Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 31 do 39 z 39

Temat: Ograniczenie automatyzacji bicia mini.

  1. #31
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał GoldenkoPL Zobacz post
    Dlaczego porównujesz PvP do PvE? Mimo że obie to walki, to w PvP każda walka jest inna, nawet z tym samym graczem (w teorii)

    PvE jest znacznie bardziej opłacalne niż PvP, więc nie musisz walczyć jeśli cie to nudzi. Nikt cię do tego nie zmusza. Zapisujesz się dobrowolnie i walczysz 1 vs 1 z innym graczem. Sytuacja jest inna w przypadku bicia mini-bossów, ponieważ najwygodniej i najefektywniej jest je bić w 4. Dlaczego więc 3 pozostałe osoby mają tracić czas ze względu na Ciebie?
    nie muszą, mogą kupić eq, zamiast wymieniać mini. No sory, ale dla mnie to idiotyczne, traktowanie kogoś korzystającego z naturalnych mechanik gry jako tego "złego".

  2. #32
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Nie każdy ma wystarczającą ilość czasu aby bić mini-bossy przez 2 godziny dziennie. Jeśli masz na to czas to ok, jak już wcześniej napisałem, znajdź sobie ludzi do bicia manu.
    Nie rozumiem o co chodzi ci z "mogę kupić eq zamiast wymieniać mini". Przecież eq to nie jedyny drop z mini-bossów i na aktualnym etapie raczej każdy ma eq unikatowe na 65 poziom, więc jest to rzecz drugorzędna.

  3. #33
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał GoldenkoPL Zobacz post
    Nie każdy ma wystarczającą ilość czasu aby bić mini-bossy przez 2 godziny dziennie. Jeśli masz na to czas to ok, jak już wcześniej napisałem, znajdź sobie ludzi do bicia manu.
    Nie rozumiem o co chodzi ci z "mogę kupić eq zamiast wymieniać mini". Przecież eq to nie jedyny drop z mini-bossów i na aktualnym etapie raczej każdy ma eq unikatowe na 65 poziom, więc jest to rzecz drugorzędna.
    Jak już pisałem, jak nie masz czasu na grę, to po co grasz? W grze powinna być premiowana w jakimś stopniu aktywność, a nie napisanie makra/ustawienie taskera i jedziemy całą grę tak, że sama się przechodzi.

  4. #34
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Zajmij się czymś pożytecznym to też nie będziesz miał 2h dziennie przez 7 dni w tygodniu na granie w gry. Propozycja absurdalna, na nie.

  5. #35
    Skuzz
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    Jak już pisałem, jak nie masz czasu na grę, to po co grasz? W grze powinna być premiowana w jakimś stopniu aktywność, a nie napisanie makra/ustawienie taskera i jedziemy całą grę tak, że sama się przechodzi.
    no generalnie to Nazwa:  K6TKd4l.png
Wyświetleń: 186
Rozmiar:  139.1 KB 100stron
    jak jesteś tak bardzo mocno za ograniczeniem automatyzacji gry to wyłącz taskera i idź expić manu na mobkach

  6. #36
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Skuzz Zobacz post
    no generalnie to Nazwa:  K6TKd4l.png
Wyświetleń: 186
Rozmiar:  139.1 KB 100stron
    jak jesteś tak bardzo mocno za ograniczeniem automatyzacji gry to wyłącz taskera i idź expić manu na mobkach
    W momencie w którym inni to zrobią, bardzo chętnie. Chodzi właśnie o przewagę bicia auto nad biciem manu, która sprawia, że całe starania testerów, żeby wymyślić ciekawego minibossa są zmarnowane. Równie dobrze mogliby zrobić maszynę losującą eq/miksy/kartę za opłatą 3 miksów życia na najwyższy poziom i 3 niższego.

  7. #37
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Myślisz, że skrypty pojawiają się znikąd? Przecież pierw gracze muszą poznać mini-bossa, jego ataki, zachowania. To nie wina graczy, że zrobili skrypty na większość mini-bossów w grze dla wygody, ponieważ nie ma Nordi tak długi czas. Wraz z wejściem Nordi będziesz mógł cieszyć się z mechanik gry i bić mini manu razem z innymi graczami, lecz po jakimś czasie sytuacja będzie identyczna jak aktualna.

  8. #38
    Myślę, że jest to spowodowane długością bicia mini bossa.
    Nie ważne jak ciekawy by nie był, jeżeli musimy pokonać taką Wdowę 4 razy pod rząd, to chyba każdy by wolał je bić automatycznie niż manualnie. A często takich minibossów bije się dziesiątki.
    Pamiętam czasy, kiedy jednego żółwia, JEDNEGO, potrafiono bić nawet i godzine(głównie przez lagi ale też dlatego, że był bardzo defensywnym bossem), a co dopiero cztery?
    Problemem jest to, że gracze wolą zysk ponad ciekawą walkę, czego skutkiem są właśnie skrypty automatyczne.
    Można by do tematu podejść w taki sposób, że inicjowanie walki z bossem zabiera go każdemu graczowi w grupie(punkty do osiągnięć naliczają się wtedy dla każdego gracza tak jak to jest z potworami) a po pokonaniu minibossa losowany jest drop tyle razy, ile jest graczy w grupie. Wtedy można robić trudniejsze - i ciekawsze - minibossy. Pytanie tylko czy wykonalne i czy jest któś kto byłby w stanie to zrobić. Bo zawsze znajdzie się rozwiązanie.

  9. #39
    Użytkownik Avatar Fresher
    Dołączył
    22-11-2014
    Postów
    183
    Lub może dało by się zrobić tak, że podczas bicia automatycznego nie nabijają się osiągnięcia, co skłaniało by graczy do bicia manualnego. Wtedy osiągnięcia by były rzadsze i stały by się większym wyróżnieniem.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •