Zobacz wyniki ankiety: Nowy trailer?

Głosujących
21. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak!!!

    18 85.71%
  • Nie!!!

    3 14.29%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 19

Temat: Nowy trailer

  1. #1
    Użytkownik Avatar jarons
    Dołączył
    27-01-2016
    Postów
    54

    Nowy trailer

    Trailer na stronie głównej jest już trochę przestarzały, i pokazane jest tylko Dilli.
    Nwm czy to jest oficjalny kanał gry ale może: https://www.youtube.com/channel/UC50...hm3n5TU2P4m9_w

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    17-02-2013
    Postów
    70
    Z tego co widzę, to Dilli jest tylko do 22 sekundy, a dalej przedstawione jest głównie Devos.
    Jeśli ten trailer Ci nie pasuje, to zawsze możesz nagrać nowy.

  3. #3
    Cytat Napisał aenyia Zobacz post
    Z tego co widzę, to Dilli jest tylko do 22 sekundy, a dalej przedstawione jest głównie Devos.
    Jeśli ten trailer Ci nie pasuje, to zawsze możesz nagrać nowy.
    Nie zrozumiałeś, jemu chodzi o trailer, który znajduję się na stronie logowania do gry, ja w sumie jestem za by go podmienić z tym co podlinkowałeś.

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    17-02-2013
    Postów
    70
    Cytat Napisał Belnel Zobacz post
    Nie zrozumiałeś, jemu chodzi o trailer, który znajduję się na stronie logowania do gry, ja w sumie jestem za by go podmienić z tym co podlinkowałeś.
    Ah, w takim razie również oczywiście jestem za. Myślałem, że chodzi o stronę główną kanału na yt, a wątpliwość dotyczy tego, czy ktoś realnie jest w stanie to zmienić.

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2012
    Postów
    606

  6. #6
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Cytat Napisał Rebeq Zobacz post
    Jak by się go lekko zmodyfikowało to tak. W obecnej wersji jak dla mnie się nie nadaję bo przedstawia sceny jedynie z "nowego" miasta.

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2012
    Postów
    606
    Dbanie o takie rzeczy jak dobra reklama czy dobry filmik zachęcający to powinien być priorytet, bo na podstawie tego gracz decyduje, czy się zarejestrować.
    Administracja powinna ogłosić konkurs na najlepszy trailer. Obecny jest bardzo przestarzały i nie pokazuje najlepszego.

  8. #8
    Użytkownik Avatar jarons
    Dołączył
    27-01-2016
    Postów
    54
    Da się tutaj jakoś dodać ankiete? Bo nwm jak to się robi

  9. #9
    Ghostrick Oma
    Konto usunięte
    można byłoby dodać nowy trailer więc za a za konkursem to owszem

  10. #10
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    957
    Przydałoby się też zaktualizować galerię (choć tam chyba nikt nigdy nie zagląda)

  11. #11
    Użytkownik Avatar jarons
    Dołączył
    27-01-2016
    Postów
    54
    Z galerią jest o tyle problem, że zdjęcia też są tylko z Dilli (jest jedno z Arkadii w Langeburgu ale sierio?)
    Wogóle ten trailer jest najlepszy: https://www.youtube.com/watch?v=FbJhhICrKdM
    Ostatnio edytowane przez jarons ; 24-01-2019 o 18:29

  12. #12
    Użytkownik Avatar shayne
    Dołączył
    22-01-2014
    Postów
    197
    podbijam, nowy trailer by się przydał, tak samo zaktualizowana zakładka walk i galerii, ten na ^up jest całkiem całkiem, najlepiej by to rozstrzygnął konkurs.

  13. #13
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,524
    Chyba konkurs to faktycznie dobra decyzja. Z drugiej strony filmik znośnej jakości zrobiłyby może 4 osoby.
    Mógłby być też konkurs na reklamę.
    Ale czy administracja zorganizowałaby takie konkursy?

  14. #14
    Cytat Napisał slenderboss Zobacz post
    Chyba konkurs to faktycznie dobra decyzja. Z drugiej strony filmik znośnej jakości zrobiłyby może 4 osoby.
    Mógłby być też konkurs na reklamę.
    Ale czy administracja zorganizowałaby takie konkursy?
    4 > 0, chilli warto. I czemu miałaby nie organizować, za reklamę z dzbanami na memawkach płacą $$, za filmik płacą emefami, koszt nieporównywalnie mniejszy, efekt zapewne podobny, ale chętnie się zdziwię.

  15. #15
    Najlepszy sposób na nagranie materiałów do traileru to robienie tego na serwerze testowym, gdzie można przeskakiwać pomiędzy fabułą. Nie wyobrażam sobie, aby gracze mozolnie zbierali materiały na głównym serwerze. Przypuszczam, że są to zbyt duże koszty czasowe dla pojedynczych osób i dodatkowo mocno rozstrzelone w czasie, aby nagrać wiele ujęć z oddalonych miejsc. Fajnie, że można pokazać walki lub większą liczbę osób na mapie, ale to jest kropla, która też nie jest kluczowa dla samego trailera.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •