Zobacz wyniki ankiety: Czy uważasz, że ta zmiana jest potrzebna?

Głosujących
11. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    8 72.73%
  • Nie

    0 0%
  • Nie mam zdania

    3 27.27%
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Propozycja dotycząca pyłów iluzji

  1. #1
    Antybristlerka
    Konto usunięte

    Propozycja dotycząca pyłów iluzji

    Proponuję, aby przed skończeniem działania aktualnego pyłu nie dało się użyć innego pyłu (z wyjątkiem olbrzym, karzeł, zjawa).

    Aktualnie można przez pomyłkę przy rozpakowywaniu prezentów nieco sobie nabroić

  2. #2
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,034
    Cytat Napisał Antybristler I Zobacz post
    Proponuję, aby przed skończeniem działania aktualnego pyłu nie dało się użyć innego pyłu (z wyjątkiem olbrzym, karzeł, zjawa).

    Aktualnie można przez pomyłkę przy rozpakowywaniu prezentów nieco sobie nabroić
    Olbrzym, karzeł i zjawa to nie pyły, poza tym jestem raczej za tym, by było ostrzeżenie o trwaniu innego pyłu i wymóg potwierdzenia. Wiem, że niby jest pył oczyszczający, jak chcemy zmienić wygląd, ale on usuwa również zjawę, olbrzyma i karła.

  3. #3
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Potwierdzenie użycia mogłoby być, sam przypadkiem zużyłem pył przy otwieraniu prezentów, bo suwak w widgecie po użyciu prezentu sam się przesunął.

  4. #4
    Użytkownik Avatar Lokithor
    Dołączył
    09-08-2013
    Postów
    209
    i jeszcze przydałoby sie tak jak z chowancami żeby można było wyłaczyc bo czas leci jak nie gramy i jesteśmy wylogowani chyba że czegoś nie wiem

  5. #5
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Lokithor Zobacz post
    i jeszcze przydałoby sie tak jak z chowancami żeby można było wyłaczyc bo czas leci jak nie gramy i jesteśmy wylogowani chyba że czegoś nie wiem
    Da się wyłączyć klikając aktywację ponownie, poza tym chowańców nie tracisz po użyciu.

  6. #6
    Użytkownik Avatar Lokithor
    Dołączył
    09-08-2013
    Postów
    209
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    Da się wyłączyć klikając aktywację ponownie, poza tym chowańców nie tracisz po użyciu.
    mi nie chodzi o chowance tylko żeby z pyłami tak było zrobione ze da sie wyłaczyc

  7. #7
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,034
    Cytat Napisał Lokithor Zobacz post
    mi nie chodzi o chowance tylko żeby z pyłami tak było zrobione ze da sie wyłaczyc
    To by było bez sensu. 24-godzinny pyłek wtedy starczałby na cały event.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •