Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Teoria o Atrim

Użytkownik

Pomysł Teoria o Atrim

Mam teorię o Atrim. Mianowicie, kim on był, skąd jest Boss Żywiołak Wszystkości i skąd Treningowy Hełm oraz Treningowa Zbroja.

Atri kiedy był młody mógł plądrować zamki, pod innym imieniem i nazwiskiem. Żeby poczucie winy mu nie dokuczało i mógł wieść spokojne życie na starość wymyślił imię Atri i tak się nazywał. Podczas plądrowania zamków studiował atrybutoznawstwo. Kiedy jego syn był mały, przypadkowo podczas bawienia się w piwnicy stworzył Żywiołaka Wszystkości. Syn był jeszcze bobasem, więc z piwnicy wydobył się płacz. Atri i jego żona pobiegli do piwnicy. Mama Adasia natychmiast zabrała dziecko z piwnicy, a ojciec zbawił potwora do klatki w której niegdyś był pies i przesunął dźwignię w dół. Wybiegł z piwnicy i natychmiast ją zamknął. Atri wraz z swoją żoną przybiegł do o wiele młodszej Rady Mędrców z prośbą o pomoc, jednak wyśmiano go i uznano za głupca, a zgłoszenie zingorowano. Atri wściekły i bez radny zaczął studiować wszystko o atrybutach lepiej. Spróbował sam stanąć przed zadaniem, ale Żywiołak go pokonał. Ojciec spróbował zapomnieć o potworze, jednak sprawa nie dała mu wyjść z głowy, mimo wielu trudności. Starał się spokojnie opiekować Adasiem w jego dzieciństwie. Syn Atriego zaczął studiować statusy, ale nigdy nie dowiedział się o potwornym Żywiołaku. Atri zaczął szukać pomocy w mieście i znalazł Ciebie. Ale skąd hełm i zbroja? Z splądrowanych ruin i zamków uzyskał materiały, i stworzył zbroję oraz hełm.

UWAGA! To tylko moja teoria i chciałam się nią podzielić z wami. Trudniej jest pisać gdy ma się tylko jedną rękę do użytkowania a drugą ma się w gipsie. To mój pierwszy post.

Kiedy to wymyśliłam było więcej szczegółów ale nie chciało mi się pisać. DZIĘKI

fascynujące

Użytkownik
    piekna teoria czekamy na wiecej, wcale nie zabrales mi 30sec z zycia

Uprawnienia