Zobacz wyniki ankiety: Czy potwierdzasz, że błąd istnieje?

Głosujących
3. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, potwierdzam, że błąd istnieje (również się z tym spotkałem)

    1 33.33%
  • Nie, nigdy nie miałem tego błędu, a sprawdzałem warunki jego wystąpienia

    0 0%
  • Nie zwracałem uwagi/Nie jestem w stanie sprawdzić

    2 66.67%
  • Według mnie to nie jest błąd gry

    0 0%
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: [P3] Klucze na evencie

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    24-01-2013
    Postów
    1

    [P3] Klucze na evencie

    Z tego co powiedział Duch Obecnych Świąt, "jeśli nie wykorzystasz go (klucza) w dniu, w którym go zdobyłeś - obraca się w pył."

    Problem polega na tym, że wczoraj zapomniałem otworzyć trzeciego pokoju, a klucz jak był, tak został w moim ekwipunku. Choć powinienem go stracić, został i mogłem otworzyć nim czwarte drzwi. Wszystko fajnie do momentu, kiedy Wredny Gremlin dał mi następną możliwość zdobycia klucza i znowu mam na zapas dodatkowy klucz, którego tym razem nie jestem w stanie w ogóle użyć na żadnych drzwiach. Nie mogę też z tego powodu kupić klucza na zaległe drzwi, bo Gremlin czeka aż wykorzystam klucze które póki co mam.

    Da się to obejść w ten sposób że jutro otworzę następne drzwi ale nie spytam o zagadkę, ale tak czy tak wydaje się że to nie jest poprawne działanie systemu.

  2. #2
    Tak ma być, to nie błąd. Nie da się zrobić by przedmioty automatycznie o północy znikały. Jedynie co to można poprawić tekst który wypowiada duch by nie wprowadzał w błąd.

  3. #3
    Super Moderator
    Dołączył
    05-03-2012
    Postów
    2,709
    Faktycznie dialog jest przestarzały, na początku miało tak być. Nie da się tego zbugowac z tego względu, ze numery drzwi są na sztywno przypisane do dat.

  4. #4
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,729
    Można jeszcze ewentualnie wyłączyć możliwość wzięcia zagadki/walki, gdy się otworzyło już dzisiejsze drzwi kluczem z poprzedniego dnia.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •