Zobacz wyniki ankiety: Czy potwierdzasz, że błąd istnieje?

Głosujących
19. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, potwierdzam, że błąd istnieje (również się z tym spotkałem)

    14 73.68%
  • Nie, nigdy nie miałem tego błędu, a sprawdzałem warunki jego wystąpienia

    0 0%
  • Nie zwracałem uwagi/Nie jestem w stanie sprawdzić

    1 5.26%
  • Według mnie to nie jest błąd gry

    4 21.05%
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 21 z 21

Temat: [P?] Wywalenie z gry

  1. #16
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Niestety mam tego eq tak wiele (głównie eq górnicze za kopanie), że ładowanie zakładki trwa dłuższą chwilę, a przekładanie na inną postać to wkładanie do depozytu, zamykanie go, wylogowanie i zalogowanie na inną postać i wyjmowanie i tak kilkaset powtórzeń. To nie jest ani dla mnie wykonując to komfortowe ani pewnie dla serwera, setki logowań/wylogowań. Czy może admin przełożyć coś hurtowo? W większości uda się sytuację opanować gdyby całe eq górnicze oraz inne eq od 1 do 49 Lv przełożyć z postaci Anybristler do Nasciturus. Podobnie z gemami - przełożenie wszystkich gemów, a jeśli się da pozostawienie po 10 szt. nabitych każdego rodzaju.
    W przeciwnym razie czeka mnie gehenna przy przekładaniu... Przydałoby się jakieś rozwiązanie bardziej systemowe, może takich przypadków być więcej. Gdyby ceny sprzedaży tego eq były nieco wyższe to zdecydować by się można było na sprzedanie tego eq, ale tak nie jest.

  2. #17
    Użytkownik Avatar NieZgodna
    Dołączył
    18-05-2016
    Postów
    47
    Około 19:10 w nawiedzonym chciałem zbójkować gostka, ale za każdym razem co dawałem zaatakuj to pobierało energię, a
    walka się nie rozpoczęła. Gostek miał migającą nad głową klepsydrę.
    Po paru takich kliknięciach ubyło z 30 energii, po odświeżeniu strony energia dodawała się po paru sztuk.

    Chciałem nagrać to wszystko, ale gostek mi uciekł :/
    Możliwe, że to błąd ....

  3. #18
    Pirrat
    Konto usunięte
    Wprowadzone zmiany wpływają na inne elementy gry np. próba zręczności Smoka - zmiana karty przeglądarki blokuje elementy ruchome w miejscach pozwalając przejść test. Analogiczna sytuacja zapewne występuje w próbie ze ścianą koło Szczurołaka i innych zręcznościówkach wymagających sprawności.

  4. #19
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,727
    Cytat Napisał Pirrat Zobacz post
    Wprowadzone zmiany wpływają na inne elementy gry np. próba zręczności Smoka - zmiana karty przeglądarki blokuje elementy ruchome w miejscach pozwalając przejść test. Analogiczna sytuacja zapewne występuje w próbie ze ścianą koło Szczurołaka i innych zręcznościówkach wymagających sprawności.
    Już powinno działać dobrze.

  5. #20
    Czy mi się wydaje czy znów wywala? ;c

  6. #21
    Cytat Napisał Belnel Zobacz post
    Czy mi się wydaje czy znów wywala? ;c
    Mną kilka dni temu rzucało, dzisiaj ani razu. Może to jakieś problemy lokalne, chociaż nie wiem czym mogłyby być spowodowane w moim przypadku.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •