Zobacz wyniki ankiety: Czy potwierdzasz, że błąd istnieje?

Głosujących
5. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, potwierdzam, że błąd istnieje (również się z tym spotkałem)

    0 0%
  • Nie, nigdy nie miałem tego błędu, a sprawdzałem warunki jego wystąpienia

    0 0%
  • Nie zwracałem uwagi/Nie jestem w stanie sprawdzić

    2 40.00%
  • Według mnie to nie jest błąd gry

    3 60.00%
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: [P?] Jaja jak berety

  1. #1

    [P?] Jaja jak berety

    https://mfo3.pl/r/b3f0d7ce4

    w raporcie mogą być jakieś wulgaryzmy bo jestem chamem i prostakiem

    chyba wiadomo o co chodzi, tak powinno być?

  2. #2
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    5* polania aktywuje się, gdy w walce z jajem są 1/2 osoby - nie wiem czemu to służy bo w 1 się i tak nie zabije, a w 2 bardzo trudno z odpowiednim przygotowaniem.

  3. #3
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    5* polania aktywuje się, gdy w walce z jajem są 1/2 osoby - nie wiem czemu to służy bo w 1 się i tak nie zabije, a w 2 bardzo trudno z odpowiednim przygotowaniem.
    wygląda na to, że zabezpieczenie przed próbą ubicia we 2?

  4. #4
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    5* polania aktywuje się, gdy w walce z jajem są 1/2 osoby - nie wiem czemu to służy bo w 1 się i tak nie zabije, a w 2 bardzo trudno z odpowiednim przygotowaniem.
    Robiłem to z założeniem, że jak gracze wymyślą jakiś sposób lub obejdą mechanikę (i tak modyfikowałem itemki jak ogrza buława / topór życia by leczyły do %MAX HP oraz zabezpieczenie na inne bronie). Np pojawienie się kiedyś itemka na 80lv co daje po prostu +100hp lub +50hp na turę pozwoliłoby na duo.

    Co zaś niosło ze sobą solo / duo ?
    To, że jak się złapało można było dać szybko auto by uniemożliwić innym ubicie.

  5. #5
    No rozumiem, zwłaszcza że skrypt na tego koleżkę nie wymaga za dużego ilorazu inteligencji. Niemniej smutnażaba.jpg, bo w nocy wcale nie jest łatwo znaleźć grupę 3-4 graczy.

  6. #6
    Użytkownik Avatar Fresher
    Dołączył
    22-11-2014
    Postów
    183
    Cytat Napisał Lisu aka wróciłem Zobacz post
    Niemniej smutnażaba.jpg, bo w nocy wcale nie jest łatwo znaleźć grupę 3-4 graczy.
    To śpij
    A tak na serio to ja nigdy nie mam problemu ze znalezieniem ludzi nawet o 2-6 w nocy. Czasami bywa, że późną godziną na każdym respie siedzi mi 3-5 osób.

  7. #7
    Cytat Napisał Fresher Zobacz post
    To śpij
    A tak na serio to ja nigdy nie mam problemu ze znalezieniem ludzi nawet o 2-6 w nocy. Czasami bywa, że późną godziną na każdym respie siedzi mi 3-5 osób.
    Jakimi czasami? To była pierwsza noc eventu
    No i jak widzisz jednak bilismy we 2. Temacior raczej do zamknięcia, bo trudno mi znaleźć lepsze niż mopowe rozwiązanie

  8. #8
    Użytkownik Avatar Fresher
    Dołączył
    22-11-2014
    Postów
    183
    Chodziło o inne eventy, nie doprecyzowałem. Zobaczymy jak to będzie w Wielkanoc z tą aktywnością w nocy.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •