Zobacz wyniki ankiety: Jesteś za?

Głosujących
16. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    13 81.25%
  • Nie

    3 18.75%
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15

Temat: Nowy bind na szybkie leczenie

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    08-02-2012
    Postów
    32

    Nowy bind na szybkie leczenie

    Obecnie expiąc konieczne jest używanie do tego dwóch rąk, gdyż szybkie leczenie jest ustawione na tyldę, lub ctrl + spacja.
    Proponuje więc, żeby zmienić bind szybkiego leczenia na bardziej strategiczny klawisz bliżej strzałek na przykład prawy ctrl. Obecnie, gdy mam jedną rękę niedysponowaną expienie jest strasznie uciążliwe i zajmuje mi to dużo wiecęj czasu niż powinno.
    Nie oszukujmy sie, nawet gdy mamy 2 ręce wolne to wolelibyśmy zajmować się tym tylko jedną i móc zająć drugą czymś innym (czym to już nie moja sprawa)
    Ostatnio edytowane przez Dawid III ; 12-05-2019 o 02:21

  2. #2
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    602
    Ogólnie można by w ustawieniach dać możliwość przypisania szybkiego leczenia do klawiszu jaki nam się podoba nawet jakby to kolidowało z czatem

  3. #3
    Pirrat
    Konto usunięte
    Skróty klawiszowe dla konkretnym akcji przewidziane są w pakiecie premium.

  4. #4
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Nah, przeciw, kto każe ci się leczyć poza walką?

  5. #5
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Co to ctr

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    08-02-2012
    Postów
    32
    Cytat Napisał Dark Zobacz post
    Co to ctr
    Specjalnie dla Ciebie zmieniłem. Może teraz zrozumiesz o co chodzi w temacie.

  7. #7
    Jak już chcemy cokolwiek zmieniać w leczeniu poza walką, to najlepsza byłaby możliwość stworzenia skryptu.
    Nowa funkcjonalność, która działa podobnie jak skrypt podczas walki. Miałaby za zadanie leczenie nas w określonych warunkach danym miksem. Wtedy przynajmniej sami byśmy określali kiedy i czym chcemy się leczyć.

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    08-02-2012
    Postów
    32
    Pomysł ciekawy i fajnie jakby było coś takiego w grze jako ciekawy dodatek, ale chyba za bardzo przekombinowane, no i wydaje mi się, że może być troche roboty z wykonaniem tego. Nie znam się, ale po prostu zmienienie/dodanie nowego przycisku powinno raczej zająć chwile.
    Ostatnio edytowane przez Dawid III ; 12-05-2019 o 04:44 Powód: Literufka

  9. #9
    No faktycznie przekombinowane. Jakby ktoś 15 lat temu powiedział Ci, że powstanie MFO3 gdzie będziesz mógł chodzić automatycznie 10 pól do przodu nie klikając 10 razy to też napisałbyś, że przekombinowane? To się nazywa rozwój, a nie kombinowanie.
    Aktualnie nie mamy kontroli nad tym i używamy miksa LV1 nawet gdy mam 99% HP.

  10. #10
    W takiej wersji racja, przekombinowane i moim skromnym zdaniem zbędne, w wersji albo-albo już banalne do wprowadzenia. (mam na myśli lecz albo nie lecz) Aczkolwiek o ile zmiana przycisku jest równie bezbolesna co niepotrzebna, tak już automatyzowanie gry do tego stopnia uważam za szkodliwe, dla samych użytkowników. Z automatyzacją wszelkich procesów wiąże się jedna wada, bardzo szybko uzależniają.
    Na samym przykładzie skryptów, w momencie w którym powstaje skrypt na minibossa, który w zadowalającym procencie walk gwarantuje zwycięstwo, walka manualna przestaje istnieć. I jest to proces nieodwracalny. Autoleczenie doprowadzi do tego, że gracz któremu premium się skończy nie będzie pamiętał żeby się leczyć, ani nie będzie chciał o tym pamiętać. Albo więc przedłuży premium, albo będzie padać przez nieleczenie się. Więc gracz traci albo traci. Poza tym to automatyzacja tego procesu prowadzi do automatyzacji innych.
    Nie spodziewam się, żeby premium jeśli już wyjdzie umożliwiało takie "ułatwienia", ale gdyby był taki plan to będę mu się gorąco sprzeciwiał.

    //Lekki offtop z tego wyszedł, ale imo nieszkodliwy. Propozycja na nie jak w ankiecie i propozycja subopa na nie z wykrzyknikiem.

  11. #11
    Użytkownik
    Dołączył
    08-02-2012
    Postów
    32
    Cytat Napisał Lisu aka wróciłem Zobacz post
    zmiana przycisku jest równie bezbolesna co niepotrzebna
    Mi by się przydała taka zmiana, bo serio ciężko się expi ze złamaną reką.
    Ostatnio edytowane przez Dawid III ; 12-05-2019 o 05:20

  12. #12
    Cytat Napisał Lisu aka wróciłem Zobacz post
    W takiej wersji racja, przekombinowane i moim skromnym zdaniem zbędne, w wersji albo-albo już banalne do wprowadzenia. (mam na myśli lecz albo nie lecz) Aczkolwiek o ile zmiana przycisku jest równie bezbolesna co niepotrzebna, tak już automatyzowanie gry do tego stopnia uważam za szkodliwe, dla samych użytkowników. Z automatyzacją wszelkich procesów wiąże się jedna wada, bardzo szybko uzależniają.
    Na samym przykładzie skryptów, w momencie w którym powstaje skrypt na minibossa, który w zadowalającym procencie walk gwarantuje zwycięstwo, walka manualna przestaje istnieć. I jest to proces nieodwracalny. Autoleczenie doprowadzi do tego, że gracz któremu premium się skończy nie będzie pamiętał żeby się leczyć, ani nie będzie chciał o tym pamiętać. Albo więc przedłuży premium, albo będzie padać przez nieleczenie się. Więc gracz traci albo traci. Poza tym to automatyzacja tego procesu prowadzi do automatyzacji innych.
    Nie spodziewam się, żeby premium jeśli już wyjdzie umożliwiało takie "ułatwienia", ale gdyby był taki plan to będę mu się gorąco sprzeciwiał.

    //Lekki offtop z tego wyszedł, ale imo nieszkodliwy. Propozycja na nie jak w ankiecie i propozycja subopa na nie z wykrzyknikiem.
    Bolisz do tego, że nie powinno być skryptów?

    Piszesz o tym, że gracz dostanie możliwość stworzenia skryptu, który będzie go leczył poza walką i jest to złe, a jakoś powstała możliwość automatycznego leczenia się na maksa jednym klawiszem i nikt nie płakał z tego powodu. To samo byłoby w tym przypadku, kto chce to by go używał. Wyobraź sobie, że musisz manualnie się leczyć po każdej walce (klikać 5 razy na miksa LV1), bo stawiasz opór dość silnym potworom i chcesz przeciwko nim być dobrze przygotowany - jest to dobre? Nie upierdliwe? Zachęca do gry?

  13. #13
    Cytat Napisał Dawid III Zobacz post
    Mi by się przydała taka zmiana, bo serio ciężko się expi ze złamaną reką.
    AutoHotkey z tym skryptem i leczenie masz na Ctrl

    https://pastebin.com/PjbxbN3B
    Ostatnio edytowane przez Senju Hashirama ; 12-05-2019 o 09:16

  14. #14
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał fakerino Zobacz post
    Bolisz do tego, że nie powinno być skryptów?

    Piszesz o tym, że gracz dostanie możliwość stworzenia skryptu, który będzie go leczył poza walką i jest to złe, a jakoś powstała możliwość automatycznego leczenia się na maksa jednym klawiszem i nikt nie płakał z tego powodu. To samo byłoby w tym przypadku, kto chce to by go używał. Wyobraź sobie, że musisz manualnie się leczyć po każdej walce (klikać 5 razy na miksa LV1), bo stawiasz opór dość silnym potworom i chcesz przeciwko nim być dobrze przygotowany - jest to dobre? Nie upierdliwe? Zachęca do gry?
    Ja byłbym za.

    Tak, to będzie złe. Ja płakałem o tym od zawsze, dalej jestem za tym, by usunąć to leczenie, bo daje zbytnią przewagę nad osobami nie korzystającymi z tego (a więc sprawia, że jest to must-have, albo jesteś biedakiem). To ja mam pomysł, niech admin doda annihilatory z możliwością używania w pvp. Kto będzie chciał normalnego pvp, nie będzie używał, a kto będzie chciał, ten użyje. Nikt nie każe leczyć się po walce. Twój argument o silnych potworach jest jak argument z serii "jak to? 20 lvlem mogę być w devos, a nie mogę pokonać gałkowca? do osłabienia!". Nie radzisz sobie z silnym potworem? Exp na słabszych. Rozbudowanie skryptów zabiło bicie mini. Kiedyś na takiego żółwia szło się manu, żeby nie paść, przez co te walki były dużo ciekawsze. obecnie gracze wołają się na necrona, łapią, jeden pilnuje, ale nagle on pisze "ej ale ja nie wiem, jak bić necrona, potrafię tylko auto odpalić" -.-
    Tak samo taki skrypt leczenia zabiłby te resztki mózgu, które ludzie posiadają.



    Osobiście byłbym za blokadą walki automatycznej na globalnych minibossach, ale to osobna kwestia.

  15. #15
    Użytkownik Avatar Fresher
    Dołączył
    22-11-2014
    Postów
    183
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    Osobiście byłbym za blokadą walki automatycznej na globalnych minibossach, ale to osobna kwestia.
    Ja byłbym za znacznym ograniczeniem automatyzacji walk na wszystkich mini bossach, przez kilka lat ani razu nie udało mi się bić minibossa devos (oprócz orka i olbrzyma solo) manualnie bo zostawałem zabity przez sojuszników lub wyzywany.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •