatwić coś wgl nie spodziewanego w realu lub coś w tym stylu. A Ponieważ w walce z Bossem trzeba walczyć samemu więc pauza mocno ułatwi rozgrywkę . Było by to też dobre na potowy unikatowe i Mini Bossy jak się bije solo PvP jakby obaj gracze się zgadali.
    Jest już może taka pseudo pauza (wyjście na panel gracza) ale wtedy nasza postać wykonuje jeden ruch ,a jest to czasem bolesne jak nasz postać uleczy się zawczesnie i godzina grania na marne. Wydaje mi się że wielu graczom sie to przyda i raczej nie będzie trudne w wykonaniu

    Zapraszam do oddania głosu w ankiecie i dyskutowania na ten temat




    Życzę Miłego dnia!!!

    Musisz być ultra tankiem, jak bijesz się z bossem godzinę.
    Nie przeszkadza mi, ale nie wejdzie, bo wymagałoby to komplikowania systemu.

  3. #3
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    576
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    Musisz być ultra tankiem, jak bijesz się z bossem godzinę.
    Dla przykładu biłem się ze strażnikiem wysp przeciętnie walka 30 minut.
    Sam bijąc się z tarantulami walczyłem plus minus 42 minuty. Dwa razy musiałem odejść od kompa więc dwa razy zdałem się na łut szczęścia.

    A co jak nagle zapomnisz czy można nakładać regenkę czy przypadkiem Boss po użyciu jej przez gracza nagle użyje kilku dobrych zdolności i nas pokona w kilka sekund
    A co jak zaboli cię głowa w czasie walki a Ibuprom leży w najodleglejszym pokoju? Wtedy pauza jak nic pomoże.

  4. #4
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Wyloguj się podczas walki i przegapisz co najwyżej jedną turę.

  5. #5
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    576
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    Wyloguj się podczas walki i przegapisz co najwyżej jedną turę.
    Cytat Napisał def Zobacz post
    Jest już może taka pseudo pauza (wyjście na panel gracza) ale wtedy nasza postać wykonuje jeden ruch ,a jest to czasem bolesne jak nasz postać uleczy się zawczesnie
    Tak jak wyżej

  6. #6
    A co jak mama wyśle do sklepu po chleb jak akurat walczysz z bossem, a sklep jest dwie ulice dalej i po drodze masz jeszcze światła? Co za bzdura, jeśli wymaga to napisania choć linijki kodu to nie opłaca się tego robić. Możesz poddać i nic nie tracisz, możesz też jak sam zauważyłeś wyjść do panelu, nawet skrypt bezobsługowy nie zabije Cię w turę, a przewidzenie jego działania jest banalne.

    Nie wiem w jaki sposób udało Ci się wykręcić takie czasy bicia bossów, w walce z tarantulami wykonałeś 35 tur, tura trwa maksymalnie 60 sekund z bossem (chyba, nie pamiętam już czy nie mniej), doliczając animacje trwające sekundę jedna, masz do tego jeszcze 2 minuty, przez te pozostałe 5 minut chyba odpoczywałeś po tej morderczej walce i dlatego doliczyłeś, skoro w każdej turze musiałeś przeprowadzać złożone procesy myślowe trwające 60 sekund, z bossem na 30 lvl, który nie robi nic.

  7. #7
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    576
    Cytat Napisał Lisu aka wróciłem Zobacz post
    Możesz poddać i nic nie tracisz,
    Dla gracza który ma po kilka milionów to fakt nic nie tracą ,ale dla gracza który czasami ledwo na potki do expa uzbiera jest to duże obciazenie jakieś 10k Golda. W tym momencie byłoby to 5% moich wszystkich oszczędności. Lisu polecam czasem ci się zniżyć do poziomu graczy którzy mają mało Golda wtedy zrozumiesz co oni mysla o tym.
    Cytat Napisał Lisu aka wróciłem Zobacz post
    możesz też jak sam zauważyłeś wyjść do panelu, nawet skrypt bezobsługowy nie zabije Cię w turę, a przewidzenie jego działania jest banalne.
    A co Jeśli bije rekord lub bije na niskim poziomie jak na danego bossa? Wtedy progi leczeń trzymam jak najniżej a skrypt trzyma na 50%


    Cytat Napisał Lisu aka wróciłem Zobacz post
    Nie wiem w jaki sposób udało Ci się wykręcić takie czasy bicia bossów
    Też nie wiem

    Cytat Napisał Lisu aka wróciłem Zobacz post
    w walce z tarantulami wykonałeś 35 tur, tura trwa maksymalnie 60 sekund z bossem (chyba, nie pamiętam już czy nie mniej), doliczając animacje trwające sekundę jedna, masz do tego jeszcze 2 minuty, przez te pozostałe 5 minut chyba odpoczywałeś po tej morderczej walce
    Ja widzę 44 https://s1.mfo3.pl/game/details.php?bid=b4ad7e186 Odpoczywałem w trakcie ponieważ musiałem zrobić inne rzeczy w realu.

    Cytat Napisał Lisu aka wróciłem Zobacz post
    złożone procesy myślowe trwające 60 sekund, z bossem na 30 lvl, który nie robi nic.
    Jeżeli mogę zapytać co to były za procesy myślowe? Z tego co pamiętam to tylko trzymałem kciuki żeby nie było krytyka pod koniec walki

  8. #8
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał def Zobacz post
    Dla gracza który ma po kilka milionów to fakt nic nie tracą ,ale dla gracza który czasami ledwo na potki do expa uzbiera jest to duże obciazenie jakieś 10k Golda. W tym momencie byłoby to 5% moich wszystkich oszczędności. Lisu polecam czasem ci się zniżyć do poziomu graczy którzy mają mało Golda wtedy zrozumiesz co oni mysla o tym.

    A co Jeśli bije rekord lub bije na niskim poziomie jak na danego bossa? Wtedy progi leczeń trzymam jak najniżej a skrypt trzyma na 50%



    Też nie wiem


    Ja widzę 44 https://s1.mfo3.pl/game/details.php?bid=b4ad7e186 Odpoczywałem w trakcie ponieważ musiałem zrobić inne rzeczy w realu.


    Jeżeli mogę zapytać co to były za procesy myślowe? Z tego co pamiętam to tylko trzymałem kciuki żeby nie było krytyka pod koniec walki
    od tego jest depozyt, admini nie wprowadzą czegoś, służącego do omijania depozytu.

    jeśli bijesz rekord, to skupiasz się na walce, a nie na chodzeniu do sklepu po parówki na śniadanie. + w takim momencie możesz np. zaczekać z przerwą do momentu, aż się podleczysz i wtedy odejść od kompa.

    No my tymbardziej

    I na każdą marnowałeś prawie minutę? Odpoczywania nie wliczaj w czas trwania walki, bo równie dobrze ja mogę prowadzić walkę z ptaszyskiem przez 3 lata.

    No skoro za każdym razem potrzebowałeś wykorzystać prawie całą turę, gdzie normalnie wykorzystuje się z 10-20 sekund, to musiały być to bardzo skomplikowane procesy myślowe.

  9. #9
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    576
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    1od tego jest depozyt, admini nie wprowadzą czegoś, służącego do omijania depozytu.

    2jeśli bijesz rekord, to skupiasz się na walce, a nie na chodzeniu do sklepu po parówki na śniadanie. + w takim momencie możesz np. zaczekać z przerwą do momentu, aż się podleczysz i wtedy odejść od kompa.

    3No my tymbardziej

    4I na każdą marnowałeś prawie minutę? Odpoczywania nie wliczaj w czas trwania walki, bo równie dobrze ja mogę prowadzić walkę z ptaszyskiem przez 3 lata.

    5No skoro za każdym razem potrzebowałeś wykorzystać prawie całą turę, gdzie normalnie wykorzystuje się z 10-20 sekund, to musiały być to bardzo skomplikowane procesy myślowe.
    1Wiem co to depozyt. Chodzi mi o osłonki i regengi a to tez kosztuje mi zależy żeby jak najmniej tego wydać czyli poddawanie po użyciu tego odpada.

    2Tu akurat nie był rekord była luźna walka ale ogólnie pisze bo wiem że przyszłości będę giną przez ,,chodzenie po parówki do sklepu"

    ...
    4 i 5Chodzi ze wchodziłem na panel gracza i chodziłem załatwić ta sprawę to Tak walka kilka minut Trwała bo mój ruch to tylko klikniecie zaklęcie Ziemia i najechanie na tarantule którą bije
    Czas gra wyliczyła taki czas więc pisze ten sam
    Ostatnio edytowane przez Lucy Gray ; 19-07-2019 o 23:12 Powód: liczby

  10. #10
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał def Zobacz post
    1Wiem co to depozyt. Chodzi mi o osłonki i regengi a to tez kosztuje mi zależy żeby jak najmniej tego wydać czyli poddawanie po użyciu tego odpada.

    2Tu akurat nie był rekord była luźna walka ale ogólnie pisze bo wiem że przyszłości będę giną przez ,,chodzenie po parówki do sklepu"

    ...
    4 i 5Chodzi ze wchodziłem na panel gracza i chodziłem załatwić ta sprawę to Tak walka kilka minut Trwała bo mój ruch to tylko klikniecie zaklęcie Ziemia i najechanie na tarantule którą bije
    Czas gra wyliczyła taki czas więc pisze ten sam
    1. no to już niestety trochę twój problem, nie poddawaj, tylko walcz do końca.

    2. rekord, nie rekord, robisz tak, że czekasz, aż twoje hp spadnie tak bardzo, że sam byś się wyleczył no i wychodzisz i bam, magicznie skrypt ciebie leczy.

    9. Jak to mówi stare dobre przysłowie "Najpierw obowiązki, potem przyjemności", zrób więc co należy, żeby mieć czas na spokojne bicie bossa. W takim np. LoLu też będziesz prosił o przerwę, bo do sklepu chcesz iść?

  11. #11
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    576
    Z każdym postem powstaje tu coraz większa breja proponuje Ci Miseris zerknąc na mój pierwszy post z odpowiedzią dla lisu to jest co do 1. 2 i 9 tu akurat racja Tyle że to były sprawy których nie było w planie dowiedzaiłęm się o nich w trakcie walki i nie miałem czasu czekac z załatwieniem ich.

    Jeżlei to już taki problem dodać ta pauze dla kilku graczy ( co by barzdzo podniosło reprutacje gry dodanie czegoś zmieniającego niewiele a ułatwiło by gre wileu nowicjuszom i starym graczom). Coraz więcej graczy odchodzi mniej przychodzi w 2013 przeciętnie było online 170 graczy teraz to ledwo 100 dobija w zwykłe dni.
    Ja by na miejscu adminów robił takie małe dodatki/ułatwienia żeby ratowac graczy przed odejściem.
    Jeżeli mam być szczery to w te wakacje bym nawet nie zajrzał do MFO gdyby nie to ze mam zbyt słabego kompa i inne gry mi sie tna
    Prawie żadne propozycje nie są akceptowane nic w tej grze niechcecie zmienić? Nawet tego z czego byście nie korzystali?

  12. #12
    Po prostu wyłączyć czas na wykonanie tury?

  13. #13
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    576
    Cytat Napisał Hide Zobacz post
    Po prostu wyłączyć czas na wykonanie tury?
    A da się tak?
    Jak to zrobić?
    Ostatnio edytowane przez Lucy Gray ; 20-07-2019 o 17:29

  14. #14
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    do niczego taka zmiana nie jest potrzebna a w tym czasie mozna sie zajac czyms innym co moze bedzie pozyteczne pozdro z fartem

  15. #15
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    576

    Kciuk w górę

    Czemu ludzie są takimi egoistami? To nawet widać z ankiet ponieważ te same osoby głosują ,,Na nie". Kiedy była ostatnia propozycja zaakceptowana? Spójrzcie:
    Nazwa:  zrealizozwane zaakceptowane.png
Wyświetleń: 361
Rozmiar:  43.4 KB
    Nazwa:  nie nie walcze.png
Wyświetleń: 413
Rozmiar:  23.6 KB
    Jeżeli ta zmiana zostanie zaakceptowana to ona pomoże więcej niż jednemu graczowi. Ci którzy jej nie chcą to nie muszą korzystać z tej zmiany bo przecież nie jest to przymusowe jak robienie Questu głównego żeby móc robić Questy poboczne lub płacenie prowizji przy wkładaniu złota do depozytu
    Zmiana ta przyczyni się do rozwoju gry moze nie tak jak dodanie Nordii ale coć zmieni
    Proszę Głosujcie na tak

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •