Strona 7 z 10 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 105 z 150

Temat: Złośliwy Gremlin (NERF)

  1. #91
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    To RóBcIe ZaGaDkĘ oRtOgRaFiCzNą SkOrO wReDnY gReMlIn Za TrUdNy

    Tak poważnie to bossy, które wymagają dobrego rng suck. Jest ubijalny, ale nie powinien być ubijalny raz na 5 walk. Bo nawet znając taktykę z dobrym ubiorem można sobie paść przez rng.

    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    Zużyłeś swoje wszystkie mikstury, a i tak ledwo wygrałeś... nałożyłby sobie nietykalność na 1 turę i byś przegrał, więc raczej nie jest "spokojnie ubijalny".
    O to mi chodziło. Wycastowałem rng i wygranko.
    Ostatnio edytowane przez Nattat ; 09-12-2018 o 18:37

  2. #92
    Mam nadzieję że za ubijcie 24 wrednych dostanę kartę bo inaczej to jest wtopienie sporej ilości miksów bez żadnej nagrody. Jak nie dostanę to się zgodzę z powyższym

  3. #93
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Uzbrojenie:
    Nazwa:  eq.jpg
Wyświetleń: 291
Rozmiar:  22.6 KB
    Raport z walki: KLIK
    Analiza z walki: KLIK

    Wygrałem z wrednym wykorzystując:
    2x leczenie 3
    2x leczenie 2
    2x miks życia 2
    odnowienie 1
    odnowienie 2

    Rozpoczęcie walki: 22:57:29
    Zakończenie walki: 23:02:54
    Czas walki: 5:25
    Liczba prób: 1

    Faktycznie jest niesamowicie trudny, nie da się go zabić i trzeba stracić mnóstwo mikstur/czasu.

  4. #94
    Cytat Napisał Fannindel Zobacz post
    Uzbrojenie:
    Nazwa:  eq.jpg
Wyświetleń: 291
Rozmiar:  22.6 KB
    Raport z walki: KLIK
    Analiza z walki: KLIK

    Wygrałem z wrednym wykorzystując:
    2x leczenie 3
    2x leczenie 2
    2x miks życia 2
    odnowienie 1
    odnowienie 2

    Rozpoczęcie walki: 22:57:29
    Zakończenie walki: 23:02:54
    Czas walki: 5:25
    Liczba prób: 1

    Faktycznie jest niesamowicie trudny, nie da się go zabić i trzeba stracić mnóstwo mikstur/czasu.
    Aha, jedną walkę zarzucił i że "jest łatwy" XD

  5. #95
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    926
    Czasami jest łatwy a czasamie do nie pokania dziś 6 razy padałem dovavkhinem na nim i 1 raz kaidanem

  6. #96
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Cytat Napisał Kamillo Zobacz post
    Czasami jest łatwy a czasamie do nie pokania dziś 6 razy padałem dovavkhinem na nim i 1 raz kaidanem
    Po co powielacie ten sam temat kilka razy. Boss NIE jest trudny, lecz jego losowość. Niektórzy ubiją za 1 razem bo nie spami im statusami, a inni po kilka/naście prób zanim go ubiją bo nie będą mieli kolejek.

  7. #97
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Fannindel Zobacz post
    Uzbrojenie:
    Nazwa:  eq.jpg
Wyświetleń: 291
Rozmiar:  22.6 KB
    Raport z walki: KLIK
    Analiza z walki: KLIK

    Wygrałem z wrednym wykorzystując:
    2x leczenie 3
    2x leczenie 2
    2x miks życia 2
    odnowienie 1
    odnowienie 2

    Rozpoczęcie walki: 22:57:29
    Zakończenie walki: 23:02:54
    Czas walki: 5:25
    Liczba prób: 1

    Faktycznie jest niesamowicie trudny, nie da się go zabić i trzeba stracić mnóstwo mikstur/czasu.
    Idąc tą logiką, jeśli wydropisz kartę w pierwszej walce z potworkiem i więcej nie będziesz go bił, to szansa na kartę wynosi 100%.

  8. #98
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    A czemu narzekają CAŁY CZAS tylko pewne określone osoby?
    Dlaczego są osoby które po mimo tego że biją go codziennie to nie narzekają?
    Po prostu nie umiecie walczyć/ubrać się, powstał ten ortograficzny sprawdzian dla takich osób więc róbcie go, zamiast psuć zabawę innym.
    Nawet jeśli zdarzy się sytuacja masakrycznego spamu statusami, z tego co się dowiedziałem to w obecnym momencie trafia się 1 na 6 walk której "nie da się" wygrać. Więc następna próba powinna pójść lekko, a nie ma minibossa na którym nie ma przegranych więc chyba wszystko się zgadza?

  9. #99
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    957
    Cytat Napisał Fannindel Zobacz post
    Nazwa:  eq.jpg
Wyświetleń: 291
Rozmiar:  22.6 KB
    Faktycznie jest niesamowicie trudny, nie da się go zabić i trzeba stracić mnóstwo mikstur/czasu.
    Nie wiem czy wiesz, ale większość ludzi jednak nie posiada pełnego uzbrojenia +6

  10. #100
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533
    to powinno się lać na eq z eterni

  11. #101
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Cytat Napisał Luxferre Zobacz post
    Nie wiem czy wiesz, ale większość ludzi jednak nie posiada pełnego uzbrojenia +6
    Jak można nie mieć eq +6 po 4 latach devos? zresztą nie wiem czy zauważyłeś ale nie użyłem praktycznie nic w walce, a to oznacza że przy słabszym ekwipunku nadal byłaby możliwość zabicia tyle że z nieco większym użyciem mikstur.

  12. #102
    Skuzz
    Konto usunięte
    Pewnie moja wypowiedź zostanie opluta, ale osobiście uważam, że Wredny po nerfie jest za łatwy oczywiście chodzi mi o bicie go na Skuzzie. Wcześniej sklepanie tego niemiłego typka wymagało chociaż trochę myślenia dostosowania zdolności, odpowiedniego prowadzenia walki był jakimś wyzwaniem na tym evencie. Ale skoro tłum woli mieć wszystko na tacy to trudno

  13. #103
    Użytkownik
    Dołączył
    08-11-2018
    Postów
    11
    Cytat Napisał Fannindel Zobacz post
    Jak można nie mieć eq +6 po 4 latach devos? zresztą nie wiem czy zauważyłeś ale nie użyłem praktycznie nic w walce, a to oznacza że przy słabszym ekwipunku nadal byłaby możliwość zabicia tyle że z nieco większym użyciem mikstur.
    Jak można zakładać, że wszyscy gracze od 4 lat siedzą w Devos?

    Ja na przykład zacząłem grać mniej więcej w połowie tegorocznego eventu Haloween - nie mam wszystkich dostępnych umiejętności, większość ekwipunku jest na +0/+1. Na około 100 walk z wrednym najbliżej jego ubicia byłem gdy miał 1.5k / 7k hp i wtedy zarzucił paraliż + blokada przedmiotów no i pograne.
    Zawsze mi się wydawało, że eventy w grze robi się po to by nie tylko dać coś do roboty starym wyjadaczom ale też przyciągnąć nowych. A opinie wśród nowych graczy, z którymi mam kontakt to zazwyczaj "...szkoda nawet próbować", "dyktando i spadam".

    Może takie było założenie, żeby głównym motywem świątecznego eventu dla nowych graczy było ...dyktando

  14. #104
    Przytoczę wypowiedź Denola z testowego, bo zauważyłam to wcześniej ale sama nie miałam większego zamiaru bicia Gremlina więc jakoś nie reagowałam.
    Własnie ten bos ma być nieuczciwy i w niektórych walkach nie dawać szans na wygrana przez połączenie paraliż/zabieranie mp + blokada przedmiotów (kwestia tego aby nie zdarzało się to co walkę.
    I to jest błąd u podstawy. Jeżeli coś z góry nie daje ci szans na wygraną to to zniechęca. Szczególnie, jeśli trzeba z tym walczyć więcej, niż jeden raz(tutaj mamy wybór i dobra nasza, ale jeśli ktoś chce kartę i mu się nie poszczęści no to się namęczy). W dodatku jesteśmy na minus z miksturami bo wątpię, żeby się zwracały. To są główne wady tego bossa. On jest jak Zmora - tylko że ją trzeba pokonać raz na jednej postaci i oby nigdy więcej.

  15. #105
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Skuzz Zobacz post
    Pewnie moja wypowiedź zostanie opluta, ale osobiście uważam, że Wredny po nerfie jest za łatwy oczywiście chodzi mi o bicie go na Skuzzie. Wcześniej sklepanie tego niemiłego typka wymagało chociaż trochę myślenia dostosowania zdolności, odpowiedniego prowadzenia walki był jakimś wyzwaniem na tym evencie. Ale skoro tłum woli mieć wszystko na tacy to trudno
    Tu nie chodzi o to czy jest łatwy, czy trudny. Chodzi o losowość, przez którą można przegrać niezależnie od eq czy umiejętności. To taka Zmora, tyle że możesz bić ją codziennie i nic z tego nie mieć (ewentualnie za 24 ubicia może być karta - pewnie niewiele warta).
    Nie wiem co rozumiesz przez myślenie. W walce gdzie większość zależy od rng?

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •