Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Odnośnie obserwowania walk w czasie rzeczywistym.

  1. #1

    Odnośnie obserwowania walk w czasie rzeczywistym.

    Dziś na kg siedziałem sobie na widowni i oglądałem walki, w pewnym momencie w walce znalazła się jedna osoba również z widowni, zwykła walka arenowa, która różniła się od innych tym, że mogłem ją oglądać. https://mfo3.pl/r/b8b7d4bca <- ta walka. I tutaj moje pytanie, czy jest to błąd? Wnioskuję, że arena kg nie dzieli graczy na uczestników i widzów w kontekście oglądania walk, tj. na tej mapie można oglądać każdą walkę, łopatologicznie mówiąc na tej lokacji pojawia się guzik "oglądaj", na innych nie.

    Jeśli jest to błąd i nie powinienem mieć możliwości oglądania tej walki proszę o przeniesienie tematu do działu błędów, jeśli nie to do propozycji.

    //piętro niżej zbędne bo już jest taka propozycja


    Propozycja jest dość prosta, zezwolenie na oglądanie każdej walki w czasie rzeczywistym niezależnie od miejsca jej się obywania. Głównym argumentem jest tutaj "dlaczego nie?", taka opcja w grze już istnieje, nie jest więc trudna do wprowadzenia, a przy tym jest obiektywnie nieszkodliwa i subiektywnie bardzo przyjemna, otwiera możliwości kibicowania nie tylko przy okazji dwóch eventów i działa trochę jak mecze na żywo, można obejrzeć powtórkę, ale na żywo są większe emocje. Minusów zmiany w zasadzie nie widzę, chyba że temat widoczności many, który był już wielokrotnie poruszany, można zasłonić, ustawić dla obserwujących stałą wartość, lub cokolwiek, to też nie jest trudne do wprowadzenia.
    Ostatnio edytowane przez Lisu aka wróciłem ; 21-12-2018 o 00:32

  2. #2
    Bardzo dobry pomysł

  3. #3
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Jeśli to błąd to nie da się go naprawić no chyba że wprowadzić zakaz atakowania na tej mapie ale wtedy będą tam siedzieć osoby i trzymać ranking.
    A no i może być wtedy błąd że nie będą mogły się łapać osoby uczestniczące w evencie.

    Jeśli chodzi o propozycję obserwowania gdziekolwiek walk to jak najbardziej na tak.

  4. #4
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    602
    Kurka już widzę kilka takich samych propozycji na forum, fajnie było by jakby weszło no ale na razie nic nie zapowiada, że wejdzie :/

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •