Zobacz wyniki ankiety: Czy potwierdzasz, że błąd istnieje?

Głosujących
19. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, potwierdzam, że błąd istnieje (również się z tym spotkałem)

    14 73.68%
  • Nie, nigdy nie miałem tego błędu, a sprawdzałem warunki jego wystąpienia

    0 0%
  • Nie zwracałem uwagi/Nie jestem w stanie sprawdzić

    1 5.26%
  • Według mnie to nie jest błąd gry

    4 21.05%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 21

Temat: [P?] Wywalenie z gry

  1. #1
    Użytkownik Avatar king of fire
    Dołączył
    02-01-2019
    Postów
    82

    [P?] Wywalenie z gry

    Witam. Mam taki problem w grze, bo jeżeli przełącze na chwile na inną Strone to gdy przełącze na Strone mfo3 z powrotem to mnie wywala do panelu gracza na androidzie cały czas mnie wywala w sposób który napisałem, a na komputerze dosyć często u mnie ten błąd występuje. Czy wy spotkaliście ten sam błąd gry? Z góry dziękuje

    Przeglądarka/OS: Google Chrome

  2. #2
    Jest taki problem, czasem, zdarza mi się że wyrzuca po 5 sekundach, a innego dnia jestem afk 8 godzin i nic. Również na chromie

  3. #3
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Na Vivaldim również się zdarza.

  4. #4
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Bardzo znany błąd. Aktualnie z tego co wiem to chyba nie da się go naprawić.

  5. #5
    Moderator Avatar EneDueRabe
    Dołączył
    27-12-2016
    Postów
    686
    Cytat Napisał king of fire Zobacz post
    Witam. Mam taki problem w grze, bo jeżeli przełącze na chwile na inną Strone to gdy przełącze na Strone mfo3 z powrotem to mnie wywala do panelu gracza na androidzie cały czas mnie wywala w sposób który napisałem, a na komputerze dosyć często u mnie ten błąd występuje. Czy wy spotkaliście ten sam błąd gry? Z góry dziękuje

    Przeglądarka/OS: Google Chrome
    Też tak mam.

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    17-02-2013
    Postów
    70
    Cytat Napisał king of fire Zobacz post
    Witam. Mam taki problem w grze, bo jeżeli przełącze na chwile na inną Strone to gdy przełącze na Strone mfo3 z powrotem to mnie wywala do panelu gracza na androidzie cały czas mnie wywala w sposób który napisałem, a na komputerze dosyć często u mnie ten błąd występuje. Czy wy spotkaliście ten sam błąd gry? Z góry dziękuje

    Przeglądarka/OS: Google Chrome
    Wystarczy mieć otwarte nowe okno, a nie nową kartę i błąd nie powinien występować.

  7. #7
    Bilbo Baggins
    Konto usunięte
    ja też to miałem i naprawiłem

  8. #8
    Użytkownik Avatar king of fire
    Dołączył
    02-01-2019
    Postów
    82
    Cytat Napisał Bilbo Baggins Zobacz post
    ja też to miałem i naprawiłem
    To napisz niby Jak?

  9. #9
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,727
    Wraz z wgraniem Eventu Walentynkowego weszła pewna zmiana w silniku, która powinna nieco złagodzić skutki AFK na nieaktywnej karcie, gdyż nie są już kolejkowane w tle animacje jak to miało miejsce wcześniej (powrót na kartę odgrywał w przyspieszonym tempie zaległości).

  10. #10
    Fajna zmiana bo można zostawić postać by łapała jakiegoś mini bossa (np graudę) i można w tym czasie przeglądać forum, i przestało wywalać. Jednak musi być jakieś ale ;D Teraz bugują się ruchome skałki w jaskini lewitacji (wchodzimy do jaskini lewitacji, wchodzimy na inną kartę i pozostajemy tam przez 10s i wracamy na zakładkę mfo) a o to efekt: https://gyazo.com/93e5d2f44d1625652d6af29d497b248a

  11. #11
    Użytkownik Avatar NieZgodna
    Dołączył
    18-05-2016
    Postów
    47
    Ale nie zawsze wywala, zależy od dnia.
    Za to wczoraj między 12h a 14h to takie cofki w Eterni były, jedynie zalogowanie się ponownie pomagało.

  12. #12
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał TRoCHoN Zobacz post
    Ale nie zawsze wywala, zależy od dnia.
    Za to wczoraj między 12h a 14h to takie cofki w Eterni były, jedynie zalogowanie się ponownie pomagało.
    Hmm, a myślałem, że to mój internet...
    Potwierdzam, czasami musiałem po wejściu na lokację odświeżać stronę, bo ciągle mnie do wejścia lokacji cofało.

  13. #13
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,727
    Przyczyny są generalnie dwie, ale skutek ten sam:

    1) problemy połączeń na linii przeglądarka - serwer => wylogowanie z powodu braku aktywności klienta
    2) przepełnienie bufora pamięci dla zakładki => zamrożenie aktywności => wylogowanie z powodu braku aktywności klienta



    Fajna zmiana bo można zostawić postać by łapała jakiegoś mini bossa (np graudę) i można w tym czasie przeglądać forum, i przestało wywalać. Jednak musi być jakieś ale ;D Teraz bugują się ruchome skałki w jaskini lewitacji (wchodzimy do jaskini lewitacji, wchodzimy na inną kartę i pozostajemy tam przez 10s i wracamy na zakładkę mfo) a o to efekt: https://gyazo.com/93e5d2f44d1625652d6af29d497b248a
    Idzie do sprawdzenia.

  14. #14
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    W moim przypadku wywalanie jest praktycznie gwarantowane gdy pozostawi się postać "w depozycie". Postać ma sporo itemów i być może wczytywanie zakładki z itemami (a jest ich kilka tysięcy...) ma problem zawieszania się i uniemożliwia logowanie. Do tego niezbyt szybkie internet i jest problem z zalogowaniem. Może uda się wprowadzić poprawkę, by po wylogowaniu jeśli postać jest "podłączona" do depozytu by była odłączona i odsunięta pole niżej. Po wielu próba zalogowaniu udało się zalogować i wyjść z depozytu ale to jest sytuacja nie do przyjęcia.

  15. #15
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,727
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    W moim przypadku wywalanie jest praktycznie gwarantowane gdy pozostawi się postać "w depozycie". Postać ma sporo itemów i być może wczytywanie zakładki z itemami (a jest ich kilka tysięcy...) ma problem zawieszania się i uniemożliwia logowanie. Do tego niezbyt szybkie internet i jest problem z zalogowaniem. Może uda się wprowadzić poprawkę, by po wylogowaniu jeśli postać jest "podłączona" do depozytu by była odłączona i odsunięta pole niżej. Po wielu próba zalogowaniu udało się zalogować i wyjść z depozytu ale to jest sytuacja nie do przyjęcia.
    Tu mogę poradzić tylko:
    1) wyczyścić plecak ze zbędnych rzeczy, aby nie było ich kilka tysięcy / przełożyć na inne postacie
    2) nie zostawiać tak postaci jeśli nie zastosujemy się do punktu 1 i nie chcemy mieć w końcu na stałe zablokowanej postaci, gdy przekroczymy pewną granicę. Opisane problemy zwiastują zbliżanie się do tej granicy.

    Zawsze przy pewnej liczbie w końcu będzie to zjadało za dużo zasobów serwera i w takich wypadkach musi zostać przerwane, aby inni nie mieli problemów z grą.
    Wprowadzenie bezpiecznego limitu na liczbę rzeczy w plecaku to jedyna opcja, aby to się nigdy nie zdarzało.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •