Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Rezydencja Św. Mikołaja: Poddasze

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2011
    Postów
    415

    Rezydencja Św. Mikołaja: Poddasze

    Nazwa:  Rezydencja Św. Mikołaja Poddasze.png
Wyświetleń: 1079
Rozmiar:  72.3 KB

    Muzyka w lokacji:
    Powiązane lokacje:

    Legenda:
    Ostatnio edytowane przez Łukasz ; 24-12-2021 o 10:41

  2. #2
    Użytkownik Avatar kordian
    Dołączył
    25-09-2016
    Postów
    67
    w tym roku pojawiła się tu jakaś kartka do odczytania, proszę zaktualizować

  3. #3
    I do tego bardzo ciekawa kartka
    Le tits now

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Cytat Napisał Pomięta kartka
    24.12.2020 r.

    Cholera, nie przeszłam próby. Chyba naprawdę jestem do kitu, tak jak mówiła moja matka!
    Zebrałam wszystkie trzy klucze, drzwi się otworzyły, a tu nagle coś takiego. Co to był za stwór? Do teraz pamiętam jego ślepia.
    Miałam tyle szczęścia, że udało mi się jakoś stamtąd wydostać, opuścić mury Scythe i ruszyć w góry – bałam się spojrzeć za siebie w obawie, że to dziwne, strasznookie licho za mną leci. Co to w ogóle było? Wiedziałam, że na Próbie Potencjału można spotkać naprawdę wszystko, ale TO?! Czterooki, uskrzydlony stwór złożony z kości i rozkładającego się mięsa, w dodatku dzierżący w swoich szponach czaszki – pewnie szykował się i na moją!
    Udało mi się podczepić pod jakiś latający wehikuł z dziwnymi końmi prowadzony przez grubego kolesia w czerwonym wdzianku. Mam nadzieje, że nie trafiłam z deszczu pod rynnę. Co za koszmar.
    Chyba dolecieliśmy do jego domu – staruch zszedł w dół góry a ja schowałam się na poddaszu. Długo tu nie zabawię – siedzę tu i boję się zamknąć oczy w obawie, że gdy je otworzę, ON BĘDZIE STAŁ PRZEDE MNĄ.

    [W tym miejscu kartka jest oderwana, dalej ani na odwrocie nie ma żadnego tekstu]
    Dziwne tylko, że jest datowana na 2020 rok. Tak ma być czy to błąd?

  5. #5
    Jeśli przypomnisz sobie z podstawówki schemat pisania pamiętnika to raczej zauważysz analogię pomiędzy wzorem a zamieszczonym przez ciebie tekstem.
    Raczej nie jest czymś nienormalnym, że można przeczytać kartkę z pamiętnika z datą wcześniejszą niż aktualna, imo żaden błąd
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Twoim tokiem rozumowania ta kartka powstała rok temu, przyjmując taką interpretację te informacje mogą być mocno nieaktualne. Dodatkowo rok czekania na odczytanie takiej kartki? Dla mnie jest to wszystko wątpliwe, ale w mfo3 jest wszystko możliwe więc tego ostatecznie nie wykluczam.

  7. #7
    Użytkownik Avatar Stara Gwardia
    Dołączył
    16-02-2020
    Postów
    579
    Data nie została zaktualizowana. Przepraszamy, pozdrawiamy i bez odbioru

  8. #8
    Użytkownik Avatar kordian
    Dołączył
    25-09-2016
    Postów
    67
    jako że na poddasze mozna wejsc tylko raz w roku to normalne ze lezala tam rok, mozna jedynie sie przyczepic do dnia 24, bo rok temu akurat 24 sie tam bylo i nie bylo kartki, faktycznie jakis blad jest

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •