Zobacz wyniki ankiety: Czy to się przyda?

Głosujących
17. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Miałem tak i chce by było to dodane

    3 17.65%
  • Nie miałem tak, ale chce by było to dodane

    0 0%
  • Miałem tak, ale nie chce aby było dodane

    12 70.59%
  • Nie miałem tak i nie chce aby było dodane

    2 11.76%
Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Temat: Poziomowe bójki

  1. #1
    Użytkownik Avatar jarons
    Dołączył
    27-01-2016
    Postów
    54

    Poziomowe bójki

    Często bywa tak, że większe poziom wyzywa na bójkę 40lvl.
    Miałem raz taką sytuację Chciałem iść na żółwia z: magazyneQ i Sfadra, ale nagle zaatakował nas Rafauuek (65lvl)
    Raport: https://mfo3.pl/r/bffeeaaff
    Proszę jak to możliwe dodanie poziomowania do bójek lub coś tego typu.

    edit: Rafauuek zaatakował nas a nie my jego (na raporcie jest na odrót)
    Ostatnio edytowane przez jarons ; 22-01-2019 o 12:18

  2. #2
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Przecież jest blokada i na 65 poziomie można atakować osoby tylko z 41 poziomem lub wyższym. I mogłeś zawołać do pomocy kogoś bardziej przydatnego

  3. #3
    Użytkownik Avatar jarons
    Dołączył
    27-01-2016
    Postów
    54
    Tam był 35 lvl

  4. #4
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Ale rafau zaatakował 44, to nie sprawdza z kim jesteś w grupie.

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2013
    Postów
    51
    Bójki i tak już są rzadkością przez te blokade. Nie dodawaj administracji pracy bo raczej mają inne, ważniejsze rzeczy...

  6. #6
    Barbarzyńca
    Konto usunięte
    No dodajcie pokój dodatkowy w gospodzie w devos do bójek

  7. #7
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Kita Zobacz post
    No dodajcie pokój dodatkowy w gospodzie w devos do bójek
    Albo... zróbcie opcję że możesz wyrazić zgodę na bójkowanie samego siebie w każdym miejscu w którym są pojedynki, jako gracz. W ten sposób walki 4v4 będzie można robić nawet w samym Devos.

    Co do propozycji to w sumie by się coś takiego przydało - generalnie fakt że niektórzy upatrują ożywienia bójek w atakowaniu tych którzy tego nie chcą mających 20 lvli mniej. Z ataku 41 lvla na minibossie nie powstanie dobre TvT tylko znęcanie się, które może doprowadzić do odejścia kogoś takiego z gry. Dobre TvT = równe TvT, z ludźmi którzy chcą walczyć TvT. Dajcie już spokój graczom, którzy tego nie chcą, tylko przyszli sobie na żółwia.

  8. #8
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,521
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    Albo... zróbcie opcję że możesz wyrazić zgodę na bójkowanie samego siebie w każdym miejscu w którym są pojedynki, jako gracz. W ten sposób walki 4v4 będzie można robić nawet w samym Devos.
    Przecież nikt by takiej zgody nie wyraził. Może poza topowymi graczami w PvP, ale kto by takich atakował?

  9. #9
    Barbarzyńca
    Konto usunięte
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    Albo... zróbcie opcję że możesz wyrazić zgodę na bójkowanie samego siebie w każdym miejscu w którym są pojedynki, jako gracz. W ten sposób walki 4v4 będzie można robić nawet w samym Devos.

    Co do propozycji to w sumie by się coś takiego przydało - generalnie fakt że niektórzy upatrują ożywienia bójek w atakowaniu tych którzy tego nie chcą mających 20 lvli mniej. Z ataku 41 lvla na minibossie nie powstanie dobre TvT tylko znęcanie się, które może doprowadzić do odejścia kogoś takiego z gry. Dobre TvT = równe TvT, z ludźmi którzy chcą walczyć TvT. Dajcie już spokój graczom, którzy tego nie chcą, tylko przyszli sobie na żółwia.
    Lepiej zrobić piwnice w gospodzie w której będą bójki bez żadnych zbędnych blokad poziomów itp.

  10. #10
    musaraj
    Konto usunięte
    Może ja jestem staroświecki, ale jak mnie zaatakował wyższy lv, to się mobilizowałem jeszcze bardziej żeby wbić poziom wyższy i się brutalnie odegrać (a potem wyśmiewać agresora przy każdej okazji aż w końcu usunie konto), a nie narzekałem na forum i chciałem zablokowania takich ataków.

    Gdzie wasze ambicje?

  11. #11
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Może ja jestem staroświecki, ale jak mnie zaatakował wyższy lv, to się mobilizowałem jeszcze bardziej żeby wbić poziom wyższy i się brutalnie odegrać (a potem wyśmiewać agresora przy każdej okazji aż w końcu usunie konto), a nie narzekałem na forum i chciałem zablokowania takich ataków.

    Gdzie wasze ambicje?
    A co to? Wymieramy sobie, jeszcze rok, może dwa, i wprowadzą tę zmianę.


    Jestem za zniesieniem wszelkich blokad poziomowych, możliwością bójkowania wszędzie z wyłączeniem obszarów miast, przywróceniem dropów na wielokrotnie proponowanych zasadach. W kolejnym takim temacie będę wklejał tę formułkę.

  12. #12
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    956
    Cytat Napisał slenderboss Zobacz post
    Przecież nikt by takiej zgody nie wyraził. Może poza topowymi graczami w PvP, ale kto by takich atakował?
    Dlaczego by nie? Ludzie chcą bójek, a to co nieco by je ożywiło.

  13. #13
    Barbarzyńca
    Konto usunięte
    Proponuje stworzyć typową mapkę do bójek najlepiej w eterni bez żadnych blokad poziomowych.

  14. #14
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał Kita Zobacz post
    Proponuje stworzyć typową mapkę do bójek najlepiej w eterni bez żadnych blokad poziomowych.

    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...%C5%82-Tomiego

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •