Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za tą zmianą?

Głosujących
11. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    1 9.09%
  • Nie

    8 72.73%
  • Nie walczyłem/am nigdy Pvp

    2 18.18%
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Możliwość wyboru na arenie profilu na konkretnego gracza

  1. #1
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    576

    Możliwość wyboru na arenie profilu na konkretnego gracza

    Ostatnio walcząc PvP 17lv co raz częściej spotykam ludzi z mocnym atakiem/atakiem magicznym i przegrywam z nimi bo np. woj uderzył krytyka za 500 lub mag miał mocniejszy cios , a innym razem walcząc PvP przeciwnicy ledwo 200 biją. No i lecząc się jak w skrypcie przygotowanym dla tych bijących dużo po prostu marnuje mikstury. Robiąc w drugą stronę czekając ,aż hp spadnie niebezpiecznie nisko mocno ryzykuje śmiercią.
    Dlatego zawsze muszę skrypt poprawić pod konkretnego gracza, a że jak większość graczy walczę jak jestem offline to nie mam jak tego poprawić i...
    ...Przegrywam. Dlatego chciał bym zamiast sprawdzania czy przeciwnik jest magiem czy wojem to żeby sprawdzał jaki to konkretnie gracz
    np. ,, PvP 1 gdy przeciwnik to Bill " Oczywiście zostały by woj/mag bo zdarza się ,że z danym graczem walczymy po raz pierwszy.

    No to jak zgadzacie się?
    Podam to jeszcze kilka swoich raportów.
    https://mfo3.pl/r/b850582a2 Tu bym zrobił że jak mam podwójny ruch to bić.
    https://mfo3.pl/r/ba9dc5b82
    https://mfo3.pl/r/b7bc65fe2 Tu żadnych szans nie miałem ale też wstawiam bo to jest przykład bicia po 500.

  2. #2
    Użytkownik Avatar Fresher
    Dołączył
    22-11-2014
    Postów
    183
    Na nie. Niepotrzebne komplikowanie, Skrypty dają praktycznie nieograniczone możliwości, możesz ustawić co robić gdy przeciwnik bije dużo czy mało lub nawet co robić zależnie od atrybutu jakim bije.

  3. #3
    Cytat Napisał Fresher Zobacz post
    Na nie. Niepotrzebne komplikowanie, Skrypty dają praktycznie nieograniczone możliwości, możesz ustawić co robić gdy przeciwnik bije dużo czy mało lub nawet co robić zależnie od atrybutu jakim bije.
    Skrypty są mocno ograniczone, głównie przez ich długość i ilość warunków, także nie wszystko możesz ustawić. A propozycja na nie, podejrzewam że nie jest nawet możliwa do zrealizowania w sensownym przedziale czasu, a poza tym jest niepotrzebna. Nic nie zmusza do walk offline, to wybór a więc ryzyko trafienia na różnych przeciwników.

  4. #4
    Użytkownik Avatar Fresher
    Dołączył
    22-11-2014
    Postów
    183
    Cytat Napisał Lisu aka wróciłem Zobacz post
    nie wszystko możesz ustawić.
    Jednak jak ktoś ma czas to na 20lv może sklecić skrypt który przewiduje większość ewentualności.

  5. #5
    Vamino
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Fresher Zobacz post
    Jednak jak ktoś ma czas to na 20lv może sklecić skrypt który przewiduje większość ewentualności.
    Robiąc skrypt na 20 poziom zadbałem o następujące rzeczy:
    1. Dobicie (na dublu i bez)
    2. Obrona przed dublem
    3. Używanie statusów po przeciwniku bądź po konkretnej turze
    4. Używanie najsilniejszego atrybutu spośród możliwych
    5. Leczenia z regenkami i bez
    6. Odpowiednie zastosowanie antidotum
    7. Drenaż/Trujak
    8. Miksy many

    Owszem, da się bardzo dużo zrobić, ale jest za mało poleceń, aby rozróżniać obrażenia przeciwników. Można się pozbyć uniku przed dublem poprzez posiadanie horrendalnej ilości speeda, ale dalej odpowiednie leczenia to parę poleceń. Więc jedynym rozwiązaniem są osobne skrypty. A w walkach offline na woja można ustawić jeden, na maga również jeden.
    Poza tym, nie na każdego przeciwnika ubiera się identycznie, więc jeden skrypt byłby niewypałem.

    Pomysł zły ze względu na problemy z realizacją. Mogłoby to crashować grę (chociażby zmiana nicku mogłaby już powodować problemy z wybraniem przez system odpowiedniego skryptu) i z tego powodu raczej nie jest to możliwe. Nie widzę innej możliwości dopasowania profilu pod przeciwnika jak poprzez nick.
    Z tego również powodu, by było losowo, nie wiadomo kto jest zapisany na arenę, by ograniczyć szansę przygotowania się pod oponenta.

  6. #6
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    576
    To jak mówicie ,że się tego nie da zrobić to bedę teraz walczył tylko jak będę online.

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Arcziwederczi Zobacz post
    Robiąc skrypt na 20 poziom zadbałem o następujące rzeczy:
    1. Dobicie (na dublu i bez)
    2. Obrona przed dublem
    3. Używanie statusów po przeciwniku bądź po konkretnej turze
    4. Używanie najsilniejszego atrybutu spośród możliwych
    5. Leczenia z regenkami i bez
    6. Odpowiednie zastosowanie antidotum
    7. Drenaż/Trujak
    8. Miksy many
    W swoim skrypcie mam to samo.

  7. #7
    Vamino
    Konto usunięte
    Cytat Napisał def Zobacz post
    To jak mówicie ,że się tego nie da zrobić to bedę teraz walczył tylko jak będę online.
    Daje Ci to większą szansę na kontrolę wyniku walki może i mniej dynamicznie, ale na pewno skuteczniej.

  8. #8
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    576
    Cytat Napisał Arcziwederczi Zobacz post
    Daje Ci to większą szansę na kontrolę wyniku walki może i mniej dynamicznie, ale na pewno skuteczniej.
    Póki co to muszę w ogóle przestać bo skrypt namaga sobie zepsułem.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •