Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 31 do 37 z 37

Temat: OPINIE o bossach.

  1. #31
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Raadzio Zobacz post
    Chodzi mi o balans na arenie, bossy po Gustawie są bardziej zbalansowane i łatwiejsze.
    w sumie trochę się zgadzam, nie widzę sposobu, żeby taki tempus pokonał gustawa w pojedynku. Zack oczywiście swoją kontrolą many raz dwa go ubił, ale tank tempus? Gustaw za bardzo się leczył, żeby tempus dał mu radę.

  2. #32
    ciekawe co by było z jednookim berkserkerem

  3. #33
    ciekawie w sumie to wygląda

    Osoba A preferuje wyzwania oraz traktuje pewnego rodzaju przeszkody w walce jak urozmaicenie (nalicznie tur, wkurzające zdolności, ciągnąca się walka), a Osoba B woli natomiast spokojnie walczyć bez dogłębnej analizy czegokolwiek. I tak jest tutaj.

    Osobiście, walka z tymi ptasiorami/jaszczombami oraz banitami mi się podobała. Mięsożer był też bardzo fajny. Raczej jestem Osobą B

    A tych których nie lubię, nawet nie dotykałem. Z devos zrobiłem tylko wymagania fabularne (i strażnika chyba), oraz nigdy nie biłem mini innych niż olbrzym czy jaszczur. Wydaje mi się że to niechęć do dalszej gry i bycie pozbawionym jakiejkolwiek wizji możliwego do osiągnięcia szczęścia czy progu zadowolenia. Bez sensu doganiać innych z uzbrojeniem +999 jeżeli dalej już nic nie ma. Nie chcę mi się, bo ktoś będzie lepszy. Czyli - można nie bić bossów z czystego lenistwa.

    Raczej nordia dla takich jak ja będzie jedynie kolejnym progiem nierobienia absolutnie niczego w sprawie rozwoju postaci.

  4. #34
    Użytkownik
    Dołączył
    04-07-2018
    Postów
    56
    znienawidzony boss - Łowca Dusz ponieważ zadawał mi podczas tamtego etapu gry według mnie za dużo obrażeń, Strażnik Urkade ponieważ dopiero za jakimś 20 razem go pokonałem, Serafin prawie tak samo
    ulubiony boss - Odkupiciel Dusz ponieważ po wreszcie wygranej walce z Strażnikiem Urkade Odkupiciela pokonałem od razu

  5. #35
    Użytkownik
    Dołączył
    15-01-2019
    Postów
    43
    Ja też bardzo nienawidzę serafina jest wkurzający i chyba nie ma żadnego dobrego sposobu by go pokonać na srednim poziomie, a tak w ogóle najgorzej jest to że serafin będzie też w nordii 5 razy silniejszy i 10 razy bardziej wkurzający

  6. #36
    Take It Easy
    Konto usunięte
    Najgorszy: Żywiołak Wszystkości
    Ulubiony: Raps.
    Zedytuje kiedy zmienie zdanie

  7. #37
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...ibossy-z-Devos
    Proszę zamknąć ten i podlinkowany temat, z powodu braku odpowiedzi w ostatnim czasie

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •