Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: [Bossy] Czym dam radę je ubić Duchy Gothar

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    06-04-2019
    Postów
    4

    [Bossy] Czym dam radę je ubić Duchy Gothar

    Mam problem z: Duchy Gothar
    Poziom postaci: 45
    Statystyki:
    HP 98
    MP 32
    Atak 98
    Obrona 54
    Obrona magiczna 54
    Szczęście 76
    Szybkość 98

    Armor
    Bastard +1
    Żółwi Hełm +7
    Żółwi Pancerz +7
    Żółwie Buty +6
    Żółwi Pierścień +7


    Szybkość Plus 5*
    Szybkość Plus 5*
    Szybkość Plus 5*
    Szybkość Plus 5*
    Obrona Magiczna Plus 4*
    Obrona Magiczna Plus 4*


    Opis problemu:
    Hejo, Czy dałbym radę ubić duchy spokojnie na tym poziomie i z tym armorkiem ??

  2. #2
    Brakuje ci 2 gemów obrony magicznej więc szczerze wątpie żeby ci sie udało. Jakbyś je zdobył to myślę, że możesz próbować ale nie gwarantuje że ubijesz je za pierwszym/piątym/dziesiątym razem. To jest bardzo losowy boss.
    A no i nie podałeś zdolności, a bez przeczekania nie masz co nawet próbować.

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    06-04-2019
    Postów
    4
    Cytat Napisał lilanna Zobacz post
    Brakuje ci 2 gemów obrony magicznej więc szczerze wątpie żeby ci sie udało. Jakbyś je zdobył to myślę, że możesz próbować ale nie gwarantuje że ubijesz je za pierwszym/piątym/dziesiątym razem. To jest bardzo losowy boss.
    A no i nie podałeś zdolności, a bez przeczekania nie masz co nawet próbować.
    Mam normalkę i przeczekanie ale to mowisz że odjąć trochę szybkości i dodać 2 gemy obrony magicznej ??
    Mam też bryże ale ona zbytnio nie pomoże bo chyba odrazu znormalizują

  4. #4
    Cytat Napisał Hipio Zobacz post
    Mam normalkę i przeczekanie ale to mowisz że odjąć trochę szybkości i dodać 2 gemy obrony magicznej ??
    Mam też bryże ale ona zbytnio nie pomoże bo chyba odrazu znormalizują
    Gemy obrony/obrony magicznej są najbardziej opłacalne ze wszystkich do pewnego momentu(zresztą zobacz sobie, jaka jest różnica w ilości punktów jakie dostajesz za gemy szybkości a obrony magicznej).
    Ogólnie mówiąc że jest to dość losowy boss mam na myśli właśnie ich normalizacje. Mają ich łącznie 6(każdy duch po 2 użycia). Jeżeli zużyją ich 4-5 kiedy ty masz na sobie nietykalność z przeczekania(co jest naprawdę losowe) to masz jakieś szanse na pokonanie ich. Ogólnie jest to dość trudny boss do ubicia wcześnie i zaleca się wbicie 48lvla.
    Ale jeśli ci to pomoże to tutaj walka jednej z moich postaci(woj) na 45lvl: https://mfo3.pl/r/174766606
    Ostatnio edytowane przez Hide ; 24-04-2019 o 02:01

  5. #5
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    https://mfo3.pl/r/ba974111c

    Tutaj jest moja walka na 42 magiem. Tak, jak wyżej. Jest to strasznie randomowy boss. Wiele zależy od ich normalizacji. Nie zabiłem ich oczywiście za 1 razem jak możesz to wywnioskować po moim tekście pod koniec walki

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •