Zobacz wyniki ankiety: Czy potwierdzasz, że błąd istnieje?

Głosujących
6. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, potwierdzam, że błąd istnieje (również się z tym spotkałem)

    4 66.67%
  • Nie, nigdy nie miałem tego błędu, a sprawdzałem warunki jego wystąpienia

    0 0%
  • Nie zwracałem uwagi/Nie jestem w stanie sprawdzić

    0 0%
  • Według mnie to nie jest błąd gry

    2 33.33%
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: [P2] obrona TOP 15

  1. #1
    lejdis
    Konto usunięte

    [P2] obrona TOP 15

    Już kiedyś pisałam o durnocie systemu obrony TOP. Wtedy po wbiciu postacią kluczowego poziomu z 49 na 50, oraz z 39 na 40 w ciągu pół minuty ( w jednym przypadku) oraz 3 minut ( w drugim przypadku) automat łapał postać na arenie. Jak w tym czasie pozmieniać eq, zdolki, gemy oraz poprawić skrypt ( bo były to walki auto) ? To jest p[o prostu niemożliwe.

    Dziś miałam coś podobnego, wchodzę sobie na mapkę z trującym wężem i od razu mnie ktoś łapie. Najfajniejsze że nic nie mogę zrobić, bo wydarzyło się to w czasie ładowania animacji z wężem. Więc strona się co sekundę odświeża i tylko drga cały czas, absolutnie nic nie można zrobić nawet przypisać profilu do walki na tym środkowym okienku czy też zmienić aktualnego na jakiś inny tam po prawej stronie. Postać była nie zapisana, więc albo niech nie łapie albo da coś zrobić.

    40 pkt ranku poszło się .....

    Czy nie można tego chorego systemu poprawić albo zupełnie tego znieść ? Nie dziwię się że trzeba ludzi zmuszać do walk skoro to jest aż tak niedopracowane że niewielu chce walczyć. Zero bonifikat, nagrody za aktywność tylko dla tych co sobie je kupują blokując poziom, ale dla reszty figa z makiem. A reszta to same kary, przymusowe walki w trakcie wymianek, handlu, sekundy po wbiciu poziomu, itd

  2. #2
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Cytat Napisał lejdis Zobacz post

    Dziś miałam coś podobnego, wchodzę sobie na mapkę z trującym wężem i od razu mnie ktoś łapie. Najfajniejsze że nic nie mogę zrobić, bo wydarzyło się to w czasie ładowania animacji z wężem. Więc strona się co sekundę odświeża i tylko drga cały czas, absolutnie nic nie można zrobić nawet przypisać profilu do walki na tym środkowym okienku czy też zmienić aktualnego na jakiś inny tam po prawej stronie. Postać była nie zapisana, więc albo niech nie łapie albo da coś zrobić.
    Wystarczy kliknąć F5 (sekunda) i dalej możesz się przygotowywać. O Ile skrypt z 39 na 40 wiele się nie zmienia, to z 49 na 50 faktycznie trochę trzeba zmienić.
    Eq i gemy to kwestia 20-30 sekund. Jak ktoś chce i ma wszystko (zrzucone eq) na jednej postaci to da się przygotować ale zgadzam się, przynajmniej na godzinę system powinien nas wypisać - tak jak byśmy stoczyli walkę będąc na wyzwaniu.

    To bardziej propozycja niż błąd.

  3. #3
    lejdis
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Fannindel Zobacz post
    Wystarczy kliknąć F5 (sekunda) i dalej możesz się przygotowywać.
    To tutaj się zaskoczę, Ameryki żeś nie odkrył. Testowałeś to może w praktyce ? Bo ja klikałam F5 i inne sposoby odświeżania i nic nie pomagało. Z tego co mogę stwierdzić to nałożyły się na siebie 2 zdarzenia blokujące i jedno przez drugie nie mogło się przebić. Ramka z walką przykryła wszystko, ale w tle próbowała się załadować animacja powitalna z wężem, która pojawia się po wejściu na mapkę, a która blokuje również wszystko inne. Odświeżanie nic nie pomagało, bo cały czas kręciło się kółeczko na przeglądarce, nic nie można było wybrać.
    I po szybkim poddaniu walki do której zostałam zmuszona wbić na złym profilu, animacja wreszcie sie załadowała, pokazał się wąż i ziele i można było dopiero wtedy coś zrobić.

    Wygląda na to że gra nie ma żadnych zabezpieczeń w takich sytuacjach i jedno zdarzenie nie blokuje drugiego. Bo wejściu na mapkę postać jest w stanie klepsydry, nic nie można z nią zrobić, dopóki animacja się nie przewinie do końca. Więc powinna być blokada żeby również nie można było takiej postaci atakować. A takiego zabezpieczenia nie ma niestety.


    ed: i do tego późniejszego, tak system nas oczywiście wypisuje po wbiciu poziomu, ale to nie przeszkadza w niczym złapać nas kilkanaście sekund potem w obronie TOP. I to jest właśnie szczyt głupoty
    Ostatnio edytowane przez lejdis ; 02-01-2019 o 23:31

  4. #4
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Tak, testowałem. Jeśli dobrze rozumiem to dzieję się tak również jeśli zaatakujemy kogoś na arenie (automatycznie) skończy się walka, nie zamykając okna wyniku otworzymy arenę i ponownie zaatakujemy - nie będziemy mogli wybrać profili (a przynajmniej ja czasami tak mam). Zawsze F5 mi pomagało. A to że kręciło się kółeczko i strona nie chciała się załadować to już raczej twój problem z internetem a nie z grą. A skoro "nic nie można było wybrać" - jak napisałaś, to w jaki sposób się poddałaś?

  5. #5
    Kiedyś kiedyś zdarzyło mi się coś takiego również po wejściu na lokację z wężem. I tak, f5 nie pomaga, bo uruchamia ponownie scenkę. To trochę inna sytuacja od walki bez zamknięcia podsumowania poprzedniej. W ciągu 60 s próbowałam wtedy kilkakrotnie f5 oraz ustawiania strzałkami profilu z listy - nic nie pomogło.

  6. #6
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał lejdis Zobacz post
    Wygląda na to że gra nie ma żadnych zabezpieczeń w takich sytuacjach i jedno zdarzenie nie blokuje drugiego. Bo wejściu na mapkę postać jest w stanie klepsydry, nic nie można z nią zrobić, dopóki animacja się nie przewinie do końca. Więc powinna być blokada żeby również nie można było takiej postaci atakować. A takiego zabezpieczenia nie ma niestety.
    Akurat jest taka blokada, przecież np. podczas dialogu z bossem nie da się zostać zaatakowanym na arenie. Istnieją 2 typy klepsydr.
    Ostatnio edytowane przez Kim Chi ; 03-01-2019 o 03:27

  7. #7
    lejdis
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Fannindel Zobacz post
    Tak, testowałem. Jeśli dobrze rozumiem to dzieję się tak również jeśli zaatakujemy kogoś na arenie (automatycznie) skończy się walka, nie zamykając okna wyniku otworzymy arenę i ponownie zaatakujemy - nie będziemy mogli wybrać profili (a przynajmniej ja czasami tak mam). Zawsze F5 mi pomagało. A to że kręciło się kółeczko i strona nie chciała się załadować to już raczej twój problem z internetem a nie z grą. A skoro "nic nie można było wybrać" - jak napisałaś, to w jaki sposób się poddałaś?
    ciekawe w jaki sposób testowałeś ? Z dokładnościa co do sekundy wchodziłęś na mapki z animacjami i atakowałeś się w tym czasie sam na arence ?

    Przy zwykłym wejsciu w czasie animacji da sie zmienić profil, próbowałam teraz zarówno na wężu jak i na gomezie. W tamtej sytuacji oba zdarzenia (scenka oraz okienko walki) ewidentnie się gryzły i blokowały zrobienie czegokolwiek. Oczywiscie można było próbowac najechać na okienko zmiany profilu czy tez wyboru, ale już kliknięcię i zmiana się nie udawała, bo w tym czasie włączało się krecenie strony i itp. Nie było to permanentne, bardziej jakies interwały: sekunda spokoju, ja próbuję zmienić profil, potem scenka próbuje się przebić 2-3 sekundy kręcenia, potem znowu na sekunde spokój i dalej od nowa przez całe 60s. Nie dało się nic zmienić bo blokowana i co chwilę włączajaca sie scenka uniemozliwiała to, żadne F5 nie pomagały.

    Po wejsciu w tryb walki, wygladało że jest ok, próby włączenia się animacji ustały, więc udało się poddać.

    Przypomina to nieco próbę zmiany profilu w czasie korzystania z tp, kilka razy zmieniałam to, a kiedy lądowałam na nowej lokacji profil był sprzed zmian. Tylko że tam dało się kogo ponownie ustawić, a wczoraj ja nie miałam żadnej szansy.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •