Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Temat: [Uzbrojenie] Wszystko o uzbrojeniu na 1-7lv z +3

  1. #1
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    576

    [Uzbrojenie] Wszystko o uzbrojeniu na 1-7lv z +3

    Mam 66 Poziom.

    Opis problemu: Chciałbym wiedzieć wszystko na temat eq na 1-5/7lv
    Ile są warte? Gdzie można je zdobyć i jaki jakie są na to szanse?
    Itp. Po prostu wszystko o tym EQ co wiesz

  2. #2
    Wszystkie możliwe do zdobycia, jest zdobywane ze skrzynek lub z bossów, szanse o ile wiem nie są oficjalnie podane.

  3. #3
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    576
    Cytat Napisał Lisu aka wróciłem Zobacz post
    Wszystkie możliwe do zdobycia, jest zdobywane ze skrzynek lub z bossów, szanse o ile wiem nie są oficjalnie podane.
    Mówisz o +3 czy o +0 ? Bo od dziedzica np dowiedziałem się że EQ +3 na 1lv może dropnąć tylko u Gustawa
    I do tego wszystkich nie da się mieć więc posiadasz złe informacje bo ja jako pytający wiem więcej

  4. #4
    Cytat Napisał def Zobacz post
    Mówisz o +3 czy o +0 ? Bo od dziedzica np dowiedziałem się że EQ +3 na 1lv może dropnąć tylko u Gustawa
    I do tego wszystkich nie da się mieć więc posiadasz złe informacje bo ja jako pytający wiem więcej
    Może przeczytaj jeszcze raz co napisałem ok? (albo z 10, bo bez urazy, ale nie podejrzewam Cię o zrozumienie po 2 razach)

  5. #5
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    576
    Cytat Napisał Lisu aka wróciłem Zobacz post
    Może przeczytaj jeszcze raz co napisałem ok? (albo z 10, bo bez urazy, ale nie podejrzewam Cię o zrozumienie po 2 razach)
    przeczytałem 5 razy rozumiem to samo wię cnie podejrzewaj mnie o nic a ty chyba nie odrurzniasz 3 z 0
    Czekam na sensowna odpowiedz odpowiedzi Lisu nie uznaje
    Ostatnio edytowane przez Lucy Gray ; 17-06-2019 o 20:14 Powód: LISU

  6. #6
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał def Zobacz post
    przeczytałem 5 razy rozumiem to samo wię cnie podejrzewaj mnie o nic a ty chyba nie odrurzniasz 3 z 0
    Czekam na sensowna odpowiedz odpowiedzi Lisu nie uznaje
    Nie rozumiesz. Przeczytaj może jeszcze z 5 razy.
    Chodziło mu, że wszystko co da się zdobyć, da się zdobyć jedynie ze skrzynek i bossów. Także raczej ty nie "odrurzniasz 3 z 0". I skoro niby tyle wiesz, to nie zadawaj głupich pytań, które w zasadzie niczego nie dotyczą.

  7. #7
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    576
    Cytat Napisał Dark Zobacz post
    Nie rozumiesz. Przeczytaj może jeszcze z 5 razy.
    Chodziło mu, że wszystko co da się zdobyć, da się zdobyć jedynie ze skrzynek i bossów. Także raczej ty nie "odrurzniasz 3 z 0". I skoro niby tyle wiesz, to nie zadawaj głupich pytań, które w zasadzie niczego nie dotyczą.
    chyba mi lepiej wyjdzie nie pyajc na forum bo na nim jeszcze nigdy nieczego się nie dowiedzałem
    Jeżeli się da to powiedzcie jak się usuwa konto na forum i sam sobie poszukam odpowiedzi na pytania które chce uzyskac odpowiedz
    Ostatnio edytowane przez Lucy Gray ; 17-06-2019 o 20:35

  8. #8
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Jeżeli nie umiesz przeczytać jednego, prostego zdania to faktycznie lepiej odpuść sobie czytanie, tym bardziej pisanie. No i to nie jest wina forum, że nie umiesz skorzystać z poradników, w których masz dokładne instrukcje jak coś zrobić.

  9. #9
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    576
    Cytat Napisał Dark Zobacz post
    Jeżeli nie umiesz przeczytać jednego, prostego zdania to faktycznie lepiej odpuść sobie czytanie, tym bardziej pisanie. No i to nie jest wina forum, że nie umiesz skorzystać z poradników, w których masz dokładne instrukcje jak coś zrobić.
    do poradników zajrze sobie bez konta

  10. #10
    Użytkownik Avatar Fresher
    Dołączył
    22-11-2014
    Postów
    183
    Po pierwsze temat eq na 1lv +3 był omawiany już kilka razy. Po drugie ciągle zadajesz pytania na które dostajesz jasną i szybką odpowiedź, jednak zamiast trochę pomyśleć wolisz wykłócać się z osobami które wiedzą dużo więcej od ciebie, że wiesz więcej? Twoje myślenie jest trochę pokrętne, a posty bezcelowe.

  11. #11
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    576
    Cytat Napisał Fresher Zobacz post
    Po pierwsze temat eq na 1lv +3 był omawiany już kilka razy.
    To podaj link to takiego tematu

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Fresher Zobacz post
    Po drugie ciągle zadajesz pytania na które dostajesz jasną i szybką odpowiedź, jednak zamiast trochę pomyśleć wolisz wykłócać się z osobami które wiedzą dużo więcej od ciebie, że wiesz więcej?
    Dla mnie taka jasna nie była skoro zaczełem się wykłócać

    A po drugie po co piszesz chcesz kłótnie kontynułowac? Załóż temat kłótnie chętnie sie dołącze

  12. #12
    Użytkownik Avatar Fresher
    Dołączył
    22-11-2014
    Postów
    183
    Cytat Napisał def Zobacz post
    To podaj link to takiego tematu
    w pytaniach był poruszany kilkukrotnie, możesz się z niego dowiedzieć między innymi, że można je zdobyć z questów, skrzynek i bossów oraz, że szanse nie są oficjalnie podane.

    Do tego trzymaj kilka informacji dodatkowych (o które nie pytałeś)
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...ytania/page780
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...ytania/page781

    Jeśli ci się chce to poszukaj sobie reszty informacji (przeszukaj temat nie boli)

  13. #13
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    576
    dzięki

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •