Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 39

Temat: Ograniczenie automatyzacji bicia mini.

  1. #16
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    To ty se pilnuj

  2. #17
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Dark Zobacz post
    To ty se pilnuj
    Po co

  3. #18
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Bo masz jakiś dziwny fetysz z tym związany

  4. #19
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Dark Zobacz post
    Bo masz jakiś dziwny fetysz z tym związany
    Nie mam

    - - - - - - - - - -

    Mam fetysz bicia mini normalnych manualnie

  5. #20
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Aha, czyli problem jest związany tylko z tobą. Nie ma i nie będzie minibossa, którego trzeba bić w 4 manualnie i Amaterasu jest tego najlepszym przykładem. A jeśli chcesz minibossa, który zabija osoby walczące automatycznie, to powiem ci w tajemnicy, że to się kiedyś wszystkim znudzi.. Nie ma sensu marnować czasu by zadowolić na chwilę niezwykle małą grupkę osób.
    Jeśli aż tak ci zależy na marnowaniu czasu, bij Amaterasu. Ewentualnie znajdź ludzi, co chcą wymieniać minibossy przez kilka godzin.
    Do zamknięcia.

  6. #21
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Dark Zobacz post
    Aha, czyli problem jest związany tylko z tobą. Nie ma i nie będzie minibossa, którego trzeba bić w 4 manualnie i Amaterasu jest tego najlepszym przykładem. A jeśli chcesz minibossa, który zabija osoby walczące automatycznie, to powiem ci w tajemnicy, że to się kiedyś wszystkim znudzi.. Nie ma sensu marnować czasu by zadowolić na chwilę niezwykle małą grupkę osób.
    Jeśli aż tak ci zależy na marnowaniu czasu, bij Amaterasu. Ewentualnie znajdź ludzi, co chcą wymieniać minibossy przez kilka godzin.
    Do zamknięcia.
    Nie chodzi o to, że MUSZĄ bić manualnie, tylko niech mi POZWOLĄ bić manualnie, a nie, urywają wymienę, bo ta trwa 20 min, tak jak powinna, a nie 2 min

  7. #22
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Czyli chcesz zmusić ludzi do marnowania czasu xD

  8. #23
    Antybristlerka
    Konto usunięte
    Życie jest za krótkie na manualne walki.

  9. #24
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Dark Zobacz post
    Czyli chcesz zmusić ludzi do marnowania czasu xD
    A oni mnie do gry bez zabawy

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Antybristler I Zobacz post
    Życie jest za krótkie na manualne walki.
    Nie

    - - - - - - - - - -

    Jak ktoś nie ma czasu, niech nie gra, nie zmuszam

  10. #25
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Oczywiście na nie. Jeśli tak ci zależy na wymianie manu to znajdź sobie 4 osoby do takich wymian (Powodzenia w szukaniu). Taka zmiana zabiłaby już wymiany totalnie. Nie wiem co może być zabawnego w biciu tego samego bossa 1000 raz manu dzień w dzień przez 20 minut

  11. #26
    Zbieras
    Konto usunięte
    Jak ktoś nie ma czasu, niech nie gra, nie zmuszam

    No chyba po to jest auto walka żeby szybciej wymieniać mini bossy, a nie poświęcić na to wiele czasu.

  12. #27
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Jedynie mogłaby przejść blokada antysabotowa na minibossach, tylko wtedy nie wiem jak ze zdejmowaniem uśpienia

  13. #28
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał GoldenkoPL Zobacz post
    Oczywiście na nie. Jeśli tak ci zależy na wymianie manu to znajdź sobie 4 osoby do takich wymian (Powodzenia w szukaniu). Taka zmiana zabiłaby już wymiany totalnie. Nie wiem co może być zabawnego w biciu tego samego bossa 1000 raz manu dzień w dzień przez 20 minut
    To samo, co bicie tego sammego gracza w pvp.

  14. #29
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Jeśli walczyłbyś PvP manu i dał auto masz strasznie duże szanse przegrać, więc zdecydowanie bardziej opłacalnie jest bić się manualnie. Z minibossami jest zdecydowanie inaczej, bo zawsze mają te same statystyki, eq, skrypt. Sekwencja bicia ich jest identyczna, w PvP nie jest.

  15. #30
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Dlaczego porównujesz PvP do PvE? Mimo że obie to walki, to w PvP każda walka jest inna, nawet z tym samym graczem (w teorii)

    PvE jest znacznie bardziej opłacalne niż PvP, więc nie musisz walczyć jeśli cie to nudzi. Nikt cię do tego nie zmusza. Zapisujesz się dobrowolnie i walczysz 1 vs 1 z innym graczem. Sytuacja jest inna w przypadku bicia mini-bossów, ponieważ najwygodniej i najefektywniej jest je bić w 4. Dlaczego więc 3 pozostałe osoby mają tracić czas ze względu na Ciebie?

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •