Zobacz wyniki ankiety: Zgadzasz się z propozycją?

Głosujących
29. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    24 82.76%
  • Nie

    2 6.90%
  • Nie mam zdania

    3 10.34%
Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Temat: Przyzwania

  1. #1
    Antybristlerka
    Konto usunięte

    Przyzwania

    Proponuję, aby przyzwania można było użyć w miejscu występowania danego minibossa. Byłoby to bardziej praktyczne.

  2. #2
    Zdecydowanie na tak.

  3. #3
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Najlepszym rozwiązaniem byłaby możliwość użycia wszędzie. Coś stoi na przeszkodzie?

  4. #4
    Gracz na małym lvlu będzie mógł lać min bossy z 65 lvla :C

  5. #5
    Antybristlerka
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Belnel Zobacz post
    Gracz na małym lvlu będzie mógł lać min bossy z 65 lvla :C
    Teraz 20lv może być w Devos :P

  6. #6
    Zamiast z małym lvlem wstaw z małą ilością doświadczenia i będzie ok. Czepiasz się - _-

  7. #7
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,703
    Niekoniecznie uznałbym to za bardziej praktyczne. W końcu w mieście łatwo o pomocnika.
    Technicznie trochę upierdliwe do zmiany, bo teraz jest uniwersalny skrypt spr. lokację dla wszystkich bossów z Devos.
    Ale możliwość jest.

  8. #8
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Niekoniecznie uznałbym to za bardziej praktyczne. W końcu w mieście łatwo o pomocnika.
    Technicznie trochę upierdliwe do zmiany, bo teraz jest uniwersalny skrypt spr. lokację dla wszystkich bossów z Devos.
    Ale możliwość jest.
    Generalnie ja popieram zmianę w kwestii lokacji - bo obecnie jak przyzywasz np. Jaszczura to ,,nie chcesz iść do Pieczary, Pieczara przyjdzie do ciebie" - albo np. Kraken okazuje się że Devos zostało zalane wodą. Sądzę że lepszym wyjściem byłoby tło miastowe do przyzwań. Jest to wykonalne, przykład Grincha doskonale to pokazał - lepsze pytanie czemu to nie jest w grze.

  9. #9
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,034
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    Generalnie ja popieram zmianę w kwestii lokacji - bo obecnie jak przyzywasz np. Jaszczura to ,,nie chcesz iść do Pieczary, Pieczara przyjdzie do ciebie" - albo np. Kraken okazuje się że Devos zostało zalane wodą. Sądzę że lepszym wyjściem byłoby tło miastowe do przyzwań. Jest to wykonalne, przykład Grincha doskonale to pokazał - lepsze pytanie czemu to nie jest w grze.
    Zgadzam się.
    + czemu nie ma możliwości użycia poza devos? To coś zmienia?

  10. #10
    Nordia, nowe przyzwania, będzie to wprowadzone?

  11. #11
    Użytkownik Avatar Vendetta
    Dołączył
    31-03-2020
    Postów
    119
    Ja również jestem za tym, żeby przyzywanie można było wykorzystać w miejscu respienia się danego bossa. Ułatwiłoby to wymiany z wykorzystaniem przyzywań.

  12. #12
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,034
    Cytat Napisał Belnel Zobacz post
    Zamiast z małym lvlem wstaw z małą ilością doświadczenia i będzie ok. Czepiasz się - _-
    A ja dalej nie rozumiem, co w tym złego.
    Jak ktoś chce zaprosić 1 lvl na minibossa, to sobie zaprosi, sam sobie zrobi pod górkę, a 1 lvl nie dostanie jakoś dużo expa, bo podział grupy będzie dla niego na niekorzyść.
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •