Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 37

Temat: OPINIE o bossach.

  1. #1

    Opinie o bossach.

    Jaki jest wasz ulubiony a jaki znienawidzony boss? Chcesz się może podzielić jakąś poradą albo taktyką nie opisaną w poradniku? Jeśli tak to miejsce dla Ciebie.

    - - - - - - - - - -
    Ulubione- Tempus, Zmora, Grainne, Gustaw Rapier
    Znienawidzone- Kalvadory, Raps 2,
    Ostatnio edytowane przez Violetta Valery ; 25-05-2020 o 09:32 Powód: .

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    927
    ulubiony- minotaur
    Najgorsze- Zmora, Raps 2 , anioł nocy , gustaw rapier, jednooki berseker.

  3. #3
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    958
    ulubiony lewiatan
    znienawidzony zmora

  4. #4
    Zbieras
    Konto usunięte
    ulubione - duchy gothar
    znienawidzoy - zmora, serafin

  5. #5
    najgorszy boss w tej grze to serafin także tą część tematu można zamknąć, reszta jest spoko

  6. #6
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Najgorszy dla mnie to wiecznie leczący się gustaw japier.
    Najfajniejszy sarin, żaden boss mnie tak nie rozśmieszył, jak ten.
    Ostatnio edytowane przez proof ; 04-04-2019 o 09:10

  7. #7
    Użytkownik Avatar Fresher
    Dołączył
    22-11-2014
    Postów
    183
    ulubiony to Kalwador - jakoś przyjemnie się walczyło i wyszło prawie 200 tur :P oraz zmora - walka wymagała liczenia tur do koszmaru ale przez to była bardzo ciekawa.

    Znienawidzony to zdecydowanie lewiatan szczególnie przez fakt nieużywania przez niego miksów skupienia na 60lv przez co na 59 nie mogłem mu zbić hp do połowy a na 60 w eq na 50 i bez kilku potek w plecaku pokonany bez żadnego problemu.
    Z innymi bossami nie było problemów, ewentualnie lekkie z przeklętą nimfą na pierwszej postaci ale to przez moje ówczesne eq i nie umiejętność walczenia.

  8. #8
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    576
    Znienawidzony Lewiatan - pewnie dlatego że blokuje mi fabułe na głównej postaci.
    Ulubiony Duchy Gorhar

  9. #9
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Najgorszymi Sarin i Vivi - beznadziejne wytwory w których balans jest tragiczny. W przypadku Zmory czy Serafina? Wystarczy wbić lvl, na 45 Serafina czy na 65 Zmorę już raczej każdy zabije bez problemu, a tamte dwa to dopiero w Nordii będa na normalnym poziomie. I jeszcze nic nie odblokowują, bo nikt nie skończył pobocznego update tego co oba z nich miały odblokowywać.

    Ulubionych raczej nie mam, bo generalnie zawsze bossy były dla mnie po to aby je przejść.

  10. #10
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    Najgorszymi Sarin i Vivi - beznadziejne wytwory w których balans jest tragiczny. W przypadku Zmory czy Serafina? Wystarczy wbić lvl, na 45 Serafina czy na 65 Zmorę już raczej każdy zabije bez problemu, a tamte dwa to dopiero w Nordii będa na normalnym poziomie. I jeszcze nic nie odblokowują, bo nikt nie skończył pobocznego update tego co oba z nich miały odblokowywać.

    Ulubionych raczej nie mam, bo generalnie zawsze bossy były dla mnie po to aby je przejść.
    Mówisz, że są to najgorsze bossy, po czym stwierdzasz, że są takie, jak serafin (do ubicia na luzie 5 poziomów później, niż maksymalny level w danym upku), ale serafin nie jest najgorszy. Rzeczywiście ma to sens.

  11. #11
    Co wy macie do tego Serafina? Boss jak boss

  12. #12
    Cytat Napisał dniemiecc Zobacz post
    Co wy macie do tego Serafina? Boss jak boss
    Ma sporo szczęścia, jest hybrydą, bezatrybutowy i na dodatek posiada same przeszkadzajki.
    Oprócz tego jedną zdolnością potrafi ci popsuć całą próbę i nic nie możesz na to poradzić. A używa jej chyba aż 3 razy.
    Też nie znoszę Serafina, reszta jest dość znosna.
    Z kolei bardzo mi się podoba minotaur. Swego czasu udało mi się nabić rekord na nim bez resetow statystyk i nowego eq i to w dodatku wojem z włócznia.

  13. #13
    Na 40 z serafinem poradziłem sobie praktyczne bezproblemowo za pierwszym razem.

  14. #14
    Vamino
    Konto usunięte
    Najgorszy zdecydowanie Serafin... Dotyk śmierci potrafi popsuć całą rozgrywkę. Szybki, silny, hybryda, ma także sporo lucka. Dla mniej doświadczonych graczy blokuje on fabułę na długi okres, zazwyczaj jest pokonywany na 40 poziomie. Nie ma szans zdobyć żółwiego setu przed pokonaniem Serafina inaczej niż przez zakup od innych graczy bądź przez żetony (no i jakby w to brnąć to loterie bądź za wymianę przedmiotów eventowych). Dodatkowo następnymi bossami są Zielony Smok oraz Duchy Gothar, więc jest to eq dość potrzebne. Inne eq na 40 można zdobyć w Urkaden, natomiast nie to od obrony magicznej (chyba, że mroczne u Czeladnika Mariusza, jednak jest duża przepaść).
    Ulubiony? Kheer'aman. Bardzo przyjemna mechanika oraz odpowiednio dostosowany poziom trudności Duży boost do expa, duży zysk.

  15. #15
    Cytat Napisał dniemiecc Zobacz post
    Na 40 z serafinem poradziłem sobie praktyczne bezproblemowo za pierwszym razem.
    Pokonales go z łatwością na poziomie na którym miał być optymalny do zabicia go.
    Problem w tym że 90% graczy pokonuje poprzedniego bossa(Minotaura) na 30 poziomie. Przepaść poziomowa pomiędzy jednym bossem a drugim(są to bossy wymagane do przejścia fabuły) wynosi w takim przypadku 10 poziomów. Wątpię by ktoś chciał się godzić na taki zastój w postępie fabularnym.
    Stąd znaczna większość próbuje Serafina na niższych poziomach. A tam poziom trudności jest i tak wysoki(od 35 wchodzi jedno ułatwienie dla maga, kolejne na 38).
    Stąd też taka nienawiść moja, i innych graczy, do tego bossa.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •