Zobacz wyniki ankiety: Czy chcesz zniesienia?

Głosujących
36. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    26 72.22%
  • Nie

    10 27.78%
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 31

Temat: Zniesienie ograniczenia w zdolnościach

  1. #1

    Zniesienie ograniczenia w zdolnościach

    Proponuję zniesienie ograniczenia limitu gwiazdek w zdolnościach tj do 65lv. Kto jest ze mną, kto przeciw kto się wstrzymał?

  2. #2
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    602
    Wbijanie poziomu powinno dawać przewagę, tym bardziej że w dzisiejszym mfo rozwój postaci jest kosztem pvp, więc nie widzę sensu blokowania wbicia następnej gwiazdki.
    Pewnie nasza genialna administracja myślała, że wyrobi się z fabułą a wyszło jak zawsze

  3. #3
    Dokładnie tak. Jeśli chodzi o argument mojej przewagi na IS/KG to nic nie stoi na przeszkodze bym po prostu miał blokadę na te eventy, bo faktycznie moglbym miec tam spora przewage. Ale wykorzystanie do bicia potworów czy jakies niezobowiazujace walki bez ranq jak najbardziej w koncu nie po to zmarnowalem 4 lata swojego zycia zeby dostac jakis żałosny artefakt pamiątke, na która nawet po godzinie więcej nie spojrze.

  4. #4
    To powinno się wliczać jako błąd gry pierwszego priorytetu, a nie jako propozycja.

    https://mfo3.pl/r/bdfe45f52

    W tej walce Kubaz wbija 70-ty poziom i ma przy sobie zdolność Leczenie 3, ale wraz z wbitym poziomem ta zdolność powinna się ulepszyć, gdyż jego wymagany poziom na 5-tą gwiazdkę jest ustawiony na 70.

  5. #5
    Falafel
    Konto usunięte
    Blokada zostanie i tyle, dalsze posty w tym temacie to zwykły spam : ).

  6. #6
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał ferdeczek Zobacz post
    Blokada zostanie i tyle, dalsze posty w tym temacie to zwykły spam : ).
    spoko



    Hej koledzy, co sądzicie o uwolnieniu barabasza?

  7. #7
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    proponuje artefakt o nazwie gorzka łza albo (propozycja antka) czara goryczy.

    Cytat Napisał Tomi
    Mogę mu zaproponować za wytrwałość jakiś pamiątkowy itemek, jeśli takowy będzie chciał i to wszystko w tym temacie.

  8. #8
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    602
    Ale lipa, człowiek 4 lata gra by wbić gwiazdkę i nic z tego nie dostaje. Jeżeli ma być to jakiś itemek to proponuję jakąś unikalną zdolność tylko dla niego

  9. #9
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Cytat Napisał ferdeczek Zobacz post
    Blokada zostanie i tyle, dalsze posty w tym temacie to zwykły spam : ).
    Szkoda że nie ty o tym decydujesz

    Dyskusji w ogóle nie powinno być. Skoro wbił 70lv to jak najbardziej powinien mieć wyższe poziomy zdolności i zaklęć.

  10. #10
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał Dorek Zobacz post
    Szkoda że nie ty o tym decydujesz

    Dyskusji w ogóle nie powinno być. Skoro wbił 70lv to jak najbardziej powinien mieć wyższe poziomy zdolności i zaklęć.
    Szkoda, że on jest testerem (ty nie) i wie, jaka jest podjęta decyzka
    Dyskusji w ogóle nie powinno być. Skoro limit wynosi 65lv to jak najbardziej nie powinien mieć wyższych poziomów zdolności i zaklęć.
    Tomi zaproponował dla niego unikalny przedmiot kolekcjonerski, ale skoro nie chce to jego problem. I tyle w temacie

    @down; ty chyba sobie jaja robisz XDDD
    Ostatnio edytowane przez Hubiot ; 20-04-2019 o 18:43

  11. #11
    Skoro zniesienie tego limitu nie podlega dyskusji proponuję alternatywę w postaci porcji MF + uwaga uwaga.. pomnika upamiętniającego moją osobę ("Tu walczył wielki bohater i wojownik Devos. Zasłynął męstwem, odwagą i zaangażowaniem w walce przeciwko 2x Cyklops. Cześć jego pamięci: Kubaz"). Stałby on przy cyklopsach 2x czyli w miejscu mojego ulubionego expowiska. Pomysł autorstwa niejakiego @Kamerzysta.
    Ostatnio edytowane przez Kubaz ; 20-04-2019 o 18:44

  12. #12
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    602
    Ciekawa propozycja ja bym jeszcze dodał że jako pierwszy wbił poziom 70 za czasów Devos

  13. #13
    Użytkownik
    Dołączył
    03-11-2017
    Postów
    4
    No jak dla mnie pomnik jest bardzo dobrym pomysłem A mf jak dla mnie mu się należą w dalszym rozwijaniu. GRATULACJĘ Kubaz

  14. #14
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2011
    Postów
    370
    Miło patrzeć jak Tomi i testerzy szanują opinie graczy wyrażoną większościową w ankiecie.

    A może tak itemek kolekcjonerski o wyglądzie nagrobka, z opisem "MFO 3 (2011-2019) na zawsze w naszej pamięci"?

  15. #15
    Cytat Napisał Bukłak Zobacz post
    Miło patrzeć jak Tomi i testerzy szanują opinie graczy wyrażoną większościową w ankiecie.

    A może tak itemek kolekcjonerski o wyglądzie nagrobka, z opisem "MFO 3 (2011-2019) na zawsze w naszej pamięci"?
    Jeżeli większość powie, że Holokaust był dobry to też mają rację?
    Od kiedy gracze decydują, że coś wejdzie do gry?
    Jak myślisz, ile faktycznie DOBRYCH propozycji z poparciem graczy nie zostało wprowadzonych?
    Została mu zaproponowana nagroda, nie chciał jej, no to nie ma tu nic do gadania.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •