Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: [Inne] dodatkowa postać

  1. #1

    [Inne] dodatkowa postać

    Mam problem z: dodatkowa postać

    Opis problemu:
    Do czego może służyć w grze więcej niż jedna postać przypisana do konta?
    Czy korzystanie z dodatkowej postaci jest legalne jeżeli obsługuje ją inna osoba korzystająca z tego samego sprzętu? np domownik, kolega z pracy, itp (rozumiem, że w takim przypadku są zablokowane interakcje między tymi postaciami)
    Proszę o podanie szczegółów z tym związanych, nie mogłam się tego nigdzie doszukać, gram dopiero niecały tydzień.

  2. #2
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    576
    Tu masz regulamin gry https://mfo3.pl/terms.php ,a tu kary za zlamanie zasad https://mfo3.pl/start/kodeks.htm ( twoje pytanie dotyczy ósmego punktu z kar)
    Drugą i trzecią postać gracze często używaj do przecowywania cenny przedmiotów do PvP itp. Jeżeli zaczynasz grę to radze ci że lepiej na początku skończyć fabułę pierwszą postacią bo energia jest na wszystkie postacie tak samo jak Gold i punkty MF

  3. #3
    Do czego może służyć w grze więcej niż jedna postać przypisana do konta?
    Żeby móc np. przejść fabułę inną klasą, do tworzenia nowych zestawów stat i eq na chociażby PvP.
    Posiadanie kilku postaci na jednym koncie jest legalne, posiadanie paru kont już nie.
    Czy korzystanie z dodatkowej postaci jest legalne jeżeli obsługuje ją inna osoba korzystająca z tego samego sprzętu? np domownik, kolega z pracy, itp (rozumiem, że w takim przypadku są zablokowane interakcje między tymi postaciami)
    Wszystkie czynnosci między postaciami na tym samym koncie są zablokowane.
    Mogą, aczkolwiek radzę wziąć pod uwagę:
    -Energia jest jedna na konto a nie na postać, zużywając energię na jednej postaci zużywa się też energię na pozostałych postaciach
    -Najlepiej żeby taka osoba której chce się przekazać dostęp nie posiadała konta na MFO3 - bo współdzielenie konta grozi banem ale rzadko kiedy jest to sprawdzane. Mimo wszystko to na własną odpowiedzialność.

  4. #4
    Dzięki Wam, def i Hide - dałam po repie"

    - - - - - - - - - -

    W trakcie gry pojawiło mi się nowe pytanie dotyczące drugiej postaci.
    W jaki sposób możliwe jest przekazanie np przedmiotów wojownika drugiej postaci? Moja główna postać jest magiem i nie używam tych przedmiotów. Czy druga postać może odebrać przedmioty złożone w depozycie przez pierwszą?

  5. #5
    Cytat Napisał Żmija zygzakowata Zobacz post
    Dzięki Wam, def i Hide - dałam po repie"

    - - - - - - - - - -

    W trakcie gry pojawiło mi się nowe pytanie dotyczące drugiej postaci.
    W jaki sposób możliwe jest przekazanie np przedmiotów wojownika drugiej postaci? Moja główna postać jest magiem i nie używam tych przedmiotów. Czy druga postać może odebrać przedmioty złożone w depozycie przez pierwszą?
    Dokładnie tak, przez depozyt.

    Z rzeczy które na innych postaciach również możesz robić i są opłacalne, to minibossy. One nie są wspólne dla konta. Dobrym pomysłem może być zdobicie na drugiej i trzeciej postaci po 6 poziomie (100 energii?), a następnie pozostawienie tych postaci na wywernie pasiastej, dzięki czemu codziennie możesz poprosić kogoś o pomoc z tym minibossem na trzech postaciach, przez co zwiększysz sobie szansę na ciekawe przedmioty, mikstury specjalne czy gemy. Nie tracisz na tym nic poza 2 minutami dziennie, a zysk dla nowego gracza spory.
    Ostatnio edytowane przez Lisu aka wróciłem ; 25-06-2019 o 09:02

  6. #6
    dzięki repa już daję, zapytam tylko dlaczego wiwerna pasiasta, już ją widziałam, ale nie próbowałam walczyć, mam dopiero 17 poziom.
    czy inne mini-bossy też się do tego nadają?

  7. #7
    Zbieras
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Żmija zygzakowata Zobacz post
    dzięki repa już daję, zapytam tylko dlaczego wiwerna pasiasta, już ją widziałam, ale nie próbowałam walczyć, mam dopiero 17 poziom.
    czy inne mini-bossy też się do tego nadają?
    wywerna jest najbliżej i w sumie opłacalna, możesz też trójgłowego węża lub smoka mroku, ale nie każdym chce się latać w tą i z powrotem ale jak będzie miał chęci to nikt Ci nie zabrania. Do innych mini nie będziesz miał dostępu na 6 lvl. Kolejny odnawialny mini o północy to gomez ale do niego dojdziesz gdzieś na 15/16 lvl'u a lepiej walić w główną postać (choć to zależy od Ciebie)

  8. #8
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    576
    Cytat Napisał Żmija zygzakowata Zobacz post
    dzięki repa już daję, zapytam tylko dlaczego wiwerna pasiasta, już ją widziałam, ale nie próbowałam walczyć, mam dopiero 17 poziom.
    czy inne mini-bossy też się do tego nadają?
    Wywerna pasiasta z tego powodu że mogą z niej dropnąć uzbrojenie +3 a ponieważ jest ciężko dostępne może być warte nawet kilka milionów. ( chodzi o pasiasty set) Kupców na nie szukaj przeważnie graczy z którzy maja postać zblokowanym na 20 poziomie
    Jak już zacząłem temat o tym uzbrojeniu to takie eq z +3 ma największą wartość do poziomu 30.

  9. #9
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Żmija zygzakowata Zobacz post
    dzięki repa już daję, zapytam tylko dlaczego wiwerna pasiasta, już ją widziałam, ale nie próbowałam walczyć, mam dopiero 17 poziom.
    czy inne mini-bossy też się do tego nadają?
    Każdy mini dobry, po prostu z wywerny leci najlepszy drop + najwięcej osób tam chodzi, więc najłatwiej o pomoc. Osobiście poza biciem mini, polecam zapisywać się na arenę. Zapis na arenę nie kosztuje cię energii, a wygrana daje ci 5x więcej expa, niż 1 potwór na twój poziom. Jak wbijesz w ten sposób wyższy poziom, to pokonujesz bossy (znowu, nie kosztuje to eny), po czym przenosisz się na silniejsze mini typu gomez.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •