Strona 12 z 15 PierwszyPierwszy ... 21011121314 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 166 do 180 z 225

Temat: Święta 2018

  1. #166
    Cytat Napisał GoldenkoPL Zobacz post
    Tzn jakim? Na evencie hallowen z ciekawości wydałem około 1000 żetonów na losy i dostałem astralną szatę +0, szczęście plus 2, coś z lewiatana i reszta same poty. Oczywiście nie opłacało mi się to.
    Na pierwszym evencie po upku nie słyszałem takich głosów, gdy ludzie za żetony dostawali eq na 65, które było wtedy warte wielokrotnie więcej. Już wszystko masz z tego upka, wydając żetony na loterię tracisz, natomiast po upku Nordii, na pierwszym evencie z loterii żetonowej, na której za 80 (?) żetonów będziesz dostawał itemy warte 3-4kk zapewne pojawią się głosy, że loteria żetonowa jest zbyt opłacalna.

  2. #167
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał GoldenkoPL Zobacz post
    Tzn jakim?
    Dostatecznie dużym.

    Oczywiście nie opłacało mi się to.
    Rozumiem, że podliczyłeś sobie te wszystkie poty po wartości żetonowej, pododawałeś wartość żetonową EQ i reszty nagród i porównałeś z wydatkami? Oczywiście, że nie.

    - - - - - - - - - -

    Oczywiście mówiąc o opłacalności liczę opłacalność żeton -> żeton, nie żeton -> złoto.

  3. #168
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    926
    Oczywiście loteria jest mało opłacalna teraz lepiej wydać żetonki u mistrza areny przed nordią na miksy :P/

  4. #169
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    Te losy na loterię za mf są słabe, nic dobrego z nich nie dropi, myślałem, że dostane " coś na 65lvl gwarantowane ", to pewnie Koral/ Paj, a tu pośpiechu... a 300 mf i tak nigdy nie wypadnie

  5. #170
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Quesso Zobacz post
    Te losy na loterię za mf są słabe, nic dobrego z nich nie dropi, myślałem, że dostane " coś na 65lvl gwarantowane ", to pewnie Koral/ Paj, a tu pośpiechu... a 300 mf i tak nigdy nie wypadnie
    Pośpiechu też są uni, czego się spodziewałeś?

  6. #171
    co z tą mikołajową

  7. #172
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Pogromca Jeleni Zobacz post
    co z tą mikołajową
    Od północy do 19 można wykonać questa - jest to związane zapewne z wejściem na strych którego można dokonać tylko 24 grudnia.

  8. #173
    Użytkownik Avatar Lokithor
    Dołączył
    09-08-2013
    Postów
    210
    czy jak nie byłem na mapie eventowej jakąś postacia i dopiero dziś tam wszedłem i chciałem odebrac prezent za 24 z drzwi to już sie nie da bo nie mam ani wrednego i nie moge rozpylic Repelent na gremliny nwm czy to bład czy tak ma bycNazwa:  Bez tytułu.png
Wyświetleń: 244
Rozmiar:  1.74 MB
    Ostatnio edytowane przez Lokithor ; 24-12-2018 o 02:34

  9. #174
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,727
    Cytat Napisał Lokithor Zobacz post
    czy jak nie byłem na mapie eventowej jakąś postacia i dopiero dziś tam wszedłem i chciałem odebrac prezent za 24 z drzwi to już sie nie da bo nie mam ani wrednego i nie moge rozpylic Repelent na gremliny nwm czy to bład czy tak ma byc
    To błąd. Już powinno być dobrze.

  10. #175
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    926
    A jak ktoś nie miał klucza i nie zdobywał od wrednego. To jest mozliwosc zeby wbic na poddasze czy duch będzie blokować?

  11. #176
    Super Moderator
    Dołączył
    05-03-2012
    Postów
    2,709
    Nie, nie będzie blokować. Trzeba z nim tylko raz zagadać po przybyciu.

  12. #177
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    926
    Tylko 2 karty wrednego strasznie mało :/. Ja liczyłem na karte . A tu słabo

  13. #178
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2011
    Postów
    370
    Jak zdobyć klucz do 24 pokoju skoro wredny nie chce ze mną rozmawiać?

    I dlaczego postać mówi że poddasze już powinno być otwarte skoro wciąż mikołaj nie wrócił.
    Ostatnio edytowane przez Bukłak ; 24-12-2018 o 12:11

  14. #179
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Bukłak Zobacz post
    Jak zdobyć klucz do 24 pokoju skoro wredny nie chce ze mną rozmawiać?
    Zrób quest.

  15. #180
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2011
    Postów
    370
    W jaki sposób? Z tego co pamiętam to quest wymagał dostania się do piwnicy czyli pokonania wrednego.
    Do tej pory z nim nie walczyłem, dziś nie chce już gadać. Duchy nic nowego nie mówią, do żadnego pokoju wejść się nie da.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •