Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Limity walk manu i auto.

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    925

    Limity walk manu i auto.

    Witam proponuje aby zwiększyć limit z 3 walk na 5 walk. Obecne limity troszkę za bardzo przeżarło pvp i jest coraz mniej ludzi do pvp.
    Korzyści: więcej żetonów,więcej walk .
    Wady: Wiem, że niektórzy ludzie nie lubią walk za często .

  2. #2
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    To przy okazji można zmniejszyć mnożnik straty i zysku punktów w przypadku różnicy rankingu. Strata 50 ranku przez pocisk fortuny albo hitera nie jest zbyt uczciwa...

  3. #3
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    To nie ożywi pvp, ale w sumie może wejść.

  4. #4
    Cytat Napisał GoldenkoPL Zobacz post
    To nie ożywi pvp, ale w sumie może wejść.
    Nie ożywi, bo pvp żyje jak najbardziej, to tvt zdechło. Mogłoby wejść zależnie od ranq na limicie, a na niższych lvlach w formie zaproponowanej przez Kamillo, powód prosty, na takim 30 lvlu walczy z pięć osób na krzyż, tak samo jak od złota w górę na 65. Natomiast na niskich rankingach w okolicy 65 zmiana jest niepotrzebna, z moim 300+ rankingu auto mam na arenie stabilnie 10 osób, 30 walk na tydzień z samej areny to dość, zakładając że nie spadnę ani nie podskoczę w rankingu i nie "odblokuję" nikogo nowego

    // wróć, teraz na arenie tylko 4 osoby, to pewnie kwestia pory dnia lub tego że za godzinę święta, ale wolę zaznaczyć niż później się tłumaczyć

    //// 8 osób, nie cytujcie liczb, mają jedynie pokazywać trend
    Ostatnio edytowane przez Lisu aka wróciłem ; 24-12-2018 o 00:19

  5. #5
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Ja mam cały czas 0,0. Zablokowanie możliwości walczenia pvp dla 65+ to było zabójstwo pvp. Przynajmniej dla mnie.

  6. #6
    Antybristlerka
    Konto usunięte
    Błagam, nie róbcie tego. Ja na przykład jestem słaby i wolę przegrać 3 walki z tą samą osobą, a nie 5.

  7. #7
    Moderator Avatar EneDueRabe
    Dołączył
    27-12-2016
    Postów
    671
    Cytat Napisał Antybristler I Zobacz post
    Błagam, nie róbcie tego. Ja na przykład jestem słaby i wolę przegrać 3 walki z tą samą osobą, a nie 5.
    Przecież top 15 zapisuje cie w ciągu dnia tylko na 3 walki co godzine. A jeżeli nie jesteś w obronie top 15 to kto każe ci walczyć 5 walk?

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    925
    Up

  9. #9
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Będzie coś robione w tym kierunku? Albo niech przynajmniej metoda odblokowywania limitu działała na następne 3 walki, w sensie:

    3 walki z gracz x -> 10 walk z innymi graczami -> odblokowuje dostęp do 3 walk z gracz x (obecnie odblokowuje na 1 walkę).

  10. #10
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    602
    Ja bym zrobił tak by zadowolić wszystkich. Zostawić 3 walki na postać a zmienić na 6 walk z tym samym użytkownikiem.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •