Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 39

Temat: Ograniczenie automatyzacji bicia mini.

  1. #1
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032

    Ograniczenie automatyzacji bicia mini.

    Cytat Napisał Fresher Zobacz post
    Ja byłbym za znacznym ograniczeniem automatyzacji walk na wszystkich mini bossach, przez kilka lat ani razu nie udało mi się bić minibossa devos (oprócz orka i olbrzyma solo) manualnie bo zostawałem zabity przez sojuszników lub wyzywany.
    Widzę, że nie jestem jedynym. Proponuję to, co w temacie. Obecnie gracze tacy jak ja, czy Fresher są na straconej pozycji, nawet nie patrząc na poświęcony czas na bicie mini, a na fakt, że nie mamy z kim bić, bo albo bijesz auto, albo inni nie biją z tobą.
    Jeśli nie wprowadzać tego, to chociaż ekskluzywne mini, zabijające każdego, kto włączy auto walkę.

  2. #2
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    I po co to

  3. #3
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Dark Zobacz post
    I po co to
    Żeby bić manualnie.

  4. #4
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Po co

  5. #5
    Użytkownik Avatar Fresher
    Dołączył
    22-11-2014
    Postów
    183
    Cytat Napisał Dark Zobacz post
    Po co
    Po to, że teraz mini boss jest potworem którego widzisz tylko przez pierwsze 5 sekund walki i wielu graczy(łącznie ze mną) nie ma najmniejszego pojęcia o walce z nim i gdyby trzeba było bić manualnie nie wiedział bym co mam robić. Np o wdowie wiem tyle, że ma jakąś zdolność przez którą jeden sojusznik musi być skamieniały a o Necronie tyle, że ma jakieś zdolności czy coś które mu zmieniają umiejętności.

  6. #6
    Pirrat
    Konto usunięte
    Problemy mniejszości nie mogą wpływać na pozostałych graczy. Polecam kupić skrypt, nauczyć się analizować walkę (obejrzeć kilkadziesiąt walk na trybie x16, aby samemu stworzyć jak tak boli strata pieniążków). Nie po to wprowadzono polecenia do walk drużynowych, aby teraz ich nie używać.

  7. #7
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Fresher Zobacz post
    Po to, że teraz mini boss jest potworem którego widzisz tylko przez pierwsze 5 sekund walki i wielu graczy(łącznie ze mną) nie ma najmniejszego pojęcia o walce z nim i gdyby trzeba było bić manualnie nie wiedział bym co mam robić. Np o wdowie wiem tyle, że ma jakąś zdolność przez którą jeden sojusznik musi być skamieniały a o Necronie tyle, że ma jakieś zdolności czy coś które mu zmieniają umiejętności.
    To w końcu po co

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    926
    Polecam gracza keriehyl ma skrypty na mini. Nigdy więcej manu mini. Ten nawyk będzie dopiero w nordii :/.

  9. #9
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    602
    I tak w Devos mini bossy manualnie bije się jak dla mnie strasznie długo, a co dopiero w Nordii.
    Nie wiem po co bić manualnie ale jak są Ci sympatycy to niech sobie biją manualnie, reszta drużyny może mieć auto-walkę

  10. #10
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Nie wiem po co bić manualnie ale jak są Ci sympatycy to niech sobie biją manualnie, reszta drużyny może mieć auto-walkę
    Tak, tylko wtedy wymiana nie trwa 20 minut, tylko 2 godziny.

  11. #11
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał damianxp Zobacz post
    I tak w Devos mini bossy manualnie bije się jak dla mnie strasznie długo, a co dopiero w Nordii.
    Nie wiem po co bić manualnie ale jak są Ci sympatycy to niech sobie biją manualnie, reszta drużyny może mieć auto-walkę
    Niektórzy lubią walki z mini. Zapytaj graczy pvp, czemu nie odpalają auto w pierwszej turze.

  12. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    926
    Nie porównuj pvp do mini. To inne dziedziny tam trzeba się skupić na walce A tu można na luzie dać auto i koniec wymian.

  13. #13
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Kamillo Zobacz post
    Nie porównuj pvp do mini. To inne dziedziny tam trzeba się skupić na walce A tu można na luzie dać auto i koniec wymian.
    To ja poproszę mini, przy którym trzeba się skupić na walce.
    Przecież pvp też można walczyć tylko auto. To idealny przykład, pvp manu nie jest jednym i tym samym, co pvp auto, są rozdzielne, dlatego obie formy żyją.

  14. #14
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    To ja poproszę mini, przy którym trzeba się skupić na walce.
    Amaterasu

    do zamknięcia

  15. #15
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Dark Zobacz post
    Amaterasu

    do zamknięcia
    Nie, jedna osoba/dwie pilnują, reszta się nie skupia, tylko puszcza auto.

    Sam jesteś do zamknięcia.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •