Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 21

Temat: [Bossy] Taktyka na strażnika Wyspy

  1. #1
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    576

    [Bossy] Taktyka na strażnika Wyspy

    Mam problem z: Strażnik Wyspy
    Poziom postaci: 66
    Statystyki:
    HP 140
    MP 81
    Atak magiczny 155
    Obrona 75
    Obrona magiczna 75
    Szczęście 39
    Szybkość 155


    Opis problemu:
    Mam problem ze strażnikiem wysp.
    Jaką powiniennem mieć taktykę czy ta która miałem była dobra https://mfo3.pl/r/b8f036871 ? Taktyka z wymaxowaniem ataku nic mi nie daje bo on daje wtedy przeczekanie. Próbowałem tez poczeakć aż skończy mu się multi bariera i wtedy dać skupienie ale nie udawało się bo kończyły się potki Bardzo prosze o szybka pomoc

  2. #2
    Na 66lvl możesz go zabić bez cheesowania, normalnie bij go jak każdego innego bossa.
    Załóż zdolności PvP dobre(Podwojny drenaż, trujący pocisk) i tyle.

  3. #3
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    576
    Mozesz podać dokładnie jeszcze jakie zdoności nałożyć?

  4. #4
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte

  5. #5
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    576
    Czytałem to wcześnije ale taka ciekawa taktyka jest ze aż jej nie widzę. I zdolności...
    Po PvP chyba jest jeszcze trójący pocisk pechowa chmura porażenie odbicie itp
    Nie wiem po co funkcjonuje ta zakładka zapytaj eksperta jak eksperci i tak podsyłają linki do tego co ktoś już przejrzał.
    A pytając się tu chce otrzymać odpowiedzi tu więc czekam aż ktoś poda te zdolności i taktykę jeżeli takowa jest

  6. #6
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte

  7. #7
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    576
    Cytat Napisał Hide Zobacz post
    Załóż zdolności PvP dobre(Podwojny drenaż, trujący pocisk) i tyle.
    Tu pisze że zdoności pod pvp a ja sie pytam jakie jeszcze?

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał def Zobacz post
    Mozesz podać dokładnie jeszcze jakie zdoności nałożyć?
    tak jak tu

  8. #8
    Funkcjonuje dlatego, że na forum nie ma poradnika do absolutnie wszystkiego, natomiast jeśli poradnik do czegoś istnieje, wtedy pytający jest odsyłany do niego. W poradniku nie ma taktyki, dlatego taktykę szczegółowo rozpisała Ci liana, rozpiskę zdolności przez nią zaproponowanych uzupełnił darek. Reszta, tj. uzbrojenie i gemy jest w poradniku. Oczekujesz od nas, że podasz nam login i hasło a my pokonamy tego bossa za Ciebie?

  9. #9
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    576
    Nadal nie rozumiem czemu ten dział istnieje Hide napisała zdolności i taktyke to dobrze ale Dark wysłał mnie tylko do poradnika o Strażniku
    który już czytałem bo zawsze to robię nim zaatakuje bossa bo może będzie ciekawa taktyka.

  10. #10
    Cytat Napisał def Zobacz post
    Nadal nie rozumiem czemu ten dział istnieje Hide napisała zdolności i taktyke to dobrze ale Dark wysłał mnie tylko do poradnika o Strażniku
    który już czytałem bo zawsze to robię nim zaatakuje bossa bo może będzie ciekawa taktyka.
    Albo Twoja wypowiedź jest wewnętrznie sprzeczna, albo jestem pijany i nie rozumiem.
    Oczekiwałeś pomocy z taktyką, otrzymałeś podpowiedź z taktyką. Oczekiwałeś pomocy ze zdolnościami, otrzymałeś podpowiedź ze zdolnościami. Poprzez odesłanie do poradnika otrzymałeś dodatkowo podpowiedź z sugerowanym uzbrojeniem oraz gemami. Nikt nie wie czy czytałeś poradnik czy go nie czytałeś, ale to jest nieistotne bo poprzez odesłanie do niego już na pewno jesteś w stanie się z nim zapoznać. W którym miejscu dział nie spełnił swojego zadania? Jeśli zaoferujesz coś w dziale handlu, po czym to sprzedasz, zapytasz o sens istnienia tego działu? Bo w tej chwili właśnie to robisz.

  11. #11
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    576
    Jesteś pijany. Jakbyś nie zauważył rzadko teraz piszę do zapytaj eksperta bo odpowiedzi zazwyczaj są mi nie potrzebne. Co skutkuje dokładnym przeszukaniem forum i fandomów ( na temat strażnika jest tam więcej informacji niż tu)
    Później dokoncze

  12. #12
    Cytat Napisał def Zobacz post
    Jesteś pijany. Jakbyś nie zauważył rzadko teraz piszę do zapytaj eksperta bo odpowiedzi zazwyczaj są mi nie potrzebne. Co skutkuje dokładnym przeszukaniem forum i fandomów ( na temat strażnika jest tam więcej informacji niż tu)
    Później dokoncze
    Jeśli odpowiedzi są Ci niepotrzebne, a przy tym są właściwe, to znaczy że zadajesz niewłaściwe pytania. Chwali się, że sam poszukujesz odpowiedzi, a nie czekasz na gotowe, ale to nie ma znaczenia w zasadzie. Zadałeś takie pytania, na jakie otrzymałeś odpowiedzi, nie rozumiem Twojego roszczeniowego podejścia.

  13. #13
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    576
    Cytat Napisał Lisu aka wróciłem Zobacz post
    Jeśli odpowiedzi są Ci niepotrzebne, a przy tym są właściwe, to znaczy że zadajesz niewłaściwe pytania. Chwali się, że sam poszukujesz odpowiedzi, a nie czekasz na gotowe, ale to nie ma znaczenia w zasadzie. Zadałeś takie pytania, na jakie otrzymałeś odpowiedzi, nie rozumiem Twojego roszczeniowego podejścia.
    chodzi mi o podejście darka dał mi on tylko Link który nic nie wniósł i tekie rzeczy mają pomagac ludziom? W tym linku było to z czym walczyłem ( podałem link) a mnie ciekawi jakie zdolności powiniennem mieć nałożone ( ogólnie) Może to wystarczy rózga 8 slotów

  14. #14
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    W tym "nic nie wnoszącym" linku masz podane sugerowane zdolności. No i jeżeli na 66 poziomie serio nie możesz pokonać strażnika wyspy, nawet z pomocą poradników, to lepiej zaczekaj z tym do Nordii.

  15. #15
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    576
    Cytat Napisał Dark Zobacz post
    W tym "nic nie wnoszącym" linku masz podane sugerowane zdolności. No i jeżeli na 66 poziomie serio nie możesz pokonać strażnika wyspy, nawet z pomocą poradników, to lepiej zaczekaj z tym do Nordii.
    Tak jak pisałem przejrzałem go ,w pierwszej walce miałem wszystko ja w poradniku i ded
    Jeżeli trzeba będzie zaczekam
    Ale pierw spróbuje według rady Hide

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •