Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: [Questy] Czy da się otworzyc wszystkie drzwi bez bycia w kązdym dniu?

  1. #1
    Believer
    Konto usunięte

    [Questy] Czy da się otworzyc wszystkie drzwi bez bycia w kązdym dniu?

    Nazwa questa: Uwolnić posiadłość i wioskę mikołaja od Gremlinów

    Opis problemu:
    Witam, miałem długą przerwę spowodowaną naprawą komputera, mam pytanie otóz czy da się owtorzyc wszystkie drzwi bez bycia w każdym dniu? Bo jak widzicie z powodu przyczyn prywatnych nie mogłem być :/

  2. #2
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Możesz otworzyć drzwi z poprzednich dni jedynie przy kupnie klucza specjalnego za punkty MF

  3. #3
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał xani Zobacz post
    Możesz otworzyć drzwi z poprzednich dni jedynie przy kupnie klucza specjalnego za punkty MF
    A skąd taki wziąć?

  4. #4
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    A skąd taki wziąć?
    Jeśli opuścisz dzień w kalendarzu to przy rozmowie z wrednym zaoferuje on klucz. 1-szy jest za 5 MF, nie wiem za ile kolejne, ale są droższe.

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    14
    A czy jeśli nie otworzy się np. jednego pokoju to czy to ma wpływ na event lub jakieś inne rzeczy?

  6. #6
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Czakuś Zobacz post
    A czy jeśli nie otworzy się np. jednego pokoju to czy to ma wpływ na event lub jakieś inne rzeczy?
    Drobny ma, a mianowicie zakończyć pierzwszą część eventu będziesz mógł dopiero o 19 godzinie, 24.12. Zbierając klucze, zrobić to możesz 19 godzin wcześniej.

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    14
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    Drobny ma, a mianowicie zakończyć pierzwszą część eventu będziesz mógł dopiero o 19 godzinie, 24.12. Zbierając klucze, zrobić to możesz 19 godzin wcześniej.
    A to jaki ten "dropny" wpływ ma na ten event jeśli nie będzie się miało kilku pokoi odwiedzonych?

  8. #8
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Czakuś Zobacz post
    A to jaki ten "dropny" wpływ ma na ten event jeśli nie będzie się miało kilku pokoi odwiedzonych?
    No taki, że drugą część eventu zaczniesz 24.12. O 19:00...

  9. #9
    Tester Avatar Denol
    Dołączył
    24-03-2013
    Postów
    4,641
    Cytuje z Aktualności
    "dla otrzymania nagrody głównej zalecane rozpoczęcie 1 grudnia i codzienna aktywność do 24 grudnia"

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    14
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    No taki, że drugą część eventu zaczniesz 24.12. O 19:00...
    Aaa.. teraz rozumiem, bo źle przeczytałem, ale wracając to czyli jak drugą część eventu te osoby, które nie miały kilku pokoi otworzonych zaczną dopiero o 19 to dużo stracą od tych co wszystkie pokoje miały otworzone, jeśli chodzi o tą drugą część eventu?

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •