Zobacz wyniki ankiety: Amerykańskie serwrery?

Głosujących
5. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    0 0%
  • Nie

    5 100.00%
Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Temat: Reklamy w innych krajach

  1. #1
    Użytkownik Avatar jarons
    Dołączył
    27-01-2016
    Postów
    54

    Pomysł Reklamy w innych krajach

    Proponuję, by gra miała amerykańskie serwery i tego typu reklamy oraz język. Póki co, gra jest tylko popularna w Polsce, i część trzecia MFO ma najmniej graczy.
    Innymi słowami: Amerykańskie serwery, język gry, reklamy w innych krajach = Więcej graczy = Więcej kasy dla administratorów za MF'y
    Że by nie było, że chodzi tu tylko o to, to dopowiem jeszcze, że więcej graczy do wymian minibossów !
    Edit: Oraz aktualnie ten plusik pod logowaniem nic nie robi. Wiem, że tam są serwery, ale na razie jest to bez użyteczne
    Ostatnio edytowane przez jarons ; 06-02-2019 o 20:42

  2. #2
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał Krycha Zobacz post
    Już widzę te komentarze: Tomy, please, tell us, how long we have to wait for another update? It's about year now, you dumbass.
    To nie takie proste jak ci się wydaje, i nie będzie czegoś takiego

  3. #3
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Jestem na nie ponieważ brakowałoby mi tego paska 100% polska gra na reklamach!

  4. #4
    Użytkownik Avatar shayne
    Dołączył
    22-01-2014
    Postów
    197
    to już szybciej wprowadzą azarad

  5. #5
    Pierw gra musiałaby być skończona. Potem przetłumaczona.
    RPGi takie jak to nie są już aż tak popularne, niestety.

  6. #6
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,524
    Nie lubię ameryki więc na nie, możecie zrobić serwery Norweskie, a jak chcecie graczy to Ruskie.
    Obecnie serwery dla innych krajów nic nie dadzą, zresztą nigdy nie dadzą, dopóki będą na PC. Obecnie nic nie dadzą, ponieważ w innych krajach zobaczą częstotliwość update i zrezygnują z gry. Kiedyś nie dadzą, bo przeciętny gimbazjalista mając do wyboru lol, cs, fortnite, mfo, raczej mfo nie wybierze. Jedynie mfo3 jako aplikacja na telefon miałaby możliwość bycia popularną (w sumie to mogłaby być jedna z lepszych gier na smartfona) oczywiście pod warunkiem w miarę regularnych update fabularnych. Wiem, że niektórzy napiszą, że da się grać na telefonie w przeglądarce, ale jest to niewygodne, szczególnie jeśli ktoś ma taki telefon jak ja. I była kiedyś propozycja apki, ale chyba administracja pozostawiła to bez odpowiedzi.

  7. #7
    Użytkownik Avatar jarons
    Dołączył
    27-01-2016
    Postów
    54
    Jeśli chcecie, żeby gra była bardziej popularna niż za mojej propozycji, to idzźcie przerabiać MFO do robloxa

  8. #8
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,524
    Cytat Napisał niut Zobacz post
    Jeśli chcecie, żeby gra była bardziej popularna niż za mojej propozycji, to idzźcie przerabiać MFO do robloxa
    Ten temat był wałkowany kilkukrotnie. Po prostu nie warto tworzyć serwerów i za nie płacić, jeśli gra jest wolno rozwijana.
    Miejmy nadzieję, że to się zmieni, wtedy może będzie można rozważyć przetłumaczenie mfo3 i założyć nowe serwery.

    Ksani dobrze napisał, to nie takie proste.
    Poza tym, czemu akurat amerykańskie?

  9. #9
    Użytkownik Avatar jarons
    Dołączył
    27-01-2016
    Postów
    54
    Cytat Napisał YourShadow Zobacz post
    Poza tym, czemu akurat amerykańskie?
    1. W Ameryce jest dużo graczy. (Wiem tępy powód, ale zawsze jakiś)
    2. Angielski jest łatwy do zrozumienia, a taki rosyjski? Cyrlica!
    3. Dolary (Dla adminów za MF)

  10. #10
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał niut Zobacz post
    3. Dolary (Dla adminów za MF)
    Cytat Napisał TOMEK KŁAMIE GRACZY Zobacz post
    Ale za emefy płacili by w dolarach. Czekaj ... Dolary ? ? dolary dolary dolaryyyyy

    - tomi !!
    - co ?
    - leć po słownik, wchodzimy na angielski rynek !
    heh

  11. #11
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,524
    Cytat Napisał niut Zobacz post
    1. W Ameryce jest dużo graczy. (Wiem tępy powód, ale zawsze jakiś)
    2. Angielski jest łatwy do zrozumienia, a taki rosyjski? Cyrlica!
    3. Dolary (Dla adminów za MF)
    1. Tak, ale to język angielski, a nie amerykański. Duża ilość graczy w Ameryce raczej wybierze fortnite lub lola. W Rosji też jest dużo graczy, tam mają zazwyczaj gorsze komputery, gdzie gry typu fortnite słabo chodzą, mfo nie jest wymagające, więc mogliby grać bez większych problemów.
    2. Argument, że rosyjski jest trudny jest równie tępy, jak sam to nazwałeś, co poprzedni, bo kto powiedział, że administrator musi tłumaczyć?
    3. W Rosji też dużo wydają na gry.

    Zresztą, nie wiem, po co ta dyskusja, jak dobrze wiemy, że administracja obecnie nie ma planów wprowadzenia serwerów anglojęzycznych. No chyba, że coś się zmieniło, ale wtedy administracja sama podjęłaby decyzję, bez potrzeby pisania propozycji przez graczy.

  12. #12
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Nierealne w tym momencie.
    Bididididid!

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •