Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Mała propozycja odnośnie eventu walentynkowego

  1. #1
    Believer
    Konto usunięte

    Mała propozycja odnośnie eventu walentynkowego

    Witam chciałbym zaproponować coś takiego żeby nie znikały itemy po walce z tymi Amorami itp bo mam dużo profili a czasami to już się robi nużące jak wchodzisz do walki po tej probie miłości ci cały profil znika i trzeba się spowrotem przebierać, tak wiem źle złożyłem dużo zdań lecz pisałem to na szybko

  2. #2
    Cytat Napisał Believer Zobacz post
    Witam chciałbym zaproponować coś takiego żeby nie znikały itemy po walce z tymi Amorami itp bo mam dużo profili a czasami to już się robi nużące jak wchodzisz do walki po tej probie miłości ci cały profil znika i trzeba się spowrotem przebierać, tak wiem źle złożyłem dużo zdań lecz pisałem to na szybko
    Zrób sobie oddzielne profile do samej instancji, profile które nie były zmieniane w instancji (nie było zakładane eq) nie powinny być zmienione po wyjściu z instancji. W obecnym systemie propozycja raczej nie realna do zrealizowania lub wymagająca sporego nakładu pracy.

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2012
    Postów
    606
    Cytat Napisał Belnel Zobacz post
    Zrób sobie oddzielne profile do samej instancji, profile które nie były zmieniane w instancji (nie było zakładane eq) nie powinny być zmienione po wyjściu z instancji.
    To nie ma znaczenia. Trzeba się ubierać od początku.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •