Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: [Inne] Na jakim lvl zablokować postać? (arena)

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    15-10-2012
    Postów
    8

    [Inne] Na jakim lvl zablokować postać? (arena)

    Mam problem z: Na jakim lvl zablokować postać?

    Opis problemu:
    Zastanawiam się na jakim poziomie zablokować postać, ewentualnie przestać na niej expić. Nastawiam się wyłącznie na arenę - i tu pojawia się problem - na jakim poziomie zablokować postać / przestać expić, żeby było z kim walczyć i jednocześnie móc się wybić w rankingu. Powyżej 50lv odpada bo mając już 51 jest się liczonym do rankingu 65, gdzie żeby się wybić trzeba mieć 65lv, a wbijać mi się nie chce. Postaram się opisać możliwe opcje.

    1. 50lv - dostaję tygodniowe żetony; nikt z niższym lv mnie nie zaatakuje; nikt nie będzie miał lepszego eq/zdolności, ale 51lv+ mają lepsze gemy;
    zostaje przedział 50-54

    2. 45lv - nie dostaję żetonów; gracze z niższym lv będą mnie atakować; nikt nie będzie miał lepszego eq/gemów/zdolności
    zostaje przedział 41-49, trochę lipa bo może na 40 byłoby więcej graczy (chociażby na zablokowanym)

    3. 44lv - nie dostaję żetonów; gracze z niższym lv będą mnie atakować; nikt nie będzie miał lepszego eq/gemów, ale mag 45+ ma nowa zdolność
    zostaje przedział 40-48,

    4. 40lv - nie dostaję żetonów, nikt z niższym lv mnie nie zaatakuje; nikt nie będzie miał lepszego eq/gemów zdolności;
    zostaje przedział 40-44

    Jak widać 44/45 to dobra opcja, bo gracze z mniejszym lv będą mnie atakować. Jednak wciąż nie wiem w którym przedziale będzie więcej graczy - i to jest główny problem.

  2. #2
    Antybristlerka
    Konto usunięte
    Poprawka - na 40lv masz żetony tygodniowe.
    A zablokować możesz tylko na 40 lub 50lv. Nie da się na dowolnym.

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    15-10-2012
    Postów
    8
    Tylko na 40 żetony, czy na 44/45 też?
    W przypadku 44/45 wiem, że zablokować nie można, wtedy przestać expić na tej postaci.

  4. #4
    Antybristlerka
    Konto usunięte
    Żetony się dostaje na poziomach: 20, 30, 40, 50, 65.

  5. #5
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Jak nastawiasz się na arenę, to powinny cię interesować żetony, czyli poziomy rankingowe. Teraz jeśli chodzi o różnicę między 40 a 50 poziomem, to już zależy, jakie eq masz. Tam, gdzie ci łatwiej będzie ogarnąć wyższe plusy (a obstawiam, że będzie to lvl 40, bo masz w pobliżu Mariusza, więc łatwiej o eq +8 na 40 lvl moim zdaniem), tam powinieneś zablokować poziom.

    - - - - - - - - - -

    Dodatkowo, jeśli wybierzesz 40 lvl, to będziesz miał łatwy dostęp do wszystkich miksów w jednym sklepie, nie będziesz musiał cofać się z Eliar po miksy poziomu 1, czy latać do Devos po czwórki. Oba te przedziały w zamian są mniej popularne, jeśli chodzi o pvp, więc spodziewaj się głównie samych weteranów pvp z silnym eq.

  6. #6
    Cytat Napisał Antybristler I Zobacz post
    Poprawka - na 40lv masz żetony tygodniowe.
    A zablokować możesz tylko na 40 lub 50lv. Nie da się na dowolnym.
    Da się na dowolnym.

    Zablokuj na takim poziomie, na jakim masz najlepsze eq i na jakim czujesz się dobrze.

  7. #7
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał lilanna Zobacz post
    Da się na dowolnym.

    Zablokuj na takim poziomie, na jakim masz najlepsze eq i na jakim czujesz się dobrze.
    Nie słyszałem o opcji blokowania poziomu na 44/45.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •