Strona 9 z 15 PierwszyPierwszy ... 7891011 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 135 z 225

Temat: Święta 2018

  1. #121
    Cytat Napisał Bukłak Zobacz post
    Rzeczywiście, moje niedopatrzenie.
    Co nie zmienia jednak tego że jest odgórnie narzucona ilość dropu.
    Wyjaśni ktoś skąd taka zmiana i czemu ma służyć?
    Wyrównanie szans na evencie, dopasowanie progu dla itemu kolekcjonerskiego do dostępnej energii w okresie eventu czy tak dla jaj?
    Jakiego przedmiotu kolekcjonerskiego?

  2. #122
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał lilanna Zobacz post
    Jakiego przedmiotu kolekcjonerskiego?
    Kod:
    Gotowe prezenty będzie można wymieniać u Świętego Mikołaja na unikatowy ekwipunek i inne mniejsze nagrody. Za wymianę 300 prezentów Mikołaj nagrodzi nas kolekcjonerskim dyplomem pomocnika. Wymiana prezentów będzie dostępna od 24 grudnia* do 6 stycznia.

  3. #123
    Kim Chi
    Konto usunięte

  4. #124
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,729
    Cytat Napisał Bukłak Zobacz post
    Co nie zmienia jednak tego że jest odgórnie narzucona ilość dropu.
    Wyjaśni ktoś skąd taka zmiana i czemu ma służyć?
    Wyrównanie szans na evencie, dopasowanie progu dla itemu kolekcjonerskiego do dostępnej energii w okresie eventu czy tak dla jaj?
    Nie zmienił się system dropu, po prostu im wyższy % na drop przedmiotu, tym niższe będą odchylenia w poszczególnych dniach. Mamy tutaj ponad 18% na przedmiot ustawione, także średnio powinno być 36/dzień. (200 eny)
    Tak na marginesie, to kolekcjonerka zawsze jest tak ustawiana, aby można było ją swobodnie zdobyć w czasie eventu, poświęcając wyłącznie darmową energię i czas.
    W tym evencie, ze względu na jego długość jest wręcz dodatkowy margines zapasu.

  5. #125
    Jak się sprawuje upominek po hotfixach? Bo mało kto o nim mówił a starałam się go poprawić po wejściu żeby był chociaż trochę wymagający.

  6. #126
    Cytat Napisał lilanna Zobacz post
    Jak się sprawuje upominek po hotfixach? Bo mało kto o nim mówił a starałam się go poprawić po wejściu żeby był chociaż trochę wymagający.
    W obecnej wersji sprawuje się dobrze ;P
    Ostatnio edytowane przez Belnel ; 07-12-2018 o 21:13

  7. #127
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    958
    Dostaliście już coś ciekawego z kalendarza? Ja do tej pory 2 świąteczne upominki, których nie da się otworzyć, bodajże 60 żetonów, 50-60k a reszta to jakieś mikstury

  8. #128
    Użytkownik Avatar shayne
    Dołączył
    22-01-2014
    Postów
    197
    ja do tej pory dostałem same mikstury i łącznie 100k, mam nadzieję, że to nie jest cały kalendarz

  9. #129
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    skoro istnieje duch przyszłych świąt, czy za rok duch obecnych świąt stanie się duchem ostatnich świąt?

  10. #130
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2011
    Postów
    370
    Cytat Napisał Luxferre Zobacz post
    Dostaliście już coś ciekawego z kalendarza? Ja do tej pory 2 świąteczne upominki, których nie da się otworzyć, bodajże 60 żetonów, 50-60k a reszta to jakieś mikstury
    Żetony i mikstury, nie wiedziałem nawet że może wypaść coś ciekawszego (upominek).

    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    skoro istnieje duch przyszłych świąt, czy za rok duch obecnych świąt stanie się duchem ostatnich świąt?
    Pewnie będzie tak jak w przypadku nowego i starego roku, w teorii następuje zamiana ale w praktyce nic się nie zmienia - te same NPC.

  11. #131
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Duch ubiegłych świąt jest kobietą, a obecnych świąt jest mężczyzną.

  12. #132
    Super Moderator
    Dołączył
    05-03-2012
    Postów
    2,709
    Grafiki będą zmieniane, czyli za rok DOŚ przejdzie w miejsce DUŚ a na miejscu DOŚ pojawi się inna postać.

  13. #133
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2011
    Postów
    370
    Zawsze mógłby zmienić płeć

  14. #134
    PolskixRycerz
    Konto usunięte
    W sumie mi jak na razie z kalendarza dropiło miksy szybkości, skupienia, 80-120k golda i 90 żetonów i nic więcej... Nawet nie wiedziałem że upominki mogą dropić.

  15. #135
    Użytkownik Avatar Panda
    Dołączył
    19-11-2012
    Postów
    282
    Tak średnio na temat ale czy przewidywana jest jakaś kara dla ludzi baitujących na gremliny?
    Chodzi o dawanie sos i przeciąganie walki przeczekaniem przez godziny

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •