Strona 8 z 10 PierwszyPierwszy ... 678910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 106 do 120 z 150

Temat: Złośliwy Gremlin (NERF)

  1. #106
    Skuzz
    Konto usunięte
    To, że trzeba trzeba mieć na względzie każda ewentualność? Nie walczyć na low hp starać się zachować ilość many która pozwoli Ci się podleczyć gdy nałoży blokadę itemów. To jest zapobiegliwość czyli myślenie w walce stestuj może pomoże Ci wygrać

  2. #107
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Akurat ja nie mam z nim problemów, bo nie biję tego, skoro nie trzeba. Czemu myślisz, ze każdy kto krytykuje bossa ma z nim problemy?
    https://gyazo.com/d712808978f8b9fa85ec2f1d97813482

  3. #108
    Skuzz
    Konto usunięte
    Specjalnie to zrobiłem obejrzyj sobie swój ostatni raport z walki i odpowiedz mi jeszcze raz czy mimo tego że wszystko może Ci wejść randomowo nie wymaga myślenia we walce

  4. #109
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2011
    Postów
    415
    Gremlin jest źle zrobiony, próbowałem go pokonać wiele razy ale ani razu się nie udało, poszło sporo miksów i czasu a walki z nim są irytujące, nie każdy ma szansę z nim wygrać. A to że devos jest 4 lata to nie znaczy ze kazdy gra przez ten czas i uzbierał full eq +6.

  5. #110
    PolskixRycerz
    Konto usunięte
    Wy chyba macie serio ciężkie myślenie Nie każdy ma eq wyfruwane na +5 i więcej, a miniboss jest mega losowy. Mozesz se go bic 10 minut, wysrasz wszystkie mikstury, a tu nagle padasz, bo jego losowość cie zabiła bez jakichś większych problemów. Jest z nim problem. On nie powinien byc az tak losowy, niestety taka prawda, ale Ci którzy piszą, że łatwy, to spróbujcie go zabić w max +2 eq które i tak jest nieczyste z jakimś syfem gemami a nie na 2 poziom, bo takie wymaxowane to 2kk kosztuje, bo na pewno ktos tyle w tej grze nosi ze sobie od reki kupi) No chyba ze Ci z elity. Jasne jest to, ze jesli graczom, WIEKSZOSCI graczom cos sie nie podoba, to powinno to zostac zmienione albo chociaz to zmienic tak aby potworek byl tak samo ciezki, ale nie az tak losowy jak jest obecnie. Przeciez chyba istnieje tu demokracja, chyba ze cos pomylilem i tu tylko liczy sie zdanie tych tam wyzej ktorzy sobie sami moga nasikac na czolo a i tak ktos im to wytrze. Jedyne co Wam napisac to oooooooooooooogromne brawa z powodu tego, ze jestescie najwiekszymi egoistami w tej grze - nie potraficie uszanowac zdania czyjegos albo i je nawet pomijacie, bo po co czytac wypociny randomow. Tyle na temat, szkoda gadac, przeciez i tak nikogo to nie interesuje, to po co to zmieniac skoro cos jest LATWE DLA KILKU OSOB a TRUDNE DLA KILKADZIESIECIU OSOB. Niech sie mecza. Bo przeciez jak Denol mi pisal: Po prostu nie umiesz walczyc tak jak inni ktorzy bol dupia o to aby go znerfic. Grac nie umiecie i tyle.
    Ehhh....

  6. #111
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    957
    Osoby wypowiadające się na forum niekoniecznie są większością. Przydałaby się jakaś ankieta w grze, "Czy Wredny Gremlin powinien zostać osłabiony", czy coś w tym stylu. Może osobna zakładka na ankiety jak w MFO2?

  7. #112
    musaraj
    Konto usunięte
    Jest petycja w Wiosce Św. Mikołaja

  8. #113
    Użytkownik Avatar Hydra
    Dołączył
    17-02-2013
    Postów
    319
    https://mfo3.pl/r/b847a1be3 drugie podejście, po zauważeniu mega błędu w skrypcie
    https://mfo3.pl/r/b70a5aa9f Hildzia trochę ciotowata, ale dała radę
    https://mfo3.pl/r/bcd87ac71 Ramcia op 1st try
    https://mfo3.pl/r/b35d11d19 3rd try, Ozonem modyfikowałem skrypt pod maga
    https://mfo3.pl/r/bad03e7cf mniej podejść auto niż wczorajszych manualnych C:

    Lustrem spróbowałem 3 razy, ale 176mdefa w bazie robi swoje, także odpuściłem.

    reasumując: sprzedam skrypty za 2kk. a tak serio to jest tak bardzo losowy, ze można na niego skrypt napisać.

    problemem tego minibossa w głównej mierze jest niezbalansowanie go na mniejsze poziomy niż aktualny docelowy, czyli 65lvl.
    Ostatnio edytowane przez Hydra ; 11-12-2018 o 03:15

  9. #114
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Cytat Napisał PolskixRycerz Zobacz post
    Ci którzy piszą, że łatwy, to spróbujcie go zabić w max +2 eq które i tak jest nieczyste z jakimś syfem gemami a nie na 2 poziom
    Uzbrojenie:
    Nazwa:  eq1.jpg
Wyświetleń: 282
Rozmiar:  22.0 KB
    Gemy to: 5x atak i 3x obrona oczywiście poziomu 1

    Raport z walki: KLIK
    Analiza z walki: KLIK
    Czas walki: niecałe 10 minut
    Liczba prób: 4 (raz przegrałem bo zapomniałem o naturalizacji i dałem bryze przy 1k hp lolz)

    Po tym "teście" stwierdzam że dla osób z zrobionym eq i gemami jest za łatwy, a dla osób bez eq jest w sam raz.
    Ktoś proponował żeby zrobić wersję easy i wersję hard, byłym za wprowadzeniem tego.

    A to że są osoby które biją go już nawet auto, potwierdza że nie jest za mocny.

  10. #115
    lejdis
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Fannindel Zobacz post

    Po tym "teście" stwierdzam że dla osób z zrobionym eq i gemami jest za łatwy, a dla osób bez eq jest w sam raz.
    Ktoś proponował żeby zrobić wersję easy i wersję hard, byłym za wprowadzeniem tego.

    A to że są osoby które biją go już nawet auto, potwierdza że nie jest za mocny.
    no rzeczywiście łatwy, 4 podejścia w każdym poszło kilkanaście różnych miksturek żeby w końcu te 3 dostać z powrotem. A mi się do tej pory wydawało że mini są przede wszystkim po to żeby na nich zarabiać a nie dopłacać, dzięki za uświadomienie

  11. #116
    Kim Chi
    Konto usunięte
    I poświęcił 27 minut na wszystkie walki...
    Pierwsza walka rozpoczęta o 00:07:52, ostatnia skończona o 00:38:37. Ponad pół godziny zmarnowane i nawet drop z walk się nie zwrócił

  12. #117
    Falafel
    Konto usunięte
    problemem tego minibossa w głównej mierze jest niezbalansowanie go na mniejsze poziomy niż aktualny docelowy, czyli 65lvl.
    Jest zbalansowany na mniejsze lvl, tzn. 20,30,40 itd. ale na poziomach 39,47,49 itp to jest tragedia.

  13. #118
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Widzę że nie rozumiecie, napisał:
    "Ci którzy piszą, że łatwy, to spróbujcie go zabić w max +2 eq które i tak jest nieczyste z jakimś syfem gemami a nie na 2 poziom"

    No to spróbowałem, i jak widać - da się. A tym którym się "nie opłaca" i 27 minut walki to za dużo pozostaje dyktando.
    Skoro są gracze którzy zabijają go wielokrotnie i bez większych problemów to oznacza że się po prostu da, i to z wami jest coś nie tak.

  14. #119
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2012
    Postów
    606
    Cytat Napisał Fannindel Zobacz post
    Widzę że nie rozumiecie, napisał:
    "Ci którzy piszą, że łatwy, to spróbujcie go zabić w max +2 eq które i tak jest nieczyste z jakimś syfem gemami a nie na 2 poziom"

    No to spróbowałem, i jak widać - da się. A tym którym się "nie opłaca" i 27 minut walki to za dużo pozostaje dyktando.
    Skoro są gracze którzy zabijają go wielokrotnie i bez większych problemów to oznacza że się po prostu da, i to z wami jest coś nie tak.
    Denol go osłabił po raz kolejny i chyba jak go biłeś to był świeżo po nerfie.

  15. #120
    Tester Avatar Denol
    Dołączył
    24-03-2013
    Postów
    4,640
    Kolejne osłabienie jeszcze nie pojawiło się w grze więc bił przed nerfem.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •