Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 18

Temat: Zlikfidowanie wymuszonej walki na innych graczach.

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    24-02-2019
    Postów
    1

    Zlikfidowanie wymuszonej walki na innych graczach.

    Yo... z tej strony RubinUniverse. Kochani proszę o zlikwidowanie walki na innych graczach bez możliwości odmówienia. Miałam taką akcję z kolegami że gram sobie i atakuje mnie co chwila ten sam typ z dużo większym poziomem i przegrywam i tracę ,bo w warunkach walki jest odrazu zapisane że to gra na golda i tracę tysiące. Jest to denerwujące nie tylko dla mnie ale takrze dla innych graczy. Jest sporo osób które atakują a ,,ofiary'' nie mają możliwości odmowy. To nie sprawiedliwe a niestety nie mogę zgłosić danego gracza gdyż nie ma zapisanego niczego sprzecznego z regulaminem. ONI ŻERUJĄ NA SŁABSZYCH więc proszę o pomoc i usunięcie walki bez możliwości odmowy proszę ja i wszyscy moi kumple. jeżeli chcecie wiedzieć kto tak atakował to tu jest nick -> Brakey ale jak wcześniej pisałam jest tych osób więcej i psują całą zabawę i przyjemność z grania w tą grę. Przepraszam jeżeli ta proźba jest nic nie warta i traci wasz czas ale proszę o podjęcie jakichkolwiek działań.

  2. #2
    Antybristlerka
    Konto usunięte
    Zawsze możesz zawołać pomoc no i po bójce jest godzina ochrony.

    Dawniej było jeszcze gorzej, bo nie było ograniczeń w atakowaniu. Aktualnie 65lv nie może zaatakować 20lv, więc jest szansa, że pomoc zdąży dobiec.

  3. #3
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Antybristler I Zobacz post
    Zawsze możesz zawołać pomoc no i po bójce jest godzina ochrony.

    Dawniej było jeszcze gorzej, bo nie było ograniczeń w atakowaniu. Aktualnie 65lv nie może zaatakować 20lv, więc jest szansa, że pomoc zdąży dobiec.
    + można nie wchodzić na lokacje bójkowe.

  4. #4
    Jak dla mnie można usunąć bójki w 100%, nigdy nie wnosiły nic dobrego do tej gry a wręcz przeciwnie, szczególnie w czasach gdy można było tracić w nich eq.
    Jako alternatywę wprowadzić tą polankę bójkową i niech tam sobie takie osoby walczą.

  5. #5
    Believer
    Konto usunięte
    Zlikwidować możliwość atakowania tego samego gracza nie więcej niż 2 razy dziennie, mogłoby być?

  6. #6
    Użytkownik Avatar jarons
    Dołączył
    27-01-2016
    Postów
    54
    Też miałem z tym problem, "Poziomowe bójki". Chciałem iść na żulwia z magazyneQi z kimś jeszce, ale zaatakował nas Rafaueek. Pomógł Reksio, ale i tak przegraliśmy. -_-
    Ostatnio edytowane przez jarons ; 24-02-2019 o 17:28 Powód: Nie polecam pisać na telefonie

  7. #7
    Jestem za zniesieniem wszelkich blokad poziomowych, możliwością bójkowania wszędzie z wyłączeniem obszarów miast, przywróceniem dropów na wielokrotnie proponowanych zasadach. W kolejnym takim temacie będę wklejał tę formułkę.

  8. #8
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Usuńmy walki pomiędzy graczami! i wszystkie problemy z głowy

  9. #9
    Cytat Napisał Lisu aka wróciłem Zobacz post
    Jestem za zniesieniem wszelkich blokad poziomowych, możliwością bójkowania wszędzie z wyłączeniem obszarów miast, przywróceniem dropów na wielokrotnie proponowanych zasadach. W kolejnym takim temacie będę wklejał tę formułkę.
    Walczyłeś kiedyś z wyzszym od siebie lvlem, który cię zaatakował "bo tak", po czym wołasz ludzi żeby ci pomogli ale nie chcą bo mają za daleko/nie walczą/blablabla? Chyba nie. Bójki na równym poziomie są okej, bójki na zasadzie: 40lvl zaatakuje 28lvl i ten nie ma co zrobić, zniechęca się i odchodzi z gry to zło najgorsze.
    Przeglądasz sobie prezentacje ludzi, którzy tak robią i jedyne co widzisz to wyzwiska w stronę takich osób. Głupota takich ludzi? Nie, po prostu frustracja z czystej niemocy.
    To jak oberwanie z wyroku na początku walki i nie zrobienie tury - tyle "counterplayu" tyle zabawy, no nie no cholera pewnie się dobrze bawiłem/łam : )

    Bójki powinny być tylko dla tych, którzy ich chcą. Reszty nie powinny dotyczyć.

  10. #10
    Dla tych, którzy chcą, są pojedynki i tu jest problem, bo trzeba być chyba w drużynie, żeby się to dało legalnie zrobić - i przez to powstały jakieś umawiane bójki, które z bójkami nie mają nic wspólnego, bo są umawiane
    Samo "chcenie" bójki przeczy idei bójkowania.

    Propozycji dot. usunięcia bójek było już dużo i mam nadzieję, że pozostaną tylko propozycjami. Usunięcie eq z dropów bardzo popsuło sytuację i może też wpłynęło na te kuriozalne zjawisko umawianych bójek. Teraz z tej formy korzysta się naprawdę rzadko, o ranking nie ma sensu, bo arena opłaca się bardziej i są wyzwania, z tvt same straty, płacz, ból i zgrzytanie zębów.

    Można nie wchodzić na mapy bójkowe, wchodzić z kolegami, wchodzić mając ochronę po bójce albo w akcie desperacji kupić ochronę za mf, albo grać o 5 nad ranem. Można wbić poziom i szukać zemsty, kiedyś tak "nakręcała" się rywalizacja, teraz jest śmiesznie.

  11. #11
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2013
    Postów
    51
    Cytat Napisał Lisu aka wróciłem Zobacz post
    Jestem za zniesieniem wszelkich blokad poziomowych, możliwością bójkowania wszędzie z wyłączeniem obszarów miast, przywróceniem dropów na wielokrotnie proponowanych zasadach. W kolejnym takim temacie będę wklejał tę formułkę.
    Popieram te propozycje ale raczej nigdy nie zostanie wprowadzona. Szkoda :/

  12. #12
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał lilanna Zobacz post
    Walczyłeś kiedyś z wyzszym od siebie lvlem, który cię zaatakował "bo tak", po czym wołasz ludzi żeby ci pomogli ale nie chcą bo mają za daleko/nie walczą/blablabla? Chyba nie.
    Chyba tak.

    Cytat Napisał lilanna Zobacz post
    Bójki na równym poziomie są okej, bójki na zasadzie: 40lvl zaatakuje 28lvl i ten nie ma co zrobić, zniechęca się i odchodzi z gry to zło najgorsze.
    Przeglądasz sobie prezentacje ludzi, którzy tak robią i jedyne co widzisz to wyzwiska w stronę takich osób. Głupota takich ludzi? Nie, po prostu frustracja z czystej niemocy.
    Tak, jak nie zgadzam się z lisem odn. wszystkich lokacji bójkowych, tak w obecnej sytuacji same się o to proszą, mając w rzyci oznaczenie lokacji bójkowej. Następnym razem przygotują się na to, że na lokacji bójkowej mogą się odbywać (kto by pomyślał?) bójki, więc muszą być gotowi na tą ewentualność. Nie chcą? Nikt im nie broni poddać walki i mieć godzinę spokoju. Nie chcą tracić kasy? Istnieje depozyt. Eq już się nie traci. Nie chcą wydać części kasy na ochronę reszty przed złupieniem? Niech nie wchodzą na lokacje bójkowe. To nie jest gra offline, masz czasem walki z innymi graczami. Swoją drogą, jeśli gracz na 6 poziomie dojdzie do goblina królewskiego i zostanie przez niego zabity, to mamy usunąć go, bo potwór na ~20 poziom nie powinien znajdować się tam, gdzie może dojść gracz na 6? Słaby gracz może nie wchodzić na ową poboczną lokację, spokojnie expiąc na słabszych potworkach wbić wyższy poziom i wtedy wejść na nią i walczyć jak równy z równym. Jestem jedynie za dodaniem czach, ale to już inna kwestia.

    Cytat Napisał lilanna Zobacz post
    To jak oberwanie z wyroku na początku walki i nie zrobienie tury - tyle "counterplayu" tyle zabawy, no nie no cholera pewnie się dobrze bawiłem/łam : )
    Akurat zgadzam się, wyrok to dzieło szatana. Powinien działać jedynie przy załóżmy przewadze sumy poziomów w przeciwnej drużynie równej poziomowi zabijanego, czyli w walce 65 vs 40 i 65, użycie na 65 chybi, ale w takiej walce 65 vs 65 i 65, spokojnie wejdzie.

    Cytat Napisał lilanna Zobacz post
    Bójki powinny być tylko dla tych, którzy ich chcą. Reszty nie powinny dotyczyć.
    Istnieje już takie coś. Nazywa się pojedynkiem.

  13. #13
    Dla tych, którzy chcą, są pojedynki i tu jest problem, bo trzeba być chyba w drużynie, żeby się to dało legalnie zrobić - i przez to powstały jakieś umawiane bójki, które z bójkami nie mają nic wspólnego, bo są umawiane
    Samo "chcenie" bójki przeczy idei bójkowania.
    Bójki są jedynie dobre, jak są"fair" - co też przeczu idei bójkowania. Im wyżej z poziomami tym gorzej o bójki czyż nie? Dlaczego jest to tylko problem niskich poziomów?
    Bójki umawiane powstały z tego względu, że ludzie stracili "bezpieczną" metodę bójkowania - atakujesz mniejszy poziom któremu pewnie nikt nie pomoże. Atakowanie równego sobie gracza pod kątem lvla? Ubierze się na PvP pomimo walki nierankingowej i wygra przewagą.

    Propozycji dot. usunięcia bójek było już dużo i mam nadzieję, że pozostaną tylko propozycjami. Usunięcie eq z dropów bardzo popsuło sytuację i może też wpłynęło na te kuriozalne zjawisko umawianych bójek. Teraz z tej formy korzysta się naprawdę rzadko, o ranking nie ma sensu, bo arena opłaca się bardziej i są wyzwania, z tvt same straty, płacz, ból i zgrzytanie zębów.
    Bójki o ranking mają sens, wystarczy spytać wszystkich tchórzy, którzy tylko taką metodą wbili cokolwiek : )
    A dropienie eq z bójek to była chyba najbardziej bezmózga rzecz w tej grze - wystarczy wyobrazić sobie sytuację osoby, która wykuła swój pierwszy przedmiot +8 mając same zerówki do max +2. Zostaje zaatakowana,nikt mu nie pomoże, profil nie zmieniony, przegrywa i traci ten właśnie item. Myślisz, co czuję taka osoba w tym momencie? Pewnie się wybitnie z tego cieszy.

    Można nie wchodzić na mapy bójkowe, wchodzić z kolegami, wchodzić mając ochronę po bójce albo w akcie desperacji kupić ochronę za mf, albo grać o 5 nad ranem. Można wbić poziom i szukać zemsty, kiedyś tak "nakręcała" się rywalizacja, teraz jest śmiesznie.
    Większość map bójkowych to dobre ekspowiska - ba, lepszych alternatyw często gęsto nie ma. W dodatku nie każdy ma "kolegów" a też nie każdy jest skory do pomocy bo to przecież tylko strata energii.
    A no i tak pewnie padnie na strzała : )

    Tak, jak nie zgadzam się z lisem odn. wszystkich lokacji bójkowych, tak w obecnej sytuacji same się o to proszą, mając w rzyci oznaczenie lokacji bójkowej. Następnym razem przygotują się na to, że na lokacji bójkowej mogą się odbywać (kto by pomyślał?) bójki, więc muszą być gotowi na tą ewentualność. Nie chcą? Nikt im nie broni poddać walki i mieć godzinę spokoju. Nie chcą tracić kasy? Istnieje depozyt. Eq już się nie traci. Nie chcą wydać części kasy na ochronę reszty przed złupieniem? Niech nie wchodzą na lokacje bójkowe. To nie jest gra offline, masz czasem walki z innymi graczami. Swoją drogą, jeśli gracz na 6 poziomie dojdzie do goblina królewskiego i zostanie przez niego zabity, to mamy usunąć go, bo potwór na ~20 poziom nie powinien znajdować się tam, gdzie może dojść gracz na 6? Słaby gracz może nie wchodzić na ową poboczną lokację, spokojnie expiąc na słabszych potworkach wbić wyższy poziom i wtedy wejść na nią i walczyć jak równy z równym. Jestem jedynie za dodaniem czach, ale to już inna kwestia.
    Tak jak pisałam u góry, większość tych map to dobre ekspowiska, które pozwalają szybko wbić poziom by ruszyć z fabułą. Żeby było jeszcze śmieszniej, to często właśnie w takich lokacjach są najłatwiejsze potwory w porównaniu z alternatywami z nie-bójkowych map(tutaj pare wyjątków, np. Diablice[ale tu idk] czy Wilczy słudzy). Oczywiście, możesz poddać, ale nadal narażony jesteś na utratę przedmiotów - czegoś, czego nowym graczom z niskim lvlem często braku i. e. Zdolności.

    Chyba tak.
    Pytanie per se do Lisu, nie do ciebie.

    Istnieje już takie coś. Nazywa się pojedynkiem.
    Pojedynek nie jest forsowany.

    Na moje powinni zmienić Igrzyska na coś w stylu: wejdź na arenę o godzinie X, twoja postać jest narażona na ataki innych, masz 3 życia, tyle ile powalczyć tyle dostajesz nagród; trwają powiedzmy 2-3h, są codziennie(więc każdy się załapie), dwa dni w tygodniu są "większe" eventy z nagrodą w postaci punktów MF i tego śmiesznego pucharka.

  14. #14
    Cytat Napisał lilanna Zobacz post
    Walczyłeś kiedyś z wyzszym od siebie lvlem, który cię zaatakował "bo tak", po czym wołasz ludzi żeby ci pomogli ale nie chcą bo mają za daleko/nie walczą/blablabla? Chyba nie. Bójki na równym poziomie są okej, bójki na zasadzie: 40lvl zaatakuje 28lvl i ten nie ma co zrobić, zniechęca się i odchodzi z gry to zło najgorsze.
    Przeglądasz sobie prezentacje ludzi, którzy tak robią i jedyne co widzisz to wyzwiska w stronę takich osób. Głupota takich ludzi? Nie, po prostu frustracja z czystej niemocy.
    To jak oberwanie z wyroku na początku walki i nie zrobienie tury - tyle "counterplayu" tyle zabawy, no nie no cholera pewnie się dobrze bawiłem/łam : )

    Bójki powinny być tylko dla tych, którzy ich chcą. Reszty nie powinny dotyczyć.
    https://mfo3.pl/r/b0ff1a452 aż z mojej prezki

  15. #15
    Falafel
    Konto usunięte
    Nie żeby coś ale on miał włączone auto, pewnie jeszcze miał profil na expienie, więc bez skryptu.

    Co do tematu to w bójkach należy coś zmienić, by system był ciekawszy, a nie je usuwać.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •