Zobacz wyniki ankiety: Czy potwierdzasz, że błąd istnieje?

Głosujących
13. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, potwierdzam, że błąd istnieje (również się z tym spotkałem)

    3 23.08%
  • Nie, nigdy nie miałem tego błędu, a sprawdzałem warunki jego wystąpienia

    0 0%
  • Nie zwracałem uwagi/Nie jestem w stanie sprawdzić

    1 7.69%
  • Według mnie to nie jest błąd gry

    9 69.23%
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 27 z 27

Temat: [P?] Nie dostałam przedmiotu

  1. #16
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    Nigdzie nie ma też napisane, że dostajesz 1/3 dropu. Jest napisane, że nie dostajesz całej zdobyczy, a jedynie jakąś, bliżej nieokreśloną część.
    ?
    Ale ta część jest określona przecież i zależy od ilości energii/ilości potworów więc nie wiem o co ci cho.
    Zamknij ktoś ten temat, i tak nie dostane swojej duszy.

  2. #17
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał lilanna Zobacz post
    ?
    Ale ta część jest określona przecież i zależy od ilości energii/ilości potworów więc nie wiem o co ci cho.
    Zamknij ktoś ten temat, i tak nie dostane swojej duszy.
    GDZIE jest określona?
    Część ZDOBYCZY nie jest określona, jedynie część expa, ap i golda.
    No duszy nie dostaniesz, bo to nie błąd.

  3. #18
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    GDZIE jest określona?
    Część ZDOBYCZY nie jest określona, jedynie część expa, ap i golda.
    No duszy nie dostaniesz, bo to nie błąd.
    Teraz przeinaczasz fakty na swoją korzyść. Gdzie jest napisane, że owa "zdobycz" to tylko przedmioty?
    To jest błąd, bo walcząc z grupą x1 bym dusze dostała, tutaj tak nie ma bo drop nie jest liczony rozdzielnie a powinien być, ale dlatego że rzadko kiedy masz taką sytuację to nie będzie zmieniony.
    Bo NIGDZIE nie ma napisane, że tak to działa i wyobraź sobie że ktoś ma farta w niefarcie i z grupy z którą ja walczyłam dostałby 3 karty. A nie, sor nie dostałby ANI JEDNEJ, nawet jeśli miałby 2 punkty energii. Sprawiedliwe?
    Więc albo informacja o tym, że przydzielanie przedmiotów tak działa albo zmiana w systemie. Jedno z dwóch.
    I nie radzę nikomu tu już pisać, marnujecie tylko swój czas : )

  4. #19
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał lilanna Zobacz post
    Teraz przeinaczasz fakty na swoją korzyść. Gdzie jest napisane, że owa "zdobycz" to tylko przedmioty?
    To jest błąd, bo walcząc z grupą x1 bym dusze dostała, tutaj tak nie ma bo drop nie jest liczony rozdzielnie a powinien być, ale dlatego że rzadko kiedy masz taką sytuację to nie będzie zmieniony.
    Bo NIGDZIE nie ma napisane, że tak to działa i wyobraź sobie że ktoś ma farta w niefarcie i z grupy z którą ja walczyłam dostałby 3 karty. A nie, sor nie dostałby ANI JEDNEJ, nawet jeśli miałby 2 punkty energii. Sprawiedliwe?
    Więc albo informacja o tym, że przydzielanie przedmiotów tak działa albo zmiana w systemie. Jedno z dwóch.
    I nie radzę nikomu tu już pisać, marnujecie tylko swój czas : )
    Ale o co cicho, nikt nigdzie w grze nie napisał, że dostajesz 1/3 dropu. O Ap/expie/złocie w sumie też nie, jedyne info było w aktualnościach, X lat temu, a więc wciąż, nie w grze. To nie jest błąd, a mechanika.

  5. #20
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    Ale o co cicho, nikt nigdzie w grze nie napisał, że dostajesz 1/3 dropu. O Ap/expie/złocie w sumie też nie, jedyne info było w aktualnościach, X lat temu, a więc wciąż, nie w grze. To nie jest błąd, a mechanika.
    Marnujesz tylko swój czas : )

  6. #21
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    Ale o co cicho, nikt nigdzie w grze nie napisał, że dostajesz 1/3 dropu. O Ap/expie/złocie w sumie też nie, jedyne info było w aktualnościach, X lat temu, a więc wciąż, nie w grze. To nie jest błąd, a mechanika.
    Marnujesz tylko swój czas : )
    bo nie dostajesz 1/3 dropu, przecie zależy od energii - proste. To tak jakbyś walił grupę 2x mając 2 energii dostajesz cały drop, z 1 pkt energii połowę dropa bo ci rozdziela na tyle pkt energii ile masz.
    i jeżeli działa to tak, że cały drop liczy ci jako pulę z której jest przekazywana 1/2; 1/3; 2/3 części to brak przedmiotu z puli 3 przedmiotów, patrząc pod kątem faktów(w końcu 1/2 z 3 przedmiotów to 1.5 ale że części poniżej liczby jedności ci nie przekaże to zaokrągla, prawdopodobnie w dół ZAWSZE; dla 1/3 z jednego przedmiotu masz ~0.33 czyli uwzględniając pogrubioną treść nie powinieneś dostać nic itd.). Czyli w moim przypadku(miałam bodajże 2 pkt. energii) powinnam dostać 2/3 z 4 przedmiotów czyli ~2.64 przedmiotu, zaokrąglając w dół daje 2 przedmioty, 2 dusze. Nie dostałam żadnej
    Przy tym śmieszne jest to, że walcząc z grupą 2x te dusze bym dostała, więc jestem poszkodowana przez to, że walczyłam z trudniejszą grupą?

    Jeżeli tak na to patrzymy, to można brać pod uwagę inny scenariusz - że z każdego potwora jest osobny "drop", ale przecież tak to nie działa czyż nie?

    Wystarczy informacja, że przedmioty otrzymuje gracz TYLKO przy wystarczającej liczbie energii. Tylko tyle. Raz osoba zobaczy i wie, jak to działa. Wątpię, żeby ktoś wiedział jak to działa zanim Tomi o tym napisał prócz osób, które widziały poprzedni temat. Dlatego też dziwi mnie olbrzymia liczba "ekspertów" : )

  7. #22
    W następnym odcinku Leon Krul o N I E S P R A W I E D L I W O Ś C I w mfo "Zgodnie z art. 33. Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej można JASNO stwierdzić, że demon Tomi, pomiot samego szatana, promuje nienawiść i brak poszanowania dla zasad moralnych pochodzących od Boga Prawdziwego, odzierając bezbronną Kobietę z duszy. Czy taki system powinien być akceptowany w Państwie Prawa?!" ~Wybawiciel do społeczności udręczonej, 2k19 pic. rel. no scam

  8. #23
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał lilanna Zobacz post
    bo nie dostajesz 1/3 dropu, przecie zależy od energii - proste. To tak jakbyś walił grupę 2x mając 2 energii dostajesz cały drop, z 1 pkt energii połowę dropa bo ci rozdziela na tyle pkt energii ile masz.
    i jeżeli działa to tak, że cały drop liczy ci jako pulę z której jest przekazywana 1/2; 1/3; 2/3 części to brak przedmiotu z puli 3 przedmiotów, patrząc pod kątem faktów(w końcu 1/2 z 3 przedmiotów to 1.5 ale że części poniżej liczby jedności ci nie przekaże to zaokrągla, prawdopodobnie w dół ZAWSZE; dla 1/3 z jednego przedmiotu masz ~0.33 czyli uwzględniając pogrubioną treść nie powinieneś dostać nic itd.). Czyli w moim przypadku(miałam bodajże 2 pkt. energii) powinnam dostać 2/3 z 4 przedmiotów czyli ~2.64 przedmiotu, zaokrąglając w dół daje 2 przedmioty, 2 dusze. Nie dostałam żadnej
    Przy tym śmieszne jest to, że walcząc z grupą 2x te dusze bym dostała, więc jestem poszkodowana przez to, że walczyłam z trudniejszą grupą?

    Jeżeli tak na to patrzymy, to można brać pod uwagę inny scenariusz - że z każdego potwora jest osobny "drop", ale przecież tak to nie działa czyż nie?

    Wystarczy informacja, że przedmioty otrzymuje gracz TYLKO przy wystarczającej liczbie energii. Tylko tyle. Raz osoba zobaczy i wie, jak to działa. Wątpię, żeby ktoś wiedział jak to działa zanim Tomi o tym napisał prócz osób, które widziały poprzedni temat. Dlatego też dziwi mnie olbrzymia liczba "ekspertów" : )
    O, z tym się zgodzę, brakuje treściwej informacji, co dokładnie dostajemy. Ja tego nie uznaję za błąd, w końcu przy np. Ślepej furii też nie jest napisane, ile % obrażeń zadaje, dopiero gracze sami do tego doszli. Tak samo tutaj, nigdzie nie ma napisane, że dostajesz 1/3 dropu, tylko sama do tego doszłaś. JEDNAKŻE nie dotyczy to przedmiotów. Dla mnie nie błąd, a niedoinformowanie, a więc temat bardziej uznałbym za propozycję, cieszę się, że choć częściowo udało nam się porozumieć

  9. #24
    musaraj
    Konto usunięte
    Jeżeli tak na to patrzymy, to można brać pod uwagę inny scenariusz - że z każdego potwora jest osobny "drop", ale przecież tak to nie działa czyż nie?
    A jak to niby inaczej działa?

    Nie rozumiem cię lilanna.
    Gdybyś walczyła o coś cennego mając rację - popierałbym.
    Gdybyś walczyła o coś mało wartego mając racje - szanowałbym.
    Gdybyś walczyla o coś cennego nie mając racji - rozumiałbym.

    No ale teraz po prostu pieprzysz.

  10. #25
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    A jak to niby inaczej działa?

    Nie rozumiem cię lilanna.
    Gdybyś walczyła o coś cennego mając rację - popierałbym.
    Gdybyś walczyła o coś mało wartego mając racje - szanowałbym.
    Gdybyś walczyla o coś cennego nie mając racji - rozumiałbym.

    No ale teraz po prostu pieprzysz.
    Przecież masz łączony drop, to nawet na raporcie masz pokazane - bo jedne duszyczki dają mniej expa.
    co? chcę po prostu, żeby każda kolejna osoba wiedziała o tym, jak działa drop itemow przy niepełnej energii. A co jeśli zamiast tych dusz wypadła karta?

  11. #26
    Użytkownik Avatar king of fire
    Dołączył
    02-01-2019
    Postów
    82
    Cytat Napisał lilanna Zobacz post
    Przecież masz łączony drop, to nawet na raporcie masz pokazane - bo jedne duszyczki dają mniej expa.
    co? chcę po prostu, żeby każda kolejna osoba wiedziała o tym, jak działa drop itemow przy niepełnej energii. A co jeśli zamiast tych dusz wypadła karta?
    Nie dostałaś duszy bo nie miałaś energi I temat end Tomi też
    Napisał Że nie miałaś eny. Gdybyś miała 5 eny a byś nie dostała dropu a duchy dropły min. 1 dusze to był by błąd, ale z 1 eną? Nie dropło ci I tyle, farta w dropie nie miałaś

  12. #27
    Cytat Napisał king of fire Zobacz post
    Nie dostałaś duszy bo nie miałaś energi I temat end Tomi też
    Napisał Że nie miałaś eny. Gdybyś miała 5 eny a byś nie dostała dropu a duchy dropły min. 1 dusze to był by błąd, ale z 1 eną? Nie dropło ci I tyle, farta w dropie nie miałaś
    ?
    przetłumacz bo nie piszę po pokemonowemu.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •