Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Nowe mikstur

  1. #1
    Zbieras
    Konto usunięte

    Nowe mikstur

    Ostatnio wpadłem na pomysł paru nowych mikstur. Pierwsza nowa to ,,krople uspokajające", mogły by na pomóc zwalczyć furię kolegi, ale była by szansa na efekt uboczny czyli nadanie uśpienia. Drugą miksturą mogło by być po prostu lekarstwo/antybiotyk, który leczył by z nowego statusy ,,choroba" (można by to dodać do sarina ale w sumie nie wiem) , od razu wprowadzono by dla broni możliwość takowego statusy (dla magów zrobić jakąś zdolność lub też dodać to do różdżek). Następną nowością mogła by być jakaś mikstura wiedźmy (dodana z nowymi miastami, można by zrobić domek jakieś wiedźmy), która działa by tak że zdejmuje losowy negatywny status, a zabiera losowy pozytywny lub daje jakiś inny negatywny.


    Co o tym myślicie?

    Inne propozycje zamieście w komentarzach

    Zapomniał bym opisać tą ,,chorbe", więc mogła by osłabić nasz organizm zabierając 30 punktów z każdej statystyki (czyli jeżeli mamy 150 speeda to z takim statusem będziemy mieć 120) w dodatku mogło by nam zabierać 5% maksymalnego HP
    Ostatnio edytowane przez Zbieras ; 23-03-2019 o 19:34 Powód: Zapomniałem opisać nowość

  2. #2
    Leczenia Furii/Paraliżu/innych statusów "niezdejmowalnych" nie będzie, nie w formie mikstury czy tym podobnych.
    Istnieją już % obniżki wszystkich statystyk, innych nie będzie.
    A trzeciego i tak nikt by nie używał bo za losowe.

  3. #3
    Użytkownik Avatar Panda
    Dołączył
    19-11-2012
    Postów
    282
    A furi nie zdejmuje przypadkiem przysłowiowa "Bomba na łeb"?

  4. #4
    Falafel
    Konto usunięte
    Nie, pomylenie ściąga
    "Bomba na łeb"

  5. #5
    zdecydowanie na tak, genialne urozmaicenie.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •