Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 22 z 22

Temat: Pokoje drużynowe

  1. #16
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    576
    Według mnie fajny pomysł. Wreszcie drużyny zaczęły by się jakoś rozwijać.

  2. #17
    Laurent von Necromon
    Konto usunięte
    wróciłem. i zamierzam wreszcie wrzucić pełną listę npc

  3. #18
    Burmester
    Konto usunięte
    Wszystko fajnie, tylko ja się chciałem zapytać co ma na celu tamta noclegownia na dole? I przede wszystkim dlaczego jest to noclegownia koedukacyjna?

  4. #19
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Burmester Zobacz post
    Wszystko fajnie, tylko ja się chciałem zapytać co ma na celu tamta noclegownia na dole? I przede wszystkim dlaczego jest to noclegownia koedukacyjna?
    Tak zwane budowanie Immersji?

  5. #20
    Burmester
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    Tak zwane budowanie Immersji?
    Zawsze chciałem poczuć jak to jest spędzać czas w noclegowni z grupą 15-latków płci obojga. A tak na poważnie to nie są Simsy, ani żaden tego typu symulator życia codziennego. Już zdaje się był podobny temat, gdzie ktoś chciał wprowadzić przymus karmienia i defekacji postaci (jakieś nieporozumienie), do czego takie udziwnienia ewidentnie zmierzają.
    ___
    Za - ideą stworzenia miejsca dla członków tej samej gildii (chociaż wg. mnie sam komunikator grupowy rozwiązuje kwestie podtrzymywania znajomości wirtualnych z członkami grupy).
    Przeciw - zamienianiu tej gry w symulator postaci rodem z niskobudżetowych gier na jeja.pl

  6. #21
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Burmester Zobacz post
    Zawsze chciałem poczuć jak to jest spędzać czas w noclegowni z grupą 15-latków płci obojga. A tak na poważnie to nie są Simsy, ani żaden tego typu symulator życia codziennego. Już zdaje się był podobny temat, gdzie ktoś chciał wprowadzić przymus karmienia i defekacji postaci (jakieś nieporozumienie), do czego takie udziwnienia ewidentnie zmierzają.
    ___
    Za - ideą stworzenia miejsca dla członków tej samej gildii (chociaż wg. mnie sam komunikator grupowy rozwiązuje kwestie podtrzymywania znajomości wirtualnych z członkami grupy).
    Przeciw - zamienianiu tej gry w symulator postaci rodem z niskobudżetowych gier na jeja.pl
    Ale o co ci chodzi? Tu chodzi tylko o to, że gracz ma takie jakby swoje "miejsce" w tej gildii i to jest reprezentowane przez stojące sobie dla ozdoby łóżko.

  7. #22
    PolskixRycerz
    Konto usunięte
    Za, zrób ankiete
    Tylko te npc można by było troche zmodyfikować i dać im jakieś skiny. Podoba mi sie poglad na caly pomysl ze druzyny wreszcie zostana rozbudowane. Wydaje mi sie ze na razie to nie wejdzie do gry bo Nordia itp wielki szum serwery sie rozp eee przeciążą i tez bedzie problem z ogarnieciwm syfu w postaci spamu pytan bledow i czegotamjeszczebedzie wiec duzo roboty mysle beda mieli.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •