Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Eksportowanie i importowanie profili

  1. #1
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    958

    Eksportowanie i importowanie profili

    Proponuję dodać możliwość eksportowania i importowania profili (ich nazwy i skrypty).

  2. #2
    Antybristlerka
    Konto usunięte
    Przecież można importować i eksportować skrypty. Reszta profilu to kilka sekund roboty.

  3. #3
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Luxferre Zobacz post
    Proponuję dodać możliwość eksportowania i importowania profili (ich nazwy i skrypty).
    Jest taka opcja.
    Nazwa:  1415d31909e9bc6666825e9b4d0b4b96.png
Wyświetleń: 160
Rozmiar:  3.8 KB

  4. #4
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    958
    Chyba niedokładnie to określiłem. Chodziło mi o to, żeby można było przenieść profil na inną postać.

  5. #5
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Luxferre Zobacz post
    Chyba niedokładnie to określiłem. Chodziło mi o to, żeby można było przenieść profil na inną postać.
    To już ma trochę większy sens, ale wciąż, tak trudno po prostu ubrać eq, zdolki i gemy, a skopiować sam skrypt?

  6. #6
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    958
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    To już ma trochę większy sens, ale wciąż, tak trudno po prostu ubrać eq, zdolki i gemy, a skopiować sam skrypt?
    Na głównej postaci mam 25 profili. Nie chce mi się robić ich pojedynczo na kolejnej, dlatego to proponuję. Wystarczy sama nazwa i skrypt i już będzie to o wiele mniej żmudne.

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Obawiam się, że takiej opcji "szybko" nie będzie, więc proponuje napisać do Admina aby skopiował wszystkie profile z jakiej postaci na jaką, ale zawsze może odmówić, ja musiałem kilkanaście tysięcy eq przełożyć z postaci na postać, by mniej lagowało.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •