Zobacz wyniki ankiety: Czy potwierdzasz, że błąd istnieje?

Głosujących
13. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, potwierdzam, że błąd istnieje (również się z tym spotkałem)

    2 15.38%
  • Nie, nigdy nie miałem tego błędu, a sprawdzałem warunki jego wystąpienia

    0 0%
  • Nie zwracałem uwagi/Nie jestem w stanie sprawdzić

    2 15.38%
  • Według mnie to nie jest błąd gry

    9 69.23%
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: [P1] Punkty na KG

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313

    [P1] Punkty na KG

    Witam, po dzisiejszych KG, oraz 2 przegranych walkach, powinienem dostać 2 pkt, wyszedłem do devos, ale zanim wczytała mi się lokalizacja, wylogowałem się. Wchodzę teraz i zostaję " Zdyskwalifikowany z powodu nie zakończenia walki na czas" , oraz nie dostałem żadnych pkt.

  2. #2
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    To nie jest błąd, jeśli się wylogowałeś zanim zostały przyznane punkty a następna (w tym przypadku 3) runda się rozpoczęła to nie dostajesz punktów.

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    Cytat Napisał Fannindel Zobacz post
    To nie jest błąd, jeśli się wylogowałeś zanim zostały przyznane punkty a następna (w tym przypadku 3) runda się rozpoczęła to nie dostajesz punktów.
    Po przegranej powinienem automatycznie znalezc sie poza arena, a tym bardziej po pominieciu dialogu. Nie dostalem pkt bo mi sie nie wczytala lokalizacja, troche

  4. #4
    Użytkownik Avatar Muszolot
    Dołączył
    14-08-2016
    Postów
    195
    Cytat Napisał Quesso Zobacz post
    Po przegranej powinienem automatycznie znalezc sie poza arena, a tym bardziej po pominieciu dialogu. Nie dostalem pkt bo mi sie nie wczytala lokalizacja, troche
    Przecież napisałeś że przed lokalizacją wylogowałeś się, w takim wypadku nie zalicza punktów i to nie jest błąd, zawsze musisz poczekać aż samemu skieruje cię poza arenę.

  5. #5
    Falafel
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Quesso Zobacz post
    Witam, po dzisiejszych KG, oraz 2 przegranych walkach, powinienem dostać 2 pkt, wyszedłem do devos, ale zanim wczytała mi się lokalizacja, wylogowałem się. Wchodzę teraz i zostaję " Zdyskwalifikowany z powodu nie zakończenia walki na czas" , oraz nie dostałem żadnych pkt.
    Bo tak ciężko poczekać 5 sekund, aż się mapa wczyta …

    Następnym razem wyloguj się jak już będziesz w mieście i po problemie

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •