Strona 7 z 15 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 105 z 225

Temat: Święta 2018

  1. #91
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533
    ile potrzeba fragmentów zabawki do prezentu?

  2. #92
    Cytat Napisał Squadron Zobacz post
    ile potrzeba fragmentów zabawki do prezentu?
    dowiesz się po 24 grudnia

  3. #93
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2011
    Postów
    370
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    Gracze: Potworki w devos są za ciężkie, błagamy, nie róbcie takich potworków więcej.
    Admini: Spk, potworki w devos rzeczywiście były za silne, w Nordii nie powtórzymy tego błędu.
    Gracze: Uff, to dobrze, kamień z...
    Admini: Patrzcie, jakie piękne potworki wam damy na event!
    Coś w tym jest, dlaczego mobki na innych eventach (dyniogłowi i zające) są tak proste do ubicia że można latać na autostatach, autoskrypcie i losowym eq i praktycznie nie da się paść na pojedynczych sztukach.
    Tutaj wprowadzili konieczność regularnego codziennego ich bicia a do tego dodali milion statusów żeby ktoś czasem nie mógł ich bić bezmyślnie.
    Serio, w jednej walce z mobkiem padającym na 3 strzały dostałem z 5 razy klątwą, podwójny drenaż, zatrucia i nie wiadomo co jeszcze. To niektóre mini są prostsze w biciu
    Ja rozumiem że trzeba dać ludziom wyzwanie jak muszą czekać 5 lat na upka ale przymuszanie przy okazji randomów do kombinowanie ze wszystkimi możliwymi statusami to przegięcie.
    W Nordii pewnie bez eq +6 nie będzie się dało bić żadnego mobka.

  4. #94
    Użytkownik Avatar Najlepszy
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    12
    A ja jestem ciekaw jak to jest z kartą wrednego gremlina?... Czy jest jakaś zwiększona szansa na wypadnięcie?

  5. #95
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał Najlepszy Zobacz post
    A ja jestem ciekaw jak to jest z kartą wrednego gremlina?... Czy jest jakaś zwiększona szansa na wypadnięcie?
    nie.

  6. #96
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    87
    na początku to nawet mi się podobało, z każdym dniem coraz bardziej mnie ten event wkur***. ja rozumiem, że jak gremliny to złośliwe/wredne/uprzykrzające życie... no ale trochę was poniosło. w tle leci zajebista muzyczka świątecznego eventu, a biegając po mapie jestem coraz bardziej sfrustrowany. ponad 10 miejsc respu globala? spoko, jak już sobie ogarnąłem trasę to pozmienialiście respy (mam nadzieje, że to nie będzie codziennie znowu coś innego...) odechciewa mi się bić ten upominek po tym jak odwala meksyk a jego mechanika jest tak nijaka, że coraz bardziej wierze w to, że rozdaje te statusy losowo. a podobno to gra dla dzieci

  7. #97
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Czervik Zobacz post
    na początku to nawet mi się podobało, z każdym dniem coraz bardziej mnie ten event wkur***. ja rozumiem, że jak gremliny to złośliwe/wredne/uprzykrzające życie... no ale trochę was poniosło. w tle leci zajebista muzyczka świątecznego eventu, a biegając po mapie jestem coraz bardziej sfrustrowany. ponad 10 miejsc respu globala? spoko, jak już sobie ogarnąłem trasę to pozmienialiście respy (mam nadzieje, że to nie będzie codziennie znowu coś innego...) odechciewa mi się bić ten upominek po tym jak odwala meksyk a jego mechanika jest tak nijaka, że coraz bardziej wierze w to, że rozdaje te statusy losowo. a podobno to gra dla dzieci
    Pełna zgoda w 100%

  8. #98
    Cytat Napisał Czervik Zobacz post
    na początku to nawet mi się podobało, z każdym dniem coraz bardziej mnie ten event wkur***. ja rozumiem, że jak gremliny to złośliwe/wredne/uprzykrzające życie... no ale trochę was poniosło. w tle leci zajebista muzyczka świątecznego eventu, a biegając po mapie jestem coraz bardziej sfrustrowany. ponad 10 miejsc respu globala? spoko, jak już sobie ogarnąłem trasę to pozmienialiście respy (mam nadzieje, że to nie będzie codziennie znowu coś innego...) odechciewa mi się bić ten upominek po tym jak odwala meksyk a jego mechanika jest tak nijaka, że coraz bardziej wierze w to, że rozdaje te statusy losowo. a podobno to gra dla dzieci
    ale wiesz, że event trwa dopiero 2 dni? Więc jak z każdym dniem, wtf

  9. #99
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał lilanna Zobacz post
    ale wiesz, że event trwa dopiero 2 dni? Więc jak z każdym dniem, wtf
    1 dzień dobry, 2 dzień słaby
    z każdym dniem coraz gorzej

  10. #100
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    958
    Od siebie jeszcze dodam propozycję, żeby chociaż na tym jednym evencie dać niewidoczne potwory. Nie dość, że trzeba łazić po mapie i czekać aż się zrespią, to jeszcze czekać aż się walka zaliczy, no i bicie ich w grupie można zepsuć przez klepsydrę

  11. #101
    Cytat Napisał herbatoholik Zobacz post
    1 dzień dobry, 2 dzień słaby
    z każdym dniem coraz gorzej
    to co to będzie 23 grudnia?

  12. #102
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    gorzej

  13. #103
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    958
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    żorżeta
    hulaka, na pewno, prószyć, gżegżółka, wpół do

  14. #104
    Użytkownik
    Dołączył
    06-03-2016
    Postów
    39
    O co chodzi z podpisywaniem tej petycji o usunięcie Wrednego gremlina?

  15. #105
    Kim Chi
    Konto usunięte
    O nic, to żarcik.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •