Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: [Inne] Potrzebuje pomocy w rozdawaniu statystyk mag 21- 30

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    03-01-2018
    Postów
    6

    [Inne] Potrzebuje pomocy w rozdawaniu statystyk mag 21- 30

    Mam problem z: Statystyki pomóżcie

    Opis problemu:
    Witam, chciałbym zapytać kogoś kto się zna czy mam wmiare dobre staty i uzbro i jak dalej rozdawać proszę pomóżcie.
    Moje Staty:
    HP 60
    MP 15
    Atak magiczny 80
    Obrona 23
    Obrona magiczna 22
    Szczęście 20
    Szybkość 50

    Moje Uzbro:

    Różdżka Wywerny +1

    Stalowy Hełm

    Stalowa Zbroja

    Buty Anielskiej Protekcji

    Magiczny Krzyżyk

    Moje gemy :

    obrona plus

    obrona plus

    obrona plus

    Pls odpiszcie

  2. #2
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    576
    Jaki poziom ma póki co twoja postać bo wyglada jak 20lv i czy to jest postać pod PvP czy fabułe?
    Jak pod PvP do bym dał więcej w szybkość mniej w HP
    Jak pod PvP To jak na niskich poziomach radze ci wsiąść trochę więcej w obrone i obrone mag pod bossy
    Jak zrobie reloga do ci podam swoje staty na 22lv .

  3. #3
    Użytkownik Avatar Fresher
    Dołączył
    22-11-2014
    Postów
    183
    PvP - 15 mp w bazie to trochę zbyt mało, polecam około 80 z eq, obrony można lekko zredukować np. do 18. Szczęścia dla maga tylko tyle aby nie blokowało szybkości i ataku magicznego, hp 1000 w bazie spokojnie starczy a można i mniej.

    PvE - mało obron na rapsie (14lv) miałem po 30, o szczęściu to co wyżej i również mało mp a hp koło 1000 będzie git.



    Na 30 nie walczyłem za wiele a moja postać pod fabułę stoi nieexpiona na 20 ale coś ci mogę doradzić:

    PvP - hp koło 1500, mp koło 100 (z eq oczywiście), szczęście aby nie blokowało ataku magicznego i szybkości. Wydaję mi się, że 25 w obrony to już max.

    PvE - nie wypowiem się, jak już pisałem moja postać pod fabułę stoi koło 20.
    Ostatnio edytowane przez Fresher ; 21-04-2019 o 20:25 Powód: 30 poziom

  4. #4
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    576
    Cytat Napisał Fresher Zobacz post
    PvE - mało obron na rapsie (14lv) miałem po 30, o szczęściu to co wyżej i również mało mp a hp koło 1000 będzie git.
    Mało obron? Nie pod niskie Bossy lepiej dać więcej w obrony bo to dużo zmieni w walce później zaprzestać dawania w obrony.
    Tu moje staty na 22lv
    HP50
    MP25
    Atak magiczny70
    Obrona24
    Obrona magiczna23
    Szczęście18
    Szybkość70
    Są one głównie po Pvp (tak wiem za dużo obron ale to już wiem) ale również pod bossy w miarę normalnym LV
    MP radze mieć z EQ 90 HP 1000 szczęście tylko żeby nie blokowało ataku i szybkości . POd Pvp dobrze też dawać mało w obrony i zeby leciały w atak i szybkość.

  5. #5
    Czy ktoś z odpowiadających czytał post, na który odpowiada?
    Nie pytasz o pvp, ale jakbyś po drodze w expieniu chciał powalczyć, najważniejsze będzie eq, to które posiadasz może być niewystarczające, nawet przeciwko słabszym przeciwnikom. Dlatego odradzam, próbować możesz, bo statystyki masz do tego fajne, ale nie spodziewaj się zbyt wiele. Co to expa, polecam Ci zmienić krzyżyk na pierścień boskiej chwały, buty zostawić bo są bardzo dobre, natomiast zbroję i hełm dobierać zależnie od profesji przeciwnika. Zauważ, że hełm na niższy poziom, ale posiadający obronę, będzie lepszy na przeciwnika, który bije tylko fizycznie, na przykład lisa, od hełmu na dowolny inny poziom, dający tylko obronę magiczną. Co do statystyk, rozdawaj je dalej w taki sposób w jaki to robisz, z drobnymi poprawkami, postaraj się znaleźć kilka punktów i dać je w MP, oraz z kolejnymi poziomami staraj się mieć równe obrony, oraz w miarę możliwości zbliżony atak magiczny i szybkośc

  6. #6
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    576
    Ja się skupiłem na odpowiedzeni na pytanie dotyczące statystyk. Po drugie skąd mam wiedzieć do czego mają być staty? Nie napisał( jak się przyjżysz w grze zobaczysz że to jest jego druga postać więc może być pod PvP)
    A jeszcze taki szczegół tam napisał także gemy.
    Gemy radze wkładać nie nabite chyba że expisz na potworze o kilka LV wyższym. Wtedy możesz pół nabite pół nie nabite ( te nabite to zależnie od profesji potwora
    Mam nadzieje że pomogłem.

  7. #7
    Użytkownik Avatar Fresher
    Dołączył
    22-11-2014
    Postów
    183
    Cytat Napisał def Zobacz post
    Mało obron? Nie pod niskie Bossy lepiej dać więcej w obrony bo to dużo zmieni w walce
    Chodziło o to, że on ma mało obron.

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Lisu aka wróciłem Zobacz post
    Czy ktoś z odpowiadających czytał post, na który odpowiada?
    Owszem, potrzebował pomocy w statystykach więc mu takowej udzieliłem. Nie sprecyzował pytania więc napisałem mu o PvP jak i o PvE. Nie napisałem już o uzbro bo nie miałem po prostu wtedy czasu.

  8. #8
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...-poziomy-21-25

    Zerknij tutaj, spróbuj jakoś wstrzelic się w okolice tych statystyk, zmniejsz w nich szybkość, zostaw hp, 1000 to mało nawet na pvp, fabularnie możesz spokojnie polecieć z 1100-1200

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •