Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 30

Temat: Arena Podziemnych Walk (Gustaw Rapier)

  1. #16
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    Byłeś magiem, to nie pudłowałeś.
    + jako mag masz naturalnie większy base dmg.
    Jak jesteś wojem, to Rapier rzadziej trafia. Nie rozumiem argumentu "byłeś magiem".

  2. #17
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,034
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Jak jesteś wojem, to Rapier rzadziej trafia. Nie rozumiem argumentu "byłeś magiem".
    Chodzi mi o to, że woj musi trafić 2 razy pod rząd na dublu, co jest losowe. Mag, jak sobie przypilnuje many, to trafi na 100%.

  3. #18
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    Chodzi mi o to, że woj musi trafić 2 razy pod rząd na dublu, co jest losowe. Mag, jak sobie przypilnuje many, to trafi na 100%.
    No tak bo szansa na chybienie na dublu 2 hitów z rzędu, na którym dobijasz rapiera jest tak duża, że esq nie chybiła ani razu, a ice axe 2 razy xD i na pewno było to przy dobijaniu.

  4. #19
    Antybristlerka
    Konto usunięte
    Co do trudności Wrednego Gremlina można się kłócić, bo jest tylko na evencie i nie każdy zdąży się przygotować. Natomiast Gustaw jest cały czas, a ponadto arena devos jest nieobowiązkowa. Właśnie jej celem było danie graczom wyzwania, żeby nie pokonali bossów w jeden dzień i narzekali na brak Nordii Ponadto boss się nie skaluje, więc będzie go można łatwo ubić przy następnym upku

  5. #20
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    https://mfo3.pl/r/ba55a5b34

    Tak zdecydowanie ten boss wymaga nerfów. Temat chyba do zamknięcia. Czekam na dalsze tematy o tym, że Szalony Mike, Tempus, Zack i jednooki są za ciężcy

  6. #21
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    nie będą wprowadzane żadne zmiany

  7. #22
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,034
    Tak z ciekawości, pokonał go ktoś, nie zabijając na dublu? Jeśli tak, to prosiłbym o raport.

  8. #23
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    https://mfo3.pl/r/b656e6d2e

    Z tym raportem wiąże się również ciekawa historia

  9. #24
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,034
    Cytat Napisał GoldenkoPL Zobacz post
    https://mfo3.pl/r/ba55a5b34

    Tak zdecydowanie ten boss wymaga nerfów. Temat chyba do zamknięcia. Czekam na dalsze tematy o tym, że Szalony Mike, Tempus, Zack i jednooki są za ciężcy
    Patrzysz na to wszystko tylko pod kątem zwycięskich raportów. To tak, jakby denol nie znerfił wrednego, tylko powiedział "wredny jest dobrze zbalansowany od początku, patrzcie, ludzie go pokonują, nieważne, że z 90% walk była przegrana, nie trzeba go nerfić".

    Tu nie chodzi o to, że jest ciężki. Walka z nim jest długa, a pod koniec musisz mieć dubla i trafić 2 razy. Owszem, do wykonania, ale wnerwia, bić go przez pół godziny, żeby pod koniec rng się na ciebie obraziło.

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał GoldenkoPL Zobacz post
    https://mfo3.pl/r/b656e6d2e

    Z tym raportem wiąże się również ciekawa historia
    O, dzięki wielkie

  10. #25
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    Tak z ciekawości, pokonał go ktoś, nie zabijając na dublu? Jeśli tak, to prosiłbym o raport.
    Tak ja na kilku postaciach(2 skasowane)

  11. #26
    Vamino
    Konto usunięte
    Nikt nie każe go ubijać teraz. Po wejściu Nordii nie dość, że otrzyma się o wiele więcej doświadczenia, co będzie plusem przy expieniu, to jeszcze boss nie skaluje się z poziomem, co oznacza, że można pokonać go łatwiej na wyższym poziomie. Pragnę przypomnieć, że Vanitas pokonał Berserkera na 63 poziomie, co oznacza, że musiał przebrnąć przez Gustawa Rapiera na 63 bądź niższym poziomie, co oznacza, że na 65 jest łatwiejszy. Nie wymaga nerfów.

  12. #27
    Użytkownik Avatar Enilam
    Dołączył
    13-10-2013
    Postów
    63
    Na tego bossa potrzeba tylko dobrego eq czarciego z 200 lucka i farta kiedy będziemy go dobijać na dublu cała filozofia. Jeśli nie masz czarciego eq dobrego to nawet nie masz co do niego startować. Na nie

  13. #28
    Tak z ciekawości, pokonał go ktoś, nie zabijając na dublu? Jeśli tak, to prosiłbym o raport.
    Zabicie bez dubla było testowane na ~+6 eq i 66lv.
    Furtkę z zabiciem na tym zostawiłem, bo tak jak piszesz ta walka potrafi być wyczerpująca. Zawsze mógł uzywac zamiast tego eliksiru na 20% hp

  14. #29
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,034
    Cytat Napisał MasterOfPuppets Zobacz post
    Zabicie bez dubla było testowane na ~+6 eq i 66lv.
    Furtkę z zabiciem na tym zostawiłem, bo tak jak piszesz ta walka potrafi być wyczerpująca. Zawsze mógł uzywac zamiast tego eliksiru na 20% hp
    Dzięki za odpowiedź, ale już go zabiłem, myślałem, że ta losowa i oparta na zasadzie "ubij, lub się poddaj", "furtka" jest domyślnym sposobem bicia go, ale skoro nie, to całkiem wporzo boss.

  15. #30
    Antybristlerka
    Konto usunięte
    Pamiętam, że ja na starym antku go normalnie ubiłem, po bardzo wielu próbach. Chyba tylko mimica bardziej nie cierpię.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •