Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Exp

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    24-08-2017
    Postów
    13

    Cool Exp

    Jeśli na eventach jest coś takiego że za np: 5mf kupie jakiś przedmiot to potwory do mnie przylatują może by tak zrobić z normalnymi potworkami lecz płyn który można włączyć/wyłączyć i np: pujde na Osy włącze to to lecą domnie
    Prosze o rozpatrzenie tej propozycji ułatwiło by to gre i może więcej by zaczeło w nią grać

  2. #2
    Antybristlerka
    Konto usunięte
    Na innych potworkach możesz sobie wsadzić gemy aktywności i wyexpić 1000 energii w 2 minuty.

  3. #3
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał Antybristler I Zobacz post
    Na innych potworkach możesz sobie wsadzić gemy aktywności i wyexpić 1000 energii w 2 minuty.
    Zacznijmy od tego czy OP wie, że można wyłączyć widoczność potworków, i walki zaczynają się podczas biegania po mapie.

  4. #4
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał xani Zobacz post
    Zacznijmy od tego czy OP wie, że można wyłączyć widoczność potworków, i walki zaczynają się podczas biegania po mapie.
    no ale więcej osób by zaczeło grać

  5. #5
    Super Moderator
    Dołączył
    05-03-2012
    Postów
    2,709
    Jakiś czas temu na forum wypowiadał się jegomość, który twierdził, że bardzo długo wbija się w tej grze poziom. Biedaczek nie wiedział o możliwości wyłączenia widoczności potworów.
    Takich ludzi na pewno jest więcej, dlatego może dobrym pomysłem byłoby domyślne wyłączenie widoczności i wstawienie gdzieś NPC, który informuje o tym, że można je włączyć.
    Co do tematu - na chwilę obecną nie ma takiej możliwości. Potwory eventowe są umieszczone na mapie w nieco inny sposób niż takie standardowe.

  6. #6
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał proof Zobacz post
    Jakiś czas temu na forum wypowiadał się jegomość, który twierdził, że bardzo długo wbija się w tej grze poziom. Biedaczek nie wiedział o możliwości wyłączenia widoczności potworów.
    Takich ludzi na pewno jest więcej, dlatego może dobrym pomysłem byłoby domyślne wyłączenie widoczności i wstawienie gdzieś NPC, który informuje o tym, że można je włączyć.
    Co do tematu - na chwilę obecną nie ma takiej możliwości. Potwory eventowe są umieszczone na mapie w nieco inny sposób niż takie standardowe.
    i jeszcze malutki przycisk nad ekranem gry który włącza/wyłącza widoczność potworków

    moja wizja
    Ostatnio edytowane przez Hubiot ; 22-04-2019 o 22:22

  7. #7
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    576
    Cytat Napisał proof Zobacz post
    Takich ludzi na pewno jest więcej, dlatego może dobrym pomysłem byłoby domyślne wyłączenie widoczności i wstawienie gdzieś NPC, który informuje o tym, że można
    Z NPC raczej nie wyjdzie jak nie czytali co ma do powiedzenia NPC w Dili raczej nie zmienili swojego postepowania w kolejnych miastach

  8. #8
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał def Zobacz post
    Z NPC raczej nie wyjdzie jak nie czytali co ma do powiedzenia NPC w Dili raczej nie zmienili swojego postepowania w kolejnych miastach
    No to tacy ludzie by korzystali z gemów bierności.
    Jak na moje i tak więcej by na tym zyskali, niż stracili.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •