Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: [Uzbrojenie] Gdzie można zdobyć to uzbrojenie?

  1. #1
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    576

    [Uzbrojenie] Gdzie można zdobyć to uzbrojenie?

    Mam 24 Poziom.

    Opis problemu: Potrzebuje dwóch przedmiotów , a dokładnie uzbrojenia podwójna różdżka https://mfo3.pl/game/view.php?t=a&id=173 i Pierścień Wzmocnień https://mfo3.pl/game/view.php?t=a&id=524 . Nie chcę na to kasy wykładać na targu więc mam pytanie gdzie te przedmioty można zdobyć lub wyprodukować.
    Z wykluczeniem Szmernych kaskad bo tam w kuferku inne przedmioty wypadły.
    W szczególności proszę rade co do pierścienia wzmocnień.

    Unikat
    Pierścień Wzmocnienia__________________________Proszę o szybką odpowiedź i z góry dziękuje.
    Poziom: 20
    Typ: Dodatki
    Klątwa+25%
    Szczęście 21
    HP 193
    Wartość: 5 104 G
    Ostatnio edytowane przez Lucy Gray ; 21-02-2019 o 21:06 Powód: ___________________

  2. #2
    O podwójną różdżkę popytaj graczy, ale wywerny jest lepsza, napisz jak będę w grze to Ci poszukam, pewnie mam.
    Pierścień wzmocnienia możesz dostać z wymiany u Tadka na losowe upominki, ale nie liczyłbym na to, bo <szansa na eq>*<szansa na konkretne eq>, po prostu się nie opłaca dla jednego konkretnego itemku. Najbardziej opłaca się kupić. Poza tym pamiętaj, że to nie wydatek, a inwestycja, zmienisz na inny to sprzedasz.

  3. #3
    Użytkownik Avatar Muszolot
    Dołączył
    14-08-2016
    Postów
    195
    Pierścień wzmocnienia możesz też zdobyć w skrzynce na Szemranych Kaskadach, Skrzynka #3 - Eq losowo (Oszroniony Pierścień, Oszroniona Zbroja, Magiczny Krzyżyk, Pierścień Wzmocnienia) współrzędne [19,40]

  4. #4
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    576
    Cytat Napisał Lisu aka wróciłem Zobacz post
    O podwójną różdżkę popytaj graczy, ale wywerny jest lepsza, napisz jak będę w grze to Ci poszukam, pewnie mam.
    Pierścień wzmocnienia możesz dostać z wymiany u Tadka na losowe upominki, ale nie liczyłbym na to, bo <szansa na eq>*<szansa na konkretne eq>, po prostu się nie opłaca dla jednego konkretnego itemku. Najbardziej opłaca się kupić. Poza tym pamiętaj, że to nie wydatek, a inwestycja, zmienisz na inny to sprzedasz.
    Mi wychodzi że lepsza jest podwójna bo ma na tarantule jest potrzebna. A różdżek wyrweny mam dużo. Dla mnie to wydatek bo mało kasy zostało a wiem że za jakiś czas znajdzie się uzbrojenie które naprawdę będę musiał kupić.

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Makarov Dreyar Zobacz post
    Pierścień wzmocnienia możesz też zdobyć w skrzynce na Szemranych Kaskadach, Skrzynka #3 - Eq losowo (Oszroniony Pierścień, Oszroniona Zbroja, Magiczny Krzyżyk, Pierścień Wzmocnienia) współrzędne [19,40]
    Pisałem że w szmernych kaskadach co innego mi wypadło.
    Ostatnio edytowane przez Lucy Gray ; 21-02-2019 o 21:51 Powód: ___________

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •