Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15

Temat: Ataki na miasta

  1. #1
    Użytkownik Avatar Panda
    Dołączył
    19-11-2012
    Postów
    282

    Ataki na miasta

    Opierając się o temat „Przyzwania” wpadłem na ciekawe/nie ciekawe urozmaicenie gry a mianowicie chodzi o ataki bosów na miasta. Działało by to w taki sposób że dane miasto byłoby atakowane przez bosy z okolicznych lokacji w różnych ilościach i losowych miejscach. Grałem kiedyś w Tibie gdzie takie ataki miały miejsce i było naprawdę fajnym zajęciem czyszczenie tego bałaganu. Plusy i minusy pozostawiam wam.

  2. #2
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Było kiedyś proponowane. Z tego co wiem nie zostanie wprowadzone

  3. #3
    Użytkownik Avatar Panda
    Dołączył
    19-11-2012
    Postów
    282
    Nawet jeśli to teraz po wprowadzeniu przyzwań, twórcy maja już zrobiony skrypt na to wiec byłoby łatwiej to wprowadzić czego wczesnej może nie było. Sęk w tym czy to pójdzie i czy się oplaca

  4. #4
    Użytkownik Avatar shayne
    Dołączył
    22-01-2014
    Postów
    197
    nie za bardzo widzę np. takiego krakena atakującego devos rodem z filmu akcji, dziwnie by to wyglądało

  5. #5
    Guest bbb
    Konto usunięte
    Naprawdę? Raps w eternii? Mi to nie pasuje! Na nie.

  6. #6
    Jeśli chodzi o okresowe eventy TvE, jako konkurencję do IŚ i KG, to na pewno jest do zrobienia. Kwestia ustalenia dokładnych zasad jak to wszystko miałoby wyglądać i też niekoniecznie w postaci ataków na miasta.

  7. #7
    Użytkownik Avatar Panda
    Dołączył
    19-11-2012
    Postów
    282
    Cytat Napisał Guest bbb Zobacz post
    Naprawdę? Raps w eternii? Mi to nie pasuje! Na nie.
    Mini bossy a nie Bossy

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Koridor Zobacz post
    Jeśli chodzi o okresowe eventy TvE, jako konkurencję do IŚ i KG, to na pewno jest do zrobienia. Kwestia ustalenia dokładnych zasad jak to wszystko miałoby wyglądać i też niekoniecznie w postaci ataków na miasta.
    TO może cos na wzór areny walk? Wieża Bossów?

  8. #8
    Cytat Napisał Panda Zobacz post
    TO może cos na wzór areny walk? Wieża Bossów?
    Miałem na myśli, że mogą, ale nie muszą to być ataki na miasta. Chodzi o to jaki projekt jako całość będzie ze sobą spójny i zarazem atrakcyjny dla graczy.

  9. #9
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,034
    Cytat Napisał Koridor Zobacz post
    Jeśli chodzi o okresowe eventy TvE, jako konkurencję do IŚ i KG, to na pewno jest do zrobienia. Kwestia ustalenia dokładnych zasad jak to wszystko miałoby wyglądać i też niekoniecznie w postaci ataków na miasta.
    O tak, ja byłbym bardzo za okresowymi eventami PvE/TvE

  10. #10
    Antybristlerka
    Konto usunięte
    Wymyśliłem jeden event PvE cotygodniowy, który byłbym w stanie nawet wykonać, ale jeszcze się nie chwaliłem.

  11. #11
    Użytkownik Avatar Panda
    Dołączył
    19-11-2012
    Postów
    282
    Cytat Napisał Antybristler I Zobacz post
    Wymyśliłem jeden event PvE cotygodniowy, który byłbym w stanie nawet wykonać, ale jeszcze się nie chwaliłem.
    pochwal sie

  12. #12
    Antybristlerka
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Panda Zobacz post
    pochwal sie
    Nazwa robocza: wyścig szczurów

    Ogólnie chodziłoby o to, żeby pokonać tor przeszkód zbudowany z dotychczasowych zagadek logicznych, zręcznościowych, może jakiś potwór po drodze też być. Na końcu toru jest skrzynka, którą może otworzyć tylko pierwszy gracz. Do wyboru jest kilka torów z różnymi nagrodami. Wiadomo, że do skrzynki z MFami poleci najwiecej graczy, ale za to "słabsze" nagrody będą pewniejsze.

  13. #13
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,034
    Cytat Napisał Antybristler I Zobacz post
    Nazwa robocza: wyścig szczurów

    Ogólnie chodziłoby o to, żeby pokonać tor przeszkód zbudowany z dotychczasowych zagadek logicznych, zręcznościowych, może jakiś potwór po drodze też być. Na końcu toru jest skrzynka, którą może otworzyć tylko pierwszy gracz. Do wyboru jest kilka torów z różnymi nagrodami. Wiadomo, że do skrzynki z MFami poleci najwiecej graczy, ale za to "słabsze" nagrody będą pewniejsze.
    Nie. Żadnej walki na czas. Nazwij to od razu wyścigiem z dobrym internetem. Wszelkie zręcznościówki są dla mnie na nie. Chciałbym bardziej eventu współpracy, aniżeli nerwicy na internet.

    Edit

    Szczerze, moim zdaniem eventy są psute przez nagrody. Nagrody oznaczają, że musi być zachowany balans, a balans psuje wszelką zabawę z fajnych itemków. To dlatego pierwsze Kg moim zdaniem były najlepsze. Pełno eq i zdolek, które nie były zbalansowane, były op, ale jaka była zabawa dzięki nim...

    Teraz jest to tradycyjny event pvp, który kogoś takiego jak ja, kogo normalne walki nie bawią, nie przyciąga. Marzę o jednym evencie skonstruowanym pod zabawę, a nie wygrywanie...
    Ostatnio edytowane przez Clover ; 19-01-2019 o 03:55

  14. #14
    Użytkownik Avatar king of fire
    Dołączył
    02-01-2019
    Postów
    82
    A czy te mini bossy atakują miasta I są globalne? Te mini które zaatakują dane miasto powinny być globalne. Jeżeli będa globalne jestem na tak.

  15. #15
    Użytkownik Avatar Panda
    Dołączył
    19-11-2012
    Postów
    282
    Cytat Napisał king of fire Zobacz post
    A czy te mini bossy atakują miasta I są globalne? Te mini które zaatakują dane miasto powinny być globalne. Jeżeli będa globalne jestem na tak.
    Tak chodzi o dodanie statusu global do każdego mini

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •