Strona 6 z 15 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 76 do 90 z 225

Temat: Święta 2018

  1. #76
    Kim Chi
    Konto usunięte
    żorżeta
    Ostatnio edytowane przez Kim Chi ; 05-12-2018 o 16:54

  2. #77
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał proof Zobacz post
    nie można. nr drzwi które możemy otworzyć == nr dnia miesiąca
    co się stanie, jeśli zostaniemy w pokoju po północy? znajdziemy się w pokoju z następnego dnia?

    - - - - - - - - - -

    Kimmich


    Opatrzyłbyś to proszę spojlerem?

  3. #78
    Super Moderator
    Dołączył
    05-03-2012
    Postów
    2,709
    Nie znajdziesz się w pokoju z następnego dnia bo pokój jest jeden. Skrzynka tez jest jedna. Wszystko kręci się wokół drzwi. Jeśli zależy ci na zbugowaniu tego to się nie da

  4. #79
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał proof Zobacz post
    Nie znajdziesz się w pokoju z następnego dnia bo pokój jest jeden. Skrzynka tez jest jedna. Wszystko kręci się wokół drzwi. Jeśli zależy ci na zbugowaniu tego to się nie da
    No o to mi w skrócie chodziło, czy nagroda będzie z następnego dnia, czy jest jakieś zabezpieczenie, że nagroda jest wybierana przy przejściu przez drzwi? Bo, że pokój jest jeden, to sam zaobserwowałem już wczoraj, przeanalizowując wszelkie dostępne przeciętnemu graczowi informacje. Sam nieraz robiłem takie instancje pokojowe w gierkach rpg.

  5. #80
    Użytkownik
    Dołączył
    05-11-2018
    Postów
    7
    Fakt faktem z tym dyktandem, to nie ukrywajmy, że jest masa analfabetyzmu, chcecie to się śmiejcie, to nie jest wina dzieci tylko naszego społeczeństwa. Więc uważam, że inicjatywa dyktanda jest doprawdy super, ale.. jestem w pełni przekonany, że 1-3 trudne słówka a reszta prostych by lepiej wyszła, żeby nikt nie musiał kombinować.. zwiększyć pulę prostych wyrazów, które się przydadzą w szkołach czy w piśmiennictwie, a nie wyrazów które są doprawdy rzadkością, nawet w książkach słowiańskich. Jeśli ten event ma ładnie upielęgnować a nie szkodzić, na dodatek ograniczenie czasowe mogło by być śmiało wydłużone o 30s, żeby można było się zastanowić lub spokojniej kliknąć na telefonie. Myślę, że edukacja w grze fajnie by mogła spopularyzować grę, wystarczająco już jest ogłupiaczy. Rozumiem, że ma być wymagający, ale płacenie tak sporo złota i niemożność pokonania gremlina nie jest chyba zbyt pozytywna co? Nawet jeśli by ktoś się uczył ze słownikiem, to ma takie słówka, że nic jej to nie pomoże, więc co.. pozostaje się tylko z takiej osoby naśmiewać, że jest głupim analfabetą?

    - - - - - - - - - -

    Będzie możliwość przerzucenia w depozycie odłamków zabawek między postaciami? Czy to raczej cheating

  6. #81
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Nie

  7. #82
    Według mnie przydałby się depozyt gdzieś na świątecznych mapach np. w Parku

  8. #83
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533
    Cytat Napisał jestę nietoperę Zobacz post
    Według mnie przydałby się depozyt gdzieś na świątecznych mapach np. w Parku
    propsuje, nie chce mi się dymać do eterni po hajsiwo

  9. #84
    Użytkownik Avatar Lokithor
    Dołączył
    09-08-2013
    Postów
    210
    Cytat Napisał Squadron Zobacz post
    propsuje, nie chce mi się dymać do eterni po hajsiwo
    Gold jest teraz na konto a nie na każdej postaci oddzielnie wiec możesz wyjąć z innej postaci i masz na wszystkich wiec nie trzeba lecieć do ete po kase

  10. #85
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533
    Cytat Napisał Lokithor Zobacz post
    Gold jest teraz na konto a nie na każdej postaci oddzielnie wiec możesz wyjąć z innej postaci i masz na wszystkich wiec nie trzeba lecieć do ete po kase
    o ty geniuszu
    a co jeśli złoto mam w depozycie DEPOZYCIE depozycie takim prawdziwym depozycie

  11. #86
    Falafel
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Squadron Zobacz post
    o ty geniuszu
    a co jeśli złoto mam w depozycie DEPOZYCIE depozycie takim prawdziwym depozycie
    To sobie relognij na inną postać stojącą koło depozytu.

  12. #87
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533
    Cytat Napisał ferdeczek Zobacz post
    To sobie relognij na inną postać stojącą koło depozytu.
    rzeczywiście to chyba działa, proszę o zrozumienie jestem nowicjuszem w tej grze, gram od wczoraj
    co nie zmienia faktu że to bardzo głupie rozwiązanie
    ktoś bardzo mądry to wymyślił
    kiedyś miało się inne postacie a nawet konta do depozytu a teraz jeden wspólny, od dawna tak jest?
    Ostatnio edytowane przez Squadron ; 02-12-2018 o 17:35

  13. #88
    Mi tam by się przydał niekoniecznie na hajsiwo. Bardziej na przerzut niektórych itemków.

  14. #89
    Będzie dodane depo, kończę spam na ten temat.

  15. #90
    Super Moderator
    Dołączył
    05-03-2012
    Postów
    2,709
    Do parku zawitał depozyt.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •