Zobacz wyniki ankiety: Czy potwierdzasz, że błąd istnieje?

Głosujących
4. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, potwierdzam, że błąd istnieje (również się z tym spotkałem)

    0 0%
  • Nie, nigdy nie miałem tego błędu, a sprawdzałem warunki jego wystąpienia

    0 0%
  • Nie zwracałem uwagi/Nie jestem w stanie sprawdzić

    0 0%
  • Według mnie to nie jest błąd gry

    4 100.00%
Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Temat: [P?] błąd

  1. #1
    kylo
    Konto usunięte

    [P?] błąd

    "gram" obecnie na postaci z 1 lvl z nickiem kylo tylko ze mialem kiedys postac z tym samym nickiem (mam screeny) i moze 30 lvl tylko ze zapomnialem pasów i jak sie okazalo poprostu to konto nie istnieje bo postac z nickiem kylo nie istnieje.Wczesniej nie mialem problemu z logowanie sie np raz na miesiac,pol roku ,a probujac sie nie dawno zalogowac to nie moge prosze pomoc bo troche przegralem w tej grze, a jakby ja dopracowac to jest w granicach tolerancji

    Przeglądarka/OS: google,windows 7

  2. #2
    Antybristlerka
    Konto usunięte
    Konto się kasuje po 2 miesiącach + 7*level na maksymalnej postaci bez logowania. Pewnie przekroczyłeś ten czas. Jeśli jesteś zainteresowany grą od nowa, to mogę wesprzeć. Wbicie 30 poziomu to kwestia 2 tygodni.

  3. #3
    kylo
    Konto usunięte
    2 miesiacach? wydawalo mi sie ze miewałem wieksze przerwy.2 tygodnie to duzo nie da sie go jakos odratowac?bo nie chce znow przechodzic przez te czasem godzinne klikanie na tygrysy i inne mobki na jakich expilem i jak moglo by wygladac takie wsparcie z twojej strony?

  4. #4
    Falafel
    Konto usunięte
    Nie musisz klika na Mobki, wyłącz widoczność potworów i biegaj tam, gdzie są na widocznych

  5. #5
    kylo
    Konto usunięte
    nie bardzo rozumiem wiem tyle ze mozna wylaczyc animacje walki i nie trzeba walczyc z nimi bezposrednio

  6. #6
    Falafel
    Konto usunięte
    Musisz kliknąć w te 2 trybiki koło głośnika w prawym górnym, w "Widoczne potwory" musisz odznaczyć domyślna i zmienić "Tak" na "Nie". Po tym potwory zniknął i będą cię same atakować jak będziesz chodził w miejscach, gdzie na widocznych występują. Zmień też walkę na automatyczną i ciesz się szybkim expieniem
    Załączony obraz Załączony obraz  

  7. #7
    kylo
    Konto usunięte
    a co to daje ze tak zapytam

  8. #8
    Falafel
    Konto usunięte
    Cytat Napisał kylo Zobacz post
    a co to daje ze tak zapytam
    Nie musisz kliknąć w potworki, tylko biegasz i same się łapią, co nieco usprawnienia expienie. Spróbuj to zobaczysz

  9. #9
    Antybristlerka
    Konto usunięte
    Cytat Napisał ferdeczek Zobacz post
    Nie musisz kliknąć w potworki, tylko biegasz i same się łapią, co nieco usprawnienia expienie. Spróbuj to zobaczysz
    A robiąc to przy gemach aktywności expienie zajmije 2 minuty dziennie.

  10. #10
    Moderator Avatar EneDueRabe
    Dołączył
    27-12-2016
    Postów
    686
    Cytat Napisał Antybristler I Zobacz post
    A robiąc to przy gemach aktywności expienie zajmije 2 minuty dziennie.
    Jest także uzbrojenie ,które pozwala szybciej expić . np: Pierścień Specjalisty , Płaszcz Szkoleniowy.
    Ostatnio edytowane przez EneDueRabe ; 10-03-2019 o 22:31

  11. #11
    kylo
    Konto usunięte
    dzieki
    Ostatnio edytowane przez kylo ; 10-03-2019 o 22:27

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •