Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: [Bossy] Co robię źle?

  1. #1
    PaniPiekielSynku
    Konto usunięte

    [Bossy] Co robię źle?

    Mam problem z: Dowódczyni Gildii
    Poziom postaci: 23
    Statystyki:
    HP54
    MP23
    Atak54
    Obrona32
    Obrona magiczna31
    Szczęście43
    Szybkość53


    Opis problemu:
    Nie mogę pokonać bossa. Nie wiem co robię źle i chciała bym prosić o radę. Co zmienić? Co mogę poprawić?
    To moje uzbrojenie, gemy to hp plus, obrona plus, szybkość plus
    Stalowe Rękawice
    Stalowy Hełm
    Stalowa Zbroja
    Stalowe Buty
    Stalowy Pierścień

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2016
    Postów
    298
    Zmień uzbrojenie na goblinowe, użyj trujących ataków, regeneracji i osłonek. I możesz mieć hp plus > obrona plus.

  3. #3
    Cytat Napisał PaniPiekielSynku Zobacz post
    Mam problem z: Dowódczyni Gildii
    Poziom postaci: 23
    Statystyki:
    HP54
    MP23
    Atak54
    Obrona32
    Obrona magiczna31
    Szczęście43
    Szybkość53


    Opis problemu:
    Nie mogę pokonać bossa. Nie wiem co robię źle i chciała bym prosić o radę. Co zmienić? Co mogę poprawić?
    To moje uzbrojenie, gemy to hp plus, obrona plus, szybkość plus
    Stalowe Rękawice
    Stalowy Hełm
    Stalowa Zbroja
    Stalowe Buty
    Stalowy Pierścień
    jeżeli cie nie stać na unikatowe eq kup itemek z obroną np helm na 7lv oraz dodatek z obroną.oraz 4x obrona plus wez.

  4. #4
    Następnym razem prosząc o pomoc odnośnie walki wstaw raport albo kilka najlepiej. Na tym poziomie może nie być Cię stać na wszystko co napisał kolega wyżej, dlatego dam Ci bardziej budżetowe rady:
    -Jeśli boss atakuje fizycznie (np. dowódczyni), zadbaj tylko o obronę, obronę magiczną pomiń, zarówno w uzbrojeniu jak i w gemach. Zmień Stalowy Hełm na jakkolwiek inny, dający Ci obronę. Stalowe Buty i pierścień też zmień na takie dające obronę, jeśli nie masz żadnych takich przedmiotów powyżej powiedzmy 17 poziomu, zostaw te. Ale Hełm zmień bezwarunkowo, nawet na 10 poziom będzie lepszy, jeśli daje obronę.
    -Używaj w walce z bossami mikstur specjalnych, po to one są. Tj. regeneracji, osłon, mikstur odnowienia, a w przyszłości również innych, które odkryjesz.
    -Zaopatrz się w niezbędne zdolności, przede wszystkim leczenia, mega leczenia, przeczekanie, bryzę, trujący atak, pewny cios, normalizację (jest droga, spokojnie pozbieraj na nią, nie pali się). Niektóre z nich znajdziesz w sklepie, inne na aukcji.
    -Jeśli nie wiesz co dany boss robi, zajrzyj na forum w dział poradniki, są tam opisane prawie wszystkie bossy i minibossy dostępne w grze, a zanim dojdziesz do tych nieopisanych, ktoś już je opisze.
    -Rozdawaj statystyki automatycznie, jeśli to Twoja pierwsza postać na tym poziomie, są dobre do sprawnego przechodzenia fabuły i gwarantują, że przez niewiedzę niczego nie pomieszasz

  5. #5
    Cytat Napisał Lisu aka wróciłem Zobacz post
    Następnym razem prosząc o pomoc odnośnie walki wstaw raport albo kilka najlepiej. Na tym poziomie może nie być Cię stać na wszystko co napisał kolega wyżej, dlatego dam Ci bardziej budżetowe rady:
    -Jeśli boss atakuje fizycznie (np. dowódczyni), zadbaj tylko o obronę, obronę magiczną pomiń, zarówno w uzbrojeniu jak i w gemach. Zmień Stalowy Hełm na jakkolwiek inny, dający Ci obronę. Stalowe Buty i pierścień też zmień na takie dające obronę, jeśli nie masz żadnych takich przedmiotów powyżej powiedzmy 17 poziomu, zostaw te. Ale Hełm zmień bezwarunkowo, nawet na 10 poziom będzie lepszy, jeśli daje obronę.
    -Używaj w walce z bossami mikstur specjalnych, po to one są. Tj. regeneracji, osłon, mikstur odnowienia, a w przyszłości również innych, które odkryjesz.
    -Zaopatrz się w niezbędne zdolności, przede wszystkim leczenia, mega leczenia, przeczekanie, bryzę, trujący atak, pewny cios, normalizację (jest droga, spokojnie pozbieraj na nią, nie pali się). Niektóre z nich znajdziesz w sklepie, inne na aukcji.
    -Jeśli nie wiesz co dany boss robi, zajrzyj na forum w dział poradniki, są tam opisane prawie wszystkie bossy i minibossy dostępne w grze, a zanim dojdziesz do tych nieopisanych, ktoś już je opisze.
    -Rozdawaj statystyki automatycznie, jeśli to Twoja pierwsza postać na tym poziomie, są dobre do sprawnego przechodzenia fabuły i gwarantują, że przez niewiedzę niczego nie pomieszasz
    To + ode mnie jeszcze parę rad:
    -Oszczędź trochę złota i zakup gemy Obrona i Obrona Magiczna - żeby mieć ich 4. Są to najlepsze gemy, gdyż dają najwięcej statystyk ze wszystkich pozostałych.
    -Staraj się kupować silne przedmioty na dany poziom nawet jeśli są to 1-2 przedmioty. Niektóre eq jest po prostu za dobre żeby go nie posiadać(dla przykładu: Wężowa Różdżka, Banickie Buty, Ogrzy Wisiorek). Są to najczęściej unikaty z silnym autostatusem(Regeneracja, Bariera, Bariera Magiczna). Robią różnicę w walkach z potworami i bossami.
    -Jest mnóstwo poradników do bossów na forum, do których można zajrzeć. Bardzo pomagają w dobraniu eq/zdolności.

  6. #6
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Do tego akurat dowódczyni gildii jest najprostszym bossem do zobaczenia, co robisz źle, gdyż jest to wszystko, co robi dowódczyni, a czego ty nie robisz. Czy to drenaż, czy to trujak, czy regenka, skopiuj taktykę dowódczyni, a wygrasz.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •